Skocz do zawartości

Fb#3 2015/16


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Panowie, miałem totalny zawał w pracy, teraz już będę aktywny.

 

Do ligi się zapisałem (Nocne Marki), co do draftu, co się stanie jeśli nie będę mógł być o danej porze przy kompie? Bo rozumiem, że robimy tą aukcję. Przy snake'u ustawiłbym kolejność i by poszło a tutaj to nie wiem. Problem polega po prostu na tym, że jestem koszykarzem i mam codziennie wieczorami treningi, które często zmieniają się godzinowo ze względu na różne okoliczności. Więc u mnie jest 50/50 że będę na drafcie.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za zapisanie się. Draft aukcyjny trwa ponad 2 h wiec jeśli nawet spoznisz się na start 21.30.-22.00 to nie powinieneś stracić calosci, no chyba że te treningi masz rzeczwiscie pozna nocą ;)

 

Zdarzają się i treningi o 20.30 i wtedy w domu pojawiam się o 23, ale może nie będzie tak źle. A czy na początku draftu idą od razu najlepsi grajkowie? Bo jeśli tak to jak się spóźnię na początek to muszę od razu szukać perełek typu Derrick Williams i jego super pre-season :grin:

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, śliska sprawa. Dołączycie Obiego? Przyznam, że nie wiem, jak to się stało, że nie dołączył na czas do FB#2, ale wyszło jak wyszło, a pisał do mnie, że jest zainteresowany grą w tym sezonie obojętnie w jakiej lidze.

 

Wiem, że jest już nadmiar GM-ów, za rok trzeba to jakoś lepiej rozplanować, na dziś sytuacja potoczyła się tak a nie inaczej, a trochę szkoda mi tracić pewniaka do gry.

 

Rzecz jasna ja tylko opisałem zaistniałą okoliczność, natomiast myślę, że decyzja będzie należeć do ptb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, śliska sprawa. Dołączycie Obiego? Przyznam, że nie wiem, jak to się stało, że nie dołączył na czas do FB#2, ale wyszło jak wyszło, a pisał do mnie, że jest zainteresowany grą w tym sezonie obojętnie w jakiej lidze.

 

Wiem, że jest już nadmiar GM-ów, za rok trzeba to jakoś lepiej rozplanować, na dziś sytuacja potoczyła się tak a nie inaczej, a trochę szkoda mi tracić pewniaka do gry.

 

Rzecz jasna ja tylko opisałem zaistniałą okoliczność, natomiast myślę, że decyzja będzie należeć do ptb.

wyslalem mu