Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ale gogalq ma timing ;) 

Chyba wczoraj gdzieś Wilq napisał że w sumie to nikt z tych nie potwierdzonych nie odezwał się po deadline a tu nastepnego dnia BAM!

 

Szkoda gogalq że nie ogarnąłeś pracy i krótkiej chwili na zalogowanie się i potwierdzenie,
bo pamiętam 2 lata temu jak grałeś w I lidze i walczyłeś o utrzymanie m.in. ciągłym zmienianiem nazwy drużyny ;)

Tym bardziej szkoda że miałeś okazję wrócić po roku i skopać nam tyłki,
ale nie miej pretensji do Wilq bo to przede wszystkim dla niego jest ten deadline żeby nie było gadek o naginaniu zasad i wyjątków od wyjątków łamanych przez precedens.

 

Za rok pamiętaj że początek września to już jest czas żeby tu zajrzeć i się zalogować i potwierdzać udział w III lidze do której życzę Ci awansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gogalq ma timing ;) Chyba wczoraj gdzieś Wilq napisał że w sumie to nikt z tych nie potwierdzonych nie odezwał się po deadline a tu nastepnego dnia BAM!

Ano, 2 dni temu tak napisalem ;-)

Ale potwierdzenie 1 pazdziernika to byloby za pozno we wszystkich sezonach tych drzewkowych rozgrywek.

 

ale nie miej pretensji do Wilq bo to przede wszystkim dla niego jest ten deadline

Dzieki za intencje, ale troche przesadziles z interpretacja bo deadline jest dla wszystkich GMow w rozgrywkach by byl jakis konkretny moment, w ktorym tworza sie sklady i zaczynamy przygotowania ;-)

 

Jestem za tym, żeby gogalq był pierwszy na liście rezerwowym w przyszłym roku, a co to da, zobaczymy za rok. Myślę, że ten pomysł wart jest rozpatrzenia, ze względu na historię jego występów w tych rozgrywkach.

Bycie na liscie rezerwowej dawaloby mu szanse zastapic kogos kto zniknal z poziomu IV... czyli mniej niz moze osiagnac po prostu tam dolaczajac [co zrobil]. Zas lista rezerwowa na poziom I jest caly poziom II... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiacie mnie z tym kombinowaniem. Jesli ktoś nie wie co to jest deadline, to niech spróbuje puścić zaklady Lotto po terminie - a jeszcze lepiej dwa dni po losowaniu.

Pan w okienku Wam wyjaśni na czym to polega i czemu się nie da. Albo zwyczajnie się roześmieje i poszczuje mrówkojadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kogo i na jakiej podstawie tego kogos usunac?

Pomysly rozwiazania nie moge ignorowac, ze nie ma wolnych miejsc na wyzszych poziomach drzewka...

 

Chodziło mi o dodanie go jako 16 GMa, tam nie będzie wtedy problemu ze zmianą organizacji cąłych rozgrywek, w przypadku jakby dodac go do naszej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiacie mnie z tym kombinowaniem. Jesli ktoś nie wie co to jest deadline, to niech spróbuje puścić zaklady Lotto po terminie - a jeszcze lepiej dwa dni po losowaniu.

Przeciez nikt nie kwestionuje sensu deadline, a wg mnie fair jest pytanie czy znikniecie na wybrany miesiac organizacji nie ma zbyt duzych konsekwencji dla wyzszych poziomow i co mozna zrobic by je zmniejszyc.

 

Chodziło mi o dodanie go jako 16 GMa, tam nie będzie wtedy problemu ze zmianą organizacji cąłych rozgrywek, w przypadku jakby dodac go do naszej ligi.

To wtedy bedzie problem nierownosci miedzy ligami na pelnym poziomie drzewka plus bylby wyrozniony wsrod innych GMow, ktorzy do IV trafili za gapiostwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nikt nie kwestionuje sensu deadline, a wg mnie fair jest pytanie czy znikniecie na wybrany miesiac organizacji nie ma zbyt duzych konsekwencji dla wyzszych poziomow i co mozna zrobic by je zmniejszyc.

 

Aha. Czyli nie tylko skazujemy gogalq na siódmy krąg piekieł, ale dopuszczamy możliwość stworzenia podwójnego standardu tak, zeby przyszłoroczne gapy nie cierpiały za bardzo?

Wyższe poziomy nie są w niczym lepsze od poziomów niższych i nie wyobrażam sobie żeby karać III ligowca tym, ze I ligowiec zaspał i teraz zajmuje miejsce w lidze II.

