Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Buty NIKE air force one.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jakubh1988

jakubh1988
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 październik 2015 - 21:24

Witam wszystkich. Posiadam buty z 2005 roku nowe. Chciałbym się czegoś o nich dowiedzieć. Są to NIKE AIR FORCE ONE w internecie nie ma ani takich butów ani informacji na ich temat. Jedyną informacja jaka była to , to że są z 2005 roku z kolekcji Dirk Nowitzki. Może ktoś coś wie więcej? Czy maja jakąś wartość?Załączony plik  $_86.JPG   65,99 KB   5 Ilość pobrań

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Kraso

Kraso

All-Star

• Użytkownik
  • 1424 postów

Napisano 01 październik 2015 - 21:58

Z tego co wiem one były wydane w 2004 roku. W Polsce nie są nic warte, mało kto w ogóle kupuje AF, za oceanem trudno powiedzieć bo nigdzie ich na sprzedaż nie znalazłem. Jedno jest pewne - kokosów na nich nie zarobisz ;)

#3 R_air_G

R_air_G

Role Player

• Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 06 październik 2015 - 12:14

oj powiem Ci @Kraso, że AF1 są bardzo popularne wśród młodzieży - bardzo dużo widuję tego w szkole, ale są przede wszystkim w białej i czarnej kolorystyce. W sklepie nowe za 300 zł można kupić. Kolorystyka jaką kolega wyżej oferuje jakoś nie porywa - przynajmniej mnie - więc tak jak napisałeś - kokosów nie będzie

#4 Kraso

Kraso

All-Star

• Użytkownik
  • 1424 postów

Napisano 06 październik 2015 - 18:57

oj powiem Ci @Kraso, że AF1 są bardzo popularne wśród młodzieży - bardzo dużo widuję tego w szkole, ale są przede wszystkim w białej i czarnej kolorystyce. W sklepie nowe za 300 zł można kupić. Kolorystyka jaką kolega wyżej oferuje jakoś nie porywa - przynajmniej mnie - więc tak jak napisałeś - kokosów nie będzie

Białe i czarne zawsze były i będą popularne, bardziej chodziło mi ogólnie o model wśród sneakerheadów.

#5 Rrj22

Rrj22
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 10 październik 2018 - 18:45

Jakąś wartość mają, ale zbyt dużo za nie nie dostaniesz. Wyglądają jak klasyczne AF1 high, tyle, że w ciekawszej kolorystyce. Sprawdź jeszcze na http://http://planet...ike-air-force/ tam jest opisane kilka ciekawszych modeli Air Force One, może to któreś z nich.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych