Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, nie dałoby się po prostu dodać mnie do ligi nie ingerując w pozostałe?

Nie bo to sa naczynia polaczone, nawet jak pominiemy szczegol innej wielkosci ligi na ten sezon to przeciez za rok wciaz bylaby gdzies nadwyzka! Tzn gdybys spadl to nadwyzka bylaby na poziomie II.

 

Nie wiedziałem że były dwa takie przypadki w drugiej lidze, tamci też chcieli wrócic po czasie czy do tej pory nie ma kontaktu. To tez ma chyba znaczenie.

Nie ma kontaktu... ale moze podobnie jak Ty sie nagle pojawia w pazdzierniku zaskoczeni, ze jak to tak zostali potraktowani.

 

Zdaje sobie sprawę że robie lekkie zamieszanie, jeśli reszta graczy po prostu nie chce dać mi szansy (leszczura "shit happens" nie liczę) to podkule ogon i sie stąd zawinę.

Nie lacz tego z "daniem szansy" tylko z brakiem mozliwosci przeprowadzenia takowej.

 

Ja faktycznie lubić fantasy :smile:))

To za zgoda dopisuje do IV, za ktorych losowanie wlasnie sie zabieram...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dla Ciebie szansa, bo dzięki temu masz większe szanse być wyżej w systemie za 2 lata niż gdybyś grał w I lidze ;]

Nie rozumiem, sugerujesz że spadłbym z tej pierwszej ligi w tym roku oraz w kolejnym z drugiej? z tego co pamietam wygrałem pierwsza edycje, oraz chyba trzecią więc chyba nie jestem taki zły :)

 

Mam pytanie, czy za rok bedę miał szanse wrócić do pierwszej ligi czy muszę poświęcic kolejne 3 lata? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, sugerujesz że spadłbym z tej pierwszej ligi w tym roku oraz w kolejnym z drugiej? z tego co pamietam wygrałem pierwsza edycje, oraz chyba trzecią więc chyba nie jestem taki zły :smile:

Ale od tego czasu system nieco sie rozrósł i poprawił :smile:

 

Mam pytanie, czy za rok bedę miał szanse wrócić do pierwszej ligi czy muszę poświęcic kolejne 3 lata?

Sorry - 3 lata. Ale skoro jestes tak dobry - to żaden problem, nie?

Za rok mielibyśmy ten sam zgryz co teraz.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry - 3 lata. Ale skoro jestes tak dobry - to żaden problem, nie?

Mimo wszystko szkoda uplywajacego czasu i to jest problemem, ale jak wspomnial barcalover, dla lubiacego fantasy lepiej zaczac wspinaczke od nowa niz w ogole nie grac. Przy okazji wyszedl nam tu eksperyment trudny do przeprowadzenia w typowych warunkach pt "co by sie stalo gdyby ktos z ligi I zaczal gre od IV?". Sledzac poczynania gogalq sie przekonamy... na bardzo malej probce ;-)

 

Ale można po roku gry zmierzyć się w LM z całkiem solidnymi gmami

True, true, przy czym do tego trzeba wygrac lige ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mozna zagladac do tego dzialu i nie zauwazyc kilkunastu watkow na sezon 2015/16...

Właśnie. 

 

Mam pytanie, czy za rok bedę miał szanse wrócić do pierwszej ligi czy muszę poświęcic kolejne 3 lata? 

A na jakiej zasadzie wrócić do I, z z IV? 

 

Sytuacja jest prosta - spóźnienie, niereagowanie na wiadomości, brak reakcji na ruch w dziale... przykro mi, ale tutaj już nie ma czego cofać, żadne tłumaczenia nic nie dadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko szkoda uplywajacego czasu i to jest problemem,

Aaaa. To o takich sprawach bedziemy mogli pogadać u Strikera za kilka dni. Wieczorem, przy kominku, z wiernym brytanem u stóp i kubkiem grzanego wina w dłoni będziemy rozprawiać o wojnie, polityce i czasie który przestał biec a zaczał zapier*alać.