No zwyczajnie nie mieści się to w moim rozumieniu poczucia przyzwoitości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niefartownie, ale no cóż... też na własne życzenie. Zajrzenie na forum i danie o sobie znać ~ minuta czasu z życia, więc niezależnie jak ciężki ktoś miał miesiąc jest to... ekhm... wykonalne :) No chyba, że kolega założył z góry, że to oczywiste iż będzie grał i nie trzeba nic potwierdzać ;). Też parę razy coś w życiu przegapiłem, bywa. Ogólnie to po ptokoch już i nie ma co robić z tego telenoweli. Czegoś trzeba się trzymać... a w takich zabawach najlepiej trzymać się przepisów, wtedy się jakoś kula ta machina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wkurwiacie mnie z tym kombinowaniem. Jesli ktoś nie wie co to jest deadline, to niech spróbuje puścić zaklady Lotto po terminie - a jeszcze lepiej dwa dni po losowaniu.
Pan w okienku Wam wyjaśni na czym to polega i czemu się nie da. Albo zwyczajnie się roześmieje i poszczuje mrówkojadem.

 

Widzisz subtelną różnicę między graniem w Lotto o 30mln zł a graniem w roto dla zabawy? Poza tym dwa dni po losowaniu to jakieś hmm dwa dni po rozpoczęciu sezonu nba, czyli za... miesiąc. 

 

Aha. Czyli nie tylko skazujemy gogalq na siódmy krąg piekieł, ale dopuszczamy możliwość stworzenia podwójnego standardu tak, zeby przyszłoroczne gapy nie cierpiały za bardzo?
Wyższe poziomy nie są w niczym lepsze od poziomów niższych i nie wyobrażam sobie żeby karać III ligowca tym, ze I ligowiec zaspał i teraz zajmuje miejsce w lidze II.
No zwyczajnie nie mieści się to w moim rozumieniu poczucia przyzwoitości.

okej, więc po co grać w 1. lidze? zapraszam wszystkich do 4. Prawda jest taka że jest zasadnicza różnica między tymi ligami. Założę się że na drafcie w mojej lidze nie będzie co najmniej kilku osob. 
Da się jakoś wrzucić tego goscia na #czarnolisto? dostane zaraz raka od tego typu postów. Prosiłbym żebyś nie wypowiadał się więcej w sprawie mojej sytuacji. 

Dzięki Panowie za propozycje rozwiązania tej głupiej sytuacji, już się z tym pogodziłem. Co to są 3 lata :D pewnie za tyle czasu tej ligi już nie będzie ale ok. Szkoda tylko ze grubs nie ma nic do powiedzenia ;) Życzę wszystkim powodzenia w tym sezonie i zalecam omijanie rookies szerokim łukiem, przez nich spadłem z 1 ligi 2 lata temu :P GL HF
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dwa dni po losowaniu to jakieś hmm dwa dni po rozpoczęciu sezonu nba, czyli za... miesiąc.

Eghm, pierwszy draft w rozgrywkach jest dzisiaj i nie bylby on mozliwy gdybysmy zaczeli chocby tydzien pozniej [na ktory to deadline i tak bys sie nie wyrobil].

 

okej, więc po co grać w 1. lidze? zapraszam wszystkich do 4. Prawda jest taka że jest zasadnicza różnica między tymi ligami. Założę się że na drafcie w mojej lidze nie będzie co najmniej kilku osob.

Alez tendencyjnie wyciagnales fragment z kontekstu - poziomy sa rowne wobec przepisow, a nie wg jakosci.

 

pewnie za tyle czasu tej ligi już nie będzie ale ok.

Dlaczego ma nie byc? Chyba, ze miales na mysli taki konkretny sklad...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gogalq chciał dogryźć, ale mu nie wyszło. Ponadto jak zauważył już wiLQ - czytanie ze zrozumieniem kuleje coś....

Ja odebrałem to jako płacz wkurzonego dziecka, które zostało wyproszone z kręgu zabawy bo nie umie się dostosować do reszty i oczekuje pójścia na rękę dla względem jego osoby.

Bardzo mnie cieszy jednomyślność wśród menago i nieotwieranie furtki, której w przyszłości by się już nigdy nie domknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz subtelną różnicę między graniem w Lotto o 30mln zł a graniem w roto dla zabawy? Poza tym dwa dni po losowaniu to jakieś hmm dwa dni po rozpoczęciu sezonu nba, czyli za... miesiąc.

Pod względem niedotrzymywania ustalonych terminów - jeden pies.

 

 

okej, więc po co grać w 1. lidze? zapraszam wszystkich do 4. Prawda jest taka że jest zasadnicza różnica między tymi ligami. Założę się że na drafcie w mojej lidze nie będzie co najmniej kilku osob.

No i? Będziesz miał łatwiej. O ile tam też sie nie spóźnisz.

 

Da się jakoś wrzucić tego goscia na #czarnolisto? dostane zaraz raka od tego typu postów. Prosiłbym żebyś nie wypowiadał się więcej w sprawie mojej sytuacji.

Prośbę słyszę oraz uprzejmie odmawiam z powodów formalnych. Trzymaj się stary i nie pękaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.