Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga IV California


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Temat trochę przycichł, a czas ucieka. Do tego w lidze wciąż brakuje jednej osoby. Nadszedł już chyba czas aby wziąć się za ustalenie wiążącej daty draftu, bo 19 chyba się jednak nie uda patrząc po ankiecie. Sam mam już wtedy zaplanowany inny draft. Faworytem jest 8 bo tylko jedna osoba się wyłamała, ale to trochę wcześnie i byłbym za późniejszym terminem. Może sobota 17 albo środa 21? Niech osoby, którym te daty nie pasują wypowiedzą się tutaj i dadzą znać czy są się w stanie dostosować. Kilka głosów w ankiecie jest dość zagadkowych, bo johnnymnemonic zaznaczył tylko niedziele, a ignazz który wcześniej pisał że się dostosuję odrzucił bardzo dużo terminów, więc myślę że w rzeczywistości możemy mieć większe pole manewru niż tylko te 3 daty, które wymieniłem wcześniej ;).

Edytowane przez KapitanPlaneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ze sie wmieszam w temat terminu draftu, ale nie bardzo rozumiem co tutaj kombinujecie.

Wg doodle 17.10 czy 21.10 skreslilo 3-4 osoby [czyli sa marne szanse, ze cokolwiek z tego wyjdzie - wywieranie presji moze zadzialac na 1-2 osoby, ale nie 1/4 wpisow!], a tymczasem jest data, ktora nie pasuje tylko jednej osobie - 8.X.

W zwiazku z tym dlaczego nie ustawicie draftu na ten dzien przenoszac ta jedna osobe do ligi obok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzikreal jednak da rade 21, więc ta data też nie pasuje jednej osobie, z resztą tej samej co 8. Skoro wybieramy między tymi dwoma terminami, to chyba większość się ze mną zgodzi, że lepiej draftować bliżej sezonu.

Aha, czyli jednak byly zmiany decyzji w porownaniu do doodle. To super i uznajmy, ze johnnymnemonic zostanie przeniesiony do tej rownoleglej ligi, ktora bedzie draftowala w weekend [zakladam, ze ktoras bedzie].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.