Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wiadomo, ze w IV California sa potrzebne minimum dwa transfery i obu pasuje tutejszy termin, wiec pytanie do GMow z tej ligi... czy ktos moglby draftowac 8.X. lub 21.X.? Bo jesli tak i nie mialby nic przeciwko przenosionom w druga strone to wtedy i tam bylby komplet...

 

mi pasują te terminy (8.10 i 21.10) więc możesz mnie przenieść do Californi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gotowi do dzisiejszego draftu?strategia przygotowana?czas zarezerwowany?ciekaw jestem jak to dzisiaj bedzie wygladalo...zastanowiło mnie tylko że wychodzi na to ze draft w koncu zaczyna sie o 22 a nie o 21 jak bylo planowane.albo ja jakoś źle patrze...wolałbym start o 21 zeby nie siedziec nad tym do 1 czy 2 w nocy...ale tak czy inaczej bede obecny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zawiedziony rozzalony i zly ze nie udalo mi sie zdazyc na rozpoczecie draftu w lidze IV Florida.Niestety obowiazki domowe zwiazane z opieka nad dzieckiem byly wazniejsze i nie moglem ich przelozyc...nie przygotowalem sie tez na taka ewentualnosc i nie zabezpieczylem sie przed niechcianymi wyborami zawodnikow i tym samym po 40 minutach draftu mialem juz tylko 16$ a w skladzie niechcianych nowitzkiego i irvinga.thompsona i vucevica bym przezyl ale nie wydalbym na nich tyle kasy.z chcianych trafil mi sie tylko gobert ale tez za zbyt wysoka cene.tym samym nie jestem juz w stanie doprowadzic swojego skladu do stanu chociaz wzglednie przeze mnie akceptowanego.tym samym nie bede mogl czerpac z gry w lidze takiej frajdy jak oczekiwalem.mimo to nie jestem z tych co od razu sie poddaja i dlatego jesli nie bede mial wyjscia to bede gral tym co mi los da najlepiej jak potrafie zeby nie wypaczac wynikow w lidze.jednak jesli jest mozliwosc (i tu pytanie do organizatorow) to przekazalbym w spadku swoja druzyne komus z listy rezerwowych ktorzy mimo ze nie mieliby wplywu na sklad druzyny wciaz czerpaliby radosc z gry (wychodzac z zalozenia ze lepiej grac nawet slaba druzyna niz nie grac wogole).jesli taka mozliwosc jest i ktos bylby chetny prosze o dokonanie transferu druzyny w rece chetnego jednoczesnie proszac o wyrozumialosc i nie dyskwalifikowanie mnie z udzialu w przyszlorocznych rozgrywkach bo jesli tym taka zamiana mialaby sie skonczyc to wycofuje moja prosbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym samym nie jestem juz w stanie doprowadzic swojego skladu do stanu chociaz wzglednie przeze mnie akceptowanego.tym samym nie bede mogl czerpac z gry w lidze takiej frajdy jak oczekiwalem.

To chyba troche za wczesnie napisales... wiesz, ze mozesz negocjowac wymiany, prawda? Tzn mozesz probowac sprzedac tych niechcianych graczy za tych chcianych [choc tu pod warunkiem, ze sa max podobnego kalibru].

 

jednak jesli jest mozliwosc (i tu pytanie do organizatorow) to przekazalbym w spadku swoja druzyne komus z listy rezerwowych ktorzy mimo ze nie mieliby wplywu na sklad druzyny wciaz czerpaliby radosc z gry (wychodzac z zalozenia ze lepiej grac nawet slaba druzyna niz nie grac wogole).

Nie ma nikogo na liscie rezerwowych. A nastepny chetny, ktory sie pojawi, dolaczy do IV NY. Ponadto wciaz masz 16$, a wiec szanse uzupelnic druzyne czyli bedziesz mial na nia wiekszy wplyw niz ktos kto dostalby calosc.

 

jesli taka mozliwosc jest i ktos bylby chetny prosze o dokonanie transferu druzyny w rece chetnego jednoczesnie proszac o wyrozumialosc i nie dyskwalifikowanie mnie z udzialu w przyszlorocznych rozgrywkach bo jesli tym taka zamiana mialaby sie skonczyc to wycofuje moja prosbe.

Nie ma takiej mozliwosci chocby z braku chetnego.

W kazdej lidze wielu GMow jest niezadowolnych z draftu! Ale nikt nie przekazuje druzyny komus innemu...

to jest jedno z wyzwan tej gry powalczyc ze slabsza druzyna ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.