Skocz do zawartości

Fb#3 2015/16


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

liga założona https://yho.com/nba?l=85778&k=10d98d389ea95beb&ikey=e17e231f9a1785ba  zapisujcie się jak najszybciej. Na razie ustawiłem draft na 27 X na 9.30 ta data pasuje wszystkim, niestety wiąże się to z tym , że wystartujemy dopiero 2XI( wtedy zaczniemy punktować). wobec tego  proszę o szybką wypowiedz zostawiamy tak jak jest czy szukamy wcześniejszego terminu draftu?

Edytowane przez ptb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft. Fajna zabawa-mały dreszczyk (ja już nawet listę zawodników zrobiłem jaką chcę:) ). Szkoda,że tak mało osób będzie i tylko 13 zawodników może być (bo przy symulacji dla 10 osób wielu świetnych zawodników było do wzięcia za grosze). 

Czy może ktos mi wytłumaczyć-została mi kasa i wolne miejsca, co dalej? (bo w symulacji wykupiłem już 13 zawodników-za niektórych przepłaciłem:P-ale lepiej nauczyć się w symulacji niż potem żałować.) 


  • You are not allowed to view this page because you are not in this league. (Error #152)

Back to previous page

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. prosba do osób, które zapisały się już do ligi, pozmieniajcie nazwy zespołów z tych atomatów Y! na własne, ułatwi to identyfikację.

2. rozumiem, ze zostajemy przy drafcie 27X o godz. 21.30-22.00 choć wiąże się to z opóźnionym startem ligi( 2XI). alternatywny termin(nie pasuje 3 osobom) to 22X o 22.00( ale wtedy liga startuje zgodnie z planem)

3. snake czy aukcja?  minimalną przewagę (jeśli dobrze policzyłem) maja zwolennicy aukcji.

4. Na co czeka 7 osob, które jeszcze nie trafiły do ligi, nie rozumiem, no ale nie muszę wszystkiego rozumieć;)

Edytowane przez ptb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, żeby liga zaczęła się w przeddzień ligi, bo zgodnie z formuła daily-tomorrow tylko wtedy się wyrobicie na start ligi.

 

Jednak jeśli wszyscy Gm-owie wyrażą zgodę, mi tam jest obojętnie. Niemniej postarajcie się w terminie, choć widzę, że u Mazika praktycznie nic nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.