Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga IV California


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, ze sie mieszam, ale znowu czegos tu nie rozumiem...

 

Budzikreal jednak da rade 21[...]

A tego 21 pażdziernika to o której godzinie? Bo ja mogę dopiero po 22.00 (tak około 22.20).

W jaki sposob z tej wypowiedzi wynika zebyscie draftowali 21.X o godzinie 22?

Przeciez budzikreal opusci pierwsze kilkanascie licytacji...

 

A w polaczeniu z nowym problemem mikrofalowki ponawiam pytanie dlaczego nie draftujecie 8.X, ktore od poczatku bylo najlepsza opcja w doodle? Tzn rozumiem, ze to wczesny termin i gdyby sie dalo to wybraloby sie lepszy, ale w pewnym momencie trzeba uznac, ze sie nie da [na przyklad jak sa potrzebne 3 transfery...].

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisał że da radę tego 21 i tak już przyjęliśmy i dodatkowy plus tego że bliżej sezonu

 

Możemy zrobić tego 8 pażdziernika jeśli mikrofalówce będzie pasował.

 

Pozostaje problem z johnymnemonic któremu żaden termin nie pasuje oprócz niedziel ( Może inne ligi draftują w niedziele ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje problem z johnymnemonic któremu żaden termin nie pasuje oprócz niedziel ( Może inne ligi draftują w niedziele ? )

Obie draftuja w niedziele 25.X. ;-) Czekalem na wyjasnienie sie sytuacji z brakujacym GMow [ktorego johnymnemonic moglby zastapic], ale jesli oficjalnie przelozysz termin na 8.X. to trzeba bedzie przyspieszyc transfer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie draftuja w niedziele 25.X. ;-) Czekalem na wyjasnienie sie sytuacji z brakujacym GMow [ktorego johnymnemonic moglby zastapic], ale jesli oficjalnie przelozysz termin na 8.X. to trzeba bedzie przyspieszyc transfer.

 

To co Panowie, przekłady draft na 8 października? Ja jestem za! Pasuje wszystkim według doodle + johny będzie mógł draftować w innej lidzę w terminie którym by mu pasowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko. Dla mnie moze byc

Jak dla mnie to oznacza, że 21 października mu pasuje. Chyba, że napisał to w odniesieniu do informacji o ewentualnej możliwości przeniesienia do innej ligi.

 

jezeli ma byc 8 to i ja sie przeniose na Floryde, tak jak napisalem na yahoo  przez te 3 dni nie kazdy moze znalesc czas zeby sie dobrze przygotowac

Teraz wyłamał się Slaw, więc ja bym nie kombinował i zostawił tak jak jest, bo tak czy siak transferu nie unikniemy.

 

Wybaczcie, ze sie mieszam, ale znowu czegos tu nie rozumiem...

 

 

W jaki sposob z tej wypowiedzi wynika zebyscie draftowali 21.X o godzinie 22?

Przeciez budzikreal opusci pierwsze kilkanascie licytacji...

Termin był ogłoszony tydzień temu i ustawiony od razu na yahoo. Nikt nie zgłosił przez ten czas sprzeciwu aż do wczoraj, więc albo budzikreal uznał że godzina jest ok dla niego, albo w ogóle tu nie zaglądał od tamtego czasu. To kolejny argument za tym żeby daty nie zmieniać, bo pewnie część uznała że skoro już wszystko ustalone to nie ma sensu tu zaglądać.

 

Powtórzę, że ja bym zostawił tak jak jest chyba, że wszyscy jednoznacznie potwierdzą tu albo na yahoo, że zdają sobie sprawę ze zmiany terminu i mogą draftować już pojutrze.

Edytowane przez KapitanPlaneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ma byc 8 to i ja sie przeniose na Floryde, tak jak napisalem na yahoo przez te 3 dni nie kazdy moze znalesc czas zeby sie dobrze przygotowac

Floryda jest pelna, wiec nie mozna ot tak sobie sie przeniesc tylko potrzebny jest ktos chetny na transfer w druga strone. Juz wyslalem informacje, ale gdyby ktos taki sie nie znalazl to bys nie draftowal w dniu, ktory zaznaczyles iz pasuje?

 

Jak dla mnie to oznacza, że 21 października mu pasuje. Chyba, że napisał to w odniesieniu do informacji o ewentualnej możliwości przeniesienia do innej ligi.

Tak wlasnie to zrozumialem [tzn ze chodzi o transfer].

 

Teraz wyłamał się Slaw, więc ja bym nie kombinował i zostawił tak jak jest, bo tak czy siak transferu nie unikniemy.

Ale kluczowa kwestia jest ile transferow - im wiecej tym mniejsze szanse, ze to sie uda.

W tej chwili jest juz 8 potwierdzen i 2 ewentualne transfery, wiec lepsza sytuacja niz 21.X.

 

Termin był ogłoszony tydzień temu i ustawiony od razu na yahoo. Nikt nie zgłosił przez ten czas sprzeciwu aż do wczoraj, więc albo budzikreal uznał że godzina jest ok dla niego, albo w ogóle tu nie zaglądał od tamtego czasu.

Wg mnie to drugie bo ostatni raz byl 30 wrzesnia.

 

To kolejny argument za tym żeby daty nie zmieniać, bo pewnie część uznała że skoro już wszystko ustalone to nie ma sensu tu zaglądać.

Dlatego informacja pojawila sie w PMach i na forum. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie to zrozumialem [tzn ze chodzi o transfer].

W takim razie niech to doprecyzuje.

 

Ale kluczowa kwestia jest ile transferow - im wiecej tym mniejsze szanse, ze to sie uda.

W tej chwili jest juz 8 potwierdzen i 2 ewentualne transfery, wiec lepsza sytuacja niz 21.X.

Jak okaże się, że johnymnemonic pasuje 21.X, a budzikreal może zacząć o godzinie 22 to mamy jeden transfer. Tylko muszą się w końcu uaktywnić i określić, bo to od nich wszystko w dużej mierze zależy. Godzinę draftu też jeszcze można zmienić na późniejszą.

 

Dlatego informacja pojawila sie w PMach i na forum.

Wszystko fajnie, ale wiemy jak to może wyglądać w praktyce. Na odpowiedź czasem się czeka kilka dni, a czasu nie mamy za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.