Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III North w sezonie 2015/16.

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu wszystkich na poziomie III w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo, kolejnosc wg grup losowania]

 

RonnieArtestics - Funk Volume

knt - GLTeam

obi - WASSUP [spoznil sie, wiec czesc wydraftowal automat]

Tocheck - Fighting Irish

Jackoso - Jackoso Kostoso Team

Lew [komisz] - BC Dzidzia

LeweBiodroSmoka - LBS Blooper$

t3jlor - Cerveza

Michallar - BudzistowoCity Thunde

Rysiu - Łodź Bulls

ptb - Lewa Strona

Dida.84 - LGW CLIQUE

hasek - Alkograss Nałogowo

nash13phx - Seagull Hunters

vinsCARTER15 - Deryki

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do II zas najnizsze 4 miejsca spadaja na poziom IV drzewka. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Komisarzem ligi jest Lew bo jest aktywny na forum i zgodzil sie pelnic ta funkcje.

 

Planowany termin draftu - 18.10 godzina 21:00

 

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/32525

 

P.S. Poniewaz historycznie za duzo ludzi odpuszcza to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Będzie to mój debiut jako komisz, więc z góry wybaczcie za moje przyszłe błędy:)

Co do draftu to zanim wszyscy się wypowiedzą jaka data nie pasuje, a jaka pasuje to stworzyłem ankietę na doodlu. Wypełnijmy ją i zobaczymy wówczas jak to bedzie wyglądać.

 

https://doodle.com/poll/yzev6kbwgrybanxf#table

 

Mam nadzieję, że pójdzie nam to sprawnie bo wielu z Was zapewne gra w kilku ligach i szybka decyzja co do draftu będzie mile widziana.

 

Zapomniałem jeszcze Was prosić o podanie nazw drużyn.

 

RonnieArtestics - Funk Volume
knt - GLTeam
obi - WASSUP
Tocheck - Fighting Irish
Jackoso - Jackoso Kostoso Team
Lew [komisz] - BC Dzidzia
LeweBiodroSmoka - LBS Blooper$
t3jlor - Cerveza
Michallar - BudzistowoCity Thunde
Rysiu - Łodź Bulls
ptb - Lewa Strona
Dida.84 - LGW CLIQUE
hasek - Alkograss Nałogowo

nash13phx - Seagull Hunters
vinsCARTER15 - Deryki

 

 

Link do ligi na Yahoo postaram się dziś jeszcze wrzucić.

 

https://yho.com/nba?l=32525&k=e4ab2d3b30e5b192&ikey=a00a73a69c06da62

 

Chyba jest wszystko ok.

 

Wszyscy dostali też wiadomość na priv.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem nazwy drużyn po zapisach do ligi, które udało mi się dopasować ( poprawcie mnie jak gdzieś się walnąłem ). Resztę managerów proszę o podanie nazw swoich ekip. Do ligi zapisało się już 12 graczy, lecz w ankiecie głos oddało tylko 7, więc wypełnijcie ją jak najszybciej. Zajmie to kilka chwil, a ułatwi nam to szybkie dogranie terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie na chwilę obecną...

   jeżeli chodzi o draft to po oddaniu 11 głosów ( wliczam Nasha, który twierdzi, że się dopasuje ) nie mamy terminu pasującego dla wszystkich. Stąd pytanie do Vinsa czy niedziele 18.10 i 25.10 Ci nie pasują? Bo po 13.10 wszystko zaznaczyłeś na "nie" i nie wiem czy może jeszcze nie wiesz jak Twój terminarz w drugiej połowie miesiąca będzie wyglądał czy po prostu żaden dzień po tej dacie Ci nie pasuje?  

 

Natomiast w lidze brakuje tylko Ronniego, który w weekend dołączy. Więc jest dobrze:) Poniższych zespołów nie mogę dopasować do graczy, proszę o pomoc.

Seagull Hunters

GLTeam

Igor's Team ( nie wiem czy zostajesz przy tej nazwie czy będziesz ją edytował )

WASSUP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga już w komplecie, brawo:) W ankiecie przy braku głosów od 5 graczy (4 bo nash się dopasuje) zdecydowanymi faworytami są niedziele 18 i 25.

Dida wiesz już kiedy będziesz miał terminarz?

Panowie postarajmy się max. do końca weekendu ustalić termin bo na pewno część z Was gra też gdzieś indziej i ciężko będzie głosować w paru ankietach na raz, nie znając terminów. To jest maksymalny czas na wypełnienie ankiety przez tych, którzy tego jeszcze nie zrobili, lecz mile będzie widziane szybsze uczestnictwo w niej. Pamiętajmy, że mówimy o godzinach wieczornych, więc stać nas nam odpuszczenie jednego wieczora dla rodziny kosztem zabawy z nieznajomymi w internecie:) 

Ja osobiście nie wyobrażam sobie żeby kogoś na drafcie brakowało bo wg mnie jest to jeden z najciekawszych momentów kilkumiesięcznej zabawy, który mocno orientuje wynik i będę bardzo się starał żebyśmy znaleźli pasujący dla wszystkich wieczór. Po niedzieli odezwę się do osób, którym najpopularniejszy dzień nie będzie pasował i postaram się znaleźć jakieś rozwiązanie. Zawsze jest możliwość transferu do ligi pobocznej, której dzień draftu będzie pasował, lecz trzeba pamiętać, że musi się znaleźć w tej lidze manager, któremu nasz termin pasuje. Bądź ewentualne zastępstwo na czas draftu. W skrócie czym prędzej wszyscy się wypowiemy, tym większe szanse mamy aby każdy z nas był zadowolony.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.