Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga IV Texas


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi IV Texas w sezonie 2015/16

Po losowaniu wszystkich na poziomie IV w 3 grupach wg doswiadczenia w fantasy w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]

 

ArtZ;14 [komisz] - Solid as a Rock.

andrzej_badgirl;3 - The Andrzejs

czarek_d;3 - Drużyna A

airmax;3 - Los Airmax Lakers

ozzy110;0 - Knickerbockersi

MJ1;0 - MJ1 Dream Team

adrian277;0 - Adrian's Warriors [pierwsze 4 zakupy przez automat]

kemizo;0 - HKS 1946 Kemizo

johnnymnemonic;0 - Howtofly [transfer za bartolTe;0]

jurass;0 - Swish_Squad

iglo13;0 - iglo

immortal_87PL;2 - Walenie w Basenie

seether10;1 - Los Łódź

Big Tree;0 - Green Arrow

budzikreal - RB Team [transfer za air_mj, ktory zastapil ksajda po deadline na dolaczenie]

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top4 awansuje do III, a reszta utrzyma sie na poziomie IV.

Spadkow nie bedzie. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/48201

 

Komisarzem ligi jest ArtZ ze wzgledu na duze doswiadczeniw w fantasy i zgodzil sie pelnic ta funkcje z moja pomoca ;-)

 

Draft odbyl sie 25 października o godz 21:30

 

P.S. Poniewaz historycznie za duzo ludzi odpuszcza to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek!

 

Konsekwencja tego zapisu byla taka, ze w zeszlym sezonie w IV wszyscy, ktorzy grali do konca to awansowali!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój to HKS 1946 Kemizo jak się łatwo domyslić.

 

Ale co do draftu to zaznczyliście tylko po jednej opcji - 11.10? Inne dni wam nie pasują? 

Moze coś tak póżniej bliżej końca 20-26.10? Zeby popatrzeć jak inne ligi bardziej doświadczone draftują.

Co do godz to może nawet lepiej ta 22:00.

 

I mam jeszcze jedno pyt: jak na Yahoo zmienić nickname bo próbowałem wszystkich opcji i nie jestem w stanie i mam "J" a chciałem zeby był taki sam jak tutaj?

Edytowane przez kemizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

moja drużyna to MJ1 Dream Team ;)

 

głos na termin draftu oddałem i proponuję zrobić dodatkową ankietę odnośnie godziny draftowania, aby nie było problemów ;)

 

osobiście wolałbym wcześniej niż 22, ale jeśli będzie to konieczne, to wezmę udział w drafcie o 22 ;)

 

Sądzę, że najlepszy termin draftu to weekend, bo w ciągu tygodnia może być trudno złapać wszystkich :P

 

Pozdrawiam i mam nadzieję na dobry termin draftu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 11 głosów w ankiecie odnośnie terminu, na razie wszystkim pasuje niedziela, 11 X.

Jest to jednak dość wczesny termin, ponad 2 tygodnie przed startem sezonu a kolejnych dwóch niedzieli nie zaznaczyli tylko Jurass i iglo13, którzy głos oddali jako pierwsi i zaznaczyli tylko po jednym terminie. Może Wam też pasuje jedna z kolejnych niedzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.