Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga III South


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III South w sezonie 2015/16.

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu wszystkich na poziomie III w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo, kolejnosc wg grup losowania]

 

maro - Hieny z mikrogumy

Rakers - Rakers [draftowal automat wg wlasnych wycen]

Chytruz - HowMuchLowPeasantry!

sowacx - owls

Enigmos - Enigmos

GeDDo - Gnojownicy

eMeS [komisz] - eM's Cubes

kolek23 - Kolek's Rednecks

nawciarz - Trzebnica 76'ers

michal_ko - L.A. Raiders

kubas198 - Sprytni Grzybiarze [draftowal automat wg wlasnych wycen]

Raf85 - SkejcikTeam

Axd - Wiejskie Chachary

Szulim - DragonsNest

maryjan - Tłoki III Warszawa

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do II zas najnizsze 4 miejsca spadaja na poziom IV drzewka. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Komisarzem ligi jest eMeS bo starych komisarzy tu nie ma, jest aktywny na forum i zgodzil sie pelnic ta funkcje.

 

Draft odbyl sie 18.10 o godz 21.

 

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/32621

 

P.S. Poniewaz historycznie za duzo ludzi odpuszcza to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników w Lidze III South! (http://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/enbaroto3south) Czeka tu na Was wiele radości, jak i wyzwań. Oto dwa pierwsze:

 

1. Na PM zostanie wysłane zaproszenie do ligi. Należy je przyjąć.

 

2. W tej samej prywatnej wiadomości znajdziecie link do ankiety na temat daty draftu. Należy zagłosować ; )

 

Żeby zawęzić liczbę opcji przyjąłem godzinę 21.00 jako domyślną, weekendy rozpisałem na 12.00, 17.00, 21.00. 

Proszę wszystkich o sprawne wykonanie dwóch powyższych punktów - zajmują one 5 minut, a sprawią, że większość roboty będzie za nami.

 

pozdrawiam

eMeS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam. Jak już wybierzemy dzień draftu chciałbym się pochylić nad godziną. Wstaję codziennie do pracy o 6 rano, jakby była możliwość przesunięcia startu na godz. 20 byłbym zobowiązany. W przypadku braku zgody większości naszego zacnego grona jakoś przeżyję tę jedną krótszą noc.

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ligi się przyłączyłem. nazwa drużyny to Gnojownicy. jeśli chodzi o termin draftu to najpierw poczekam aż większość ligi określi się i uda się zawęzić daty do kilku terminów. wtedy będę starał się dograć tak swój grafik, aby dopasować się do konkretnej daty. jeśli mimo wszystko mi się nie uda być dostępnym, to będę szukał zastępstwa. na chwilę obecnie mogę jedynie powiedzieć, że preferowałbym dni takie jak piątek i niedziela. choć z czasem może się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam. Jak już wybierzemy dzień draftu chciałbym się pochylić nad godziną. Wstaję codziennie do pracy o 6 rano, jakby była możliwość przesunięcia startu na godz. 20 byłbym zobowiązany. W przypadku braku zgody większości naszego zacnego grona jakoś przeżyję tę jedną krótszą noc.

Zapamiętam żeby zebrać opinie.

 

@edit : nie żebym narzekał  , ale widze dużą zgodność co do terminów środowych - ja do 22 odpadam , ale mogę jak coś na godzinę 21 znaleźć zastępstwo :smile:

A jest to problem ze środami, czy w inne dni też tylko od 22?

 

 

Głos na datę draftu oddany :grin:

Hmmm, głos to dobre określenie, bo zaznaczyłeś tylko jedną opcję z 29 ^^ Czym to jest spowodowane? Godzina? Wyjazd? Prosiłbym o rozważenie jeszcze innych dat, zwłaszcza 18.10 (niedziela 21:00), która przoduje w naszej ankiecie.

 

 

do ligi się przyłączyłem. nazwa drużyny to Gnojownicy. jeśli chodzi o termin draftu to najpierw poczekam aż większość ligi określi się i uda się zawęzić daty do kilku terminów. wtedy będę starał się dograć tak swój grafik, aby dopasować się do konkretnej daty. jeśli mimo wszystko mi się nie uda być dostępnym, to będę szukał zastępstwa. na chwilę obecnie mogę jedynie powiedzieć, że preferowałbym dni takie jak piątek i niedziela. choć z czasem może się to zmienić.

Na razie faworytami są poniedziałek 12.10 i niedziela 18.10 (obydwie daty o 21:00). Czy udałoby Ci się zaklepać którąś z nich?

 

Obowiązki spełnione, Hieny z mikrogumy meldują się w lidze. Widzę, że będzie problem z terminem draftu.

Spokój grabarza, wszystko będzie dobrze... ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mając 12 głosów na 13 uczestników, którzy wypełnili ankietę, myślę że możemy wstępnie ustalić, iż niedziela 18.X godz. 21:00 jest naszym terminem draftu.

 

W związku z tym:

GeDDo - czekam na info, czy uda Ci się dograć grafik do tej daty

maryjan - na razie Tobie jedynemu ten termin nie pasuje, uda Ci się jakoś dostosować? Jeżeli nie, pomyślimy o wymianie do którejś z równoległych lig.

 

Z pozostałych informacji:

Rakers, michal_ko, Axd - jeden z Was nie dołączył do ligi, pozostałą dwójkę proszę o napisanie w tym temacie lub do mnie na PW nazwy swojej drużyny, bo nie mogę ich rozszyfrować ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mając 12 głosów na 13 uczestników, którzy wypełnili ankietę, myślę że możemy wstępnie ustalić, iż niedziela 18.X godz. 21:00 jest naszym terminem draftu.

 

W związku z tym:

GeDDo - czekam na info, czy uda Ci się dograć grafik do tej daty

Postaram się być. Jeśli by się okazało, że nie dam jednak rady, to będę szukał zastępstwa, bo zawsze lepiej aby wybierał człowiek, a niżeli autopilot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dołączyli do ligi. Wszystkim, którzy się wypowiedzieli pasuje termin 18.10 godz. 21:00, więc staje się oficjalnym. Prosiłbym jedynie Axd o potwierdzenie tu lub na PW, że ta data mu pasuje.

 

barcalover - podstawowe pytanie czy mackowi pasuje nasz termin draftu? ; )

 

Dajcie znać jak kogoś pomyliłem:

 

maro - Hieny z mikrogumy
Rakers - Marcin's Team
Chytruz - HowMuchLowPeasantry!
sowacx - owls
Enigmos - Enigmos
GeDDo - Gnojownicy
eMeS [komisz] - eM's Cubes
kolek23 - Kolek's Rednecks
nawciarz - Trzebnica 76'ers
michal_ko - L.A. Raiders
kubas198 - Sprytni Grzybiarze
Raf85 - SkejcikTeam
Axd - Marcin's Nifty Team
Szulim - DragonsNest
maryjan - Tłoki III Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.