 

Przy okazji wyszedl nam tu eksperyment trudny do przeprowadzenia w typowych warunkach pt "co by sie stalo gdyby ktos z ligi I zaczal gre od IV?". Sledzac poczynania gogalq sie przekonamy... na bardzo malej probce ;-)

Mielismy chyba tez "managerów-wypełniaczy" na IV poziomie, ktorzy grali równolegle w I-III? Wygrywali w cuglach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. 

 

A na jakiej zasadzie wrócić do I, z z IV? 

 

Sytuacja jest prosta - spóźnienie, niereagowanie na wiadomości, brak reakcji na ruch w dziale... przykro mi, ale tutaj już nie ma czego cofać, żadne tłumaczenia nic nie dadzą. 

wszystko fajnie tylko odpuszczenie jednego sezonu, oznacza wywalenie z ligi i rozpoczynanie od samego poczaktu. Nawet za odpuszczenie sezonu w polowie degradujecie tylko o 1 ligę. 

Co jak co ale myślalem ze chociaz matek poda pomocna dlon, a tu zimne wiadro na glowe :) T

 

Tak swoją drogą, nie wiem czy wypada tutaj o to pytać, ale w zeszłym roku pisaliscie o jakiejs lidze na sznurówce czy coś takiego :D Dalej chlopaki tam grają? i czy już skończyli zapisy? ew może jakaś inna liga która nie zaczęła a jesteście w stanie polecic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu chciałbym ponowić pytanie zadane Wilqowi, na które nie odpowiedziałeś na priv, a myślę, że okazja jest odpowiednia. Co w sytuacji, kiedy gracz chce zrobić sobie roczną przerwę z różnych powodów. Czy nie należy zarezerwować dla niego miejsca na przyszły sezon przynajmniej o poziom niżej? Dla mnie jest jasne, że w tym roku w 1 lidze nie powinien zagrać, ale czy w przyszłym nie powinien mieć miejsca w drugie, skoro zgłosił się przed rozpoczęciem sezonu, choć po terminie potwierdzeń?

 

Poza tym, gogalq nie logowałeś się na e-nba od momentu skończenia poprzedniego sezonu zasadniczego, więc nie dziw się, że nie spodziewaliśmy się Twojego nadejścia. Za 5 dni jest już pierwszy draft, więc ciężko pisać o miesiącu do rozpoczęcia sezonu w tej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko odpuszczenie jednego sezonu, oznacza wywalenie z ligi i rozpoczynanie od samego poczaktu. Nawet za odpuszczenie sezonu w polowie degradujecie tylko o 1 ligę.

Probujesz to ujac jako cos zlego, ale to przeciez logiczne - odpuszczenie sezonu jest gorsze od odpuszczenia polowy sezonu i to drugie ma mniejsze konsekwencje dla rozgrywek bo generuje mniej przetasowan w skladach oraz mniej czekania.

 

Tak swoją drogą, nie wiem czy wypada tutaj o to pytać, ale w zeszłym roku pisaliscie o jakiejs lidze na sznurówce czy coś takiego :grin: Dalej chlopaki tam grają? i czy już skończyli zapisy?

Zajrzyj na sznurowke i sprawdz, ale ironicznie pewnie tez juz mieli deadline ;-)

 

W tym miejscu chciałbym ponowić pytanie zadane Wilqowi, na które nie odpowiedziałeś na priv, a myślę, że okazja jest odpowiednia. Co w sytuacji, kiedy gracz chce zrobić sobie roczną przerwę z różnych powodów. Czy nie należy zarezerwować dla niego miejsca na przyszły sezon przynajmniej o poziom niżej?

Nie rozumiem czemu tak piszesz skoro juz mielismy taka rozmowe... http://www.e-nba.pl/topic/3015-regulamin-lig-roto/page-28?p=376491&do=findComment&comment=376491

 

Dla mnie jest jasne, że w tym roku w 1 lidze nie powinien zagrać, ale czy w przyszłym nie powinien mieć miejsca w drugie, skoro zgłosił się przed rozpoczęciem sezonu, choć po terminie potwierdzeń?

Ale czyim kosztem mialby miec to miejsce? Zeby je zwolnic musisz komus je zebrac... pomimo iz gral w tym sezonie.

Wszystkie awanse i spadki sa tak rozpisane, ze w srodku drzewka nie powstaja spontaniczne wolne miejsca!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiem czemu tak piszesz skoro juz mielismy taka rozmowe... http://www.e-nba.pl/topic/3015-regulamin-lig-roto/page-28?p=376491&do=findComment&comment=376491

 

Ale czyim kosztem mialby miec to miejsce? Zeby je zwolnic musisz komus je zebrac... pomimo iz gral w tym sezonie.

Wszystkie awanse i spadki sa tak rozpisane, ze w srodku drzewka nie powstaja spontaniczne wolne miejsca!

Skleroza nie boli :nevreness:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa gogalq'a, ale również jestem zdania że nie powinno się robić wyjątków i należy się trzymać regulaminu.

 

Ponadto osobiście jakiś ciężko mi uwieżyć, że osobnik z przeszło 4 letnim stażem nie orientuje się kiedy organizowanie lig zaczyna. Zresztą jak taki ciężki miech miałeś to jaki problem stanowiło wysłanie choć krótkiej notki, że aktywny będziesz od października. Wymówki, że się czasu nie miało itp w dobie dostępności do netu niemal wszędzie są tak samo na miejscu jak próba ominięcia przepisów, co sugerujesz poprzez umieszczenie Cię dodatkowo w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, żeby gogalq był pierwszy na liście rezerwowym w przyszłym roku, a co to da, zobaczymy za rok. Myślę, że ten pomysł wart jest rozpatrzenia, ze względu na historię jego występów w tych rozgrywkach. Tylko nie róbmy już żadnych ankiet.

Ale na liście rezerwowych do czego? Zakładasz epicką katastrofę i brak możliwości złożenia do kupy nie tylko pierwszej ligi, ale drugich i trzecich również?

 

Awans do pierwszej ligi w wypadku rezygnacji jednego z jej managerów jest pochodną osiągniętego wyniku, a nie znajomości. W tym wypadku prawo ziemi ponad prawem krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie należy zarezerwować dla niego miejsca na przyszły sezon przynajmniej o poziom niżej? Dla mnie jest jasne, że w tym roku w 1 lidze nie powinien zagrać, ale czy w przyszłym nie powinien mieć miejsca w drugie, skoro zgłosił się przed rozpoczęciem sezonu, choć po terminie potwierdzeń?

 

Ale dlaczego miałby mieć miejsce w 2 lidze? Przecież nie potwierdził udziału w całych rozgrywkach.

 

Ma jeszcze szansę grać, bo IV ligi nie skończyły naboru, ale nie widzę najmniejszego powodu, dla którego miałby mieć łatwiej awansować, niż reszta. Czas na zgłoszenie miał ten sam – a przypomnień prawdopodobnie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale myślalem ze chociaz matek poda pomocna dlon, a tu zimne wiadro na glowe :smile:

W pierwszej kolejności matek dostosowuje się do zasad obowiązujących w zabawie, w której bierze aktywny udział, i tego samego oczekuje w podejściu do innych... więc nie ma w moich oczach miejsca na żadne pobłażania i traktowanie niektórych inaczej. Po herbacie. 

IV liga jest dostępna, a na sznurówce musiałbyś się sam zorientować. Nie wiem tylko, czy jest tam draft aukcyjny. Ja gram w lidze z wężykiem, i tak też grają wszystkie poziomy roto na sznurówce. Może w innym dziale są aukcje, niektórym robi to różnicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności matek dostosowuje się do zasad obowiązujących w zabawie, w której bierze aktywny udział, i tego samego oczekuje w podejściu do innych... więc nie ma w moich oczach miejsca na żadne pobłażania i traktowanie niektórych inaczej. Po herbacie. 

 

IV liga jest dostępna, a na sznurówce musiałbyś się sam zorientować. Nie wiem tylko, czy jest tam draft aukcyjny. Ja gram w lidze z wężykiem, i tak też grają wszystkie poziomy roto na sznurówce. Może w innym dziale są aukcje, niektórym robi to różnicę.

Jest aukcyjny H2H, ale o ile nikt nie zrezygnuje, to chyba mamy zajęte wszystkie miejsca. W każdym razie u mnie w lidze są zajęte, a o pozostałych dwóch więcej może powiedzieć fluber i barcalover.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.