Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki... tak myślałem, jeśli dobrze ogarnąłem tabelę przed dzisiejszym dniem to wygląda mi na to, że 4 w tabeli już nie ruszy z punktami ale w 15 wygrywa ze mną... ja za to mam 1 pkt przewagi i do góry nic nie ruszę za to w wolnych prowadzę o tak:

 

0.798339 - 14 pkt

następny za mną

0.798077 - 13 pkt. 

 

Dobra wystawiam dzisiaj irvinga i mccolluma reszta spada na drzewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak jeszcze w zbiórkach zleciałem i niestety nie udało się awansować... trudno... może za rok. Dzięki wszystkim za grę i gratuluję awansów. 

 

Nigdy nie wiadomo, bo zdaje się, że jeśli ktoś w wyższej lidze olał, to będziesz miał szanse na awans.

 

Gratulacje dla wszystkich aktywnych w tym sezonie.

 

Mój występ w tej lidze to totalne nieporozumienie i do teraz ciężko mi jakoś konkretnie to podsumować. Chyba wyglądało to tak, że na początku zbyt długo się łudziłem, że w końcu moja wydraftowana "maszyna" ruszy i nic z tym nie robiłem, a potem za późno się zorientowałem, że nie tyle ucieka mi szansa na awans, co jestem zagrożony spadkiem. Przykra to dla mnie sytuacja, ale trzeba z tym żyć i myślę, że raczej będę dalej tutaj grał mimo spadku i średnich wspomnień, jeśli chodzi o aktywność na IV poziomie rozgrywek.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo, bo zdaje się, że jeśli ktoś w wyższej lidze olał, to będziesz miał szanse na awans.

Poza strefa spadkowa olewusow nie bylo, wiec jedyna nadzieja sa rezygnacje i braki potwierdzen we wrzesniu.

 

Mój występ w tej lidze to totalne nieporozumienie i do teraz ciężko mi jakoś konkretnie to podsumować. Chyba wyglądało to tak, że na początku zbyt długo się łudziłem, że w końcu moja wydraftowana "maszyna" ruszy i nic z tym nie robiłem, a potem za późno się zorientowałem, że nie tyle ucieka mi szansa na awans, co jestem zagrożony spadkiem.

To juz piszesz o skutkach, a odnosnie samego draftu to jakims cudem sie okazalo, ze zebrales glownie rozczarowania na srednich [Davis, Danny, Dragic, Ilyasova] i zdrowotne [Carroll, Wilson], a wsrod najlepszych zakupow byl tylko jeden dobry [JR] i trzy okej [Wade, Lopez, Reggie]. To nie bedzie moze pocieszajace, ale nie tkwiles jako jedyny w bledzie odnosnie tych graczy...

 

Przykra to dla mnie sytuacja, ale trzeba z tym żyć i myślę, że raczej będę dalej tutaj grał mimo spadku i średnich wspomnień, jeśli chodzi o aktywność na IV poziomie rozgrywek.

Co istotne to tym razem bedziesz gral w nieco innej lidze, tzn z innymi spadkowiczami, a nie z prawie samymi debiutantami. 

 

Jestem ciekaw procentowych zależności: Posiadanie Curry'ego w składzie a mistrzostwo ligi :smile:

Dobre pytanie, wiec sprawdzmy... zestawienie z ligami w rozgrywkach, a w nawiasie gdzie skonczyla druzyna, ktora wydraftowala Currego: I [1], II East [2], II West [4], III Sou [1], III Atl [13! Ale chyba go sprzedal], III Nor [4], III Pac [1], IV Cal [1], IV Flo [7], IV Tex [10], IV NY [1] i LM [3]. Czyli wlasciwie dawal gorna polowe tabeli, ale wygranej to nie gwarantowal... moze dopiero w polaczeniu z innymi dobrymi zakupami. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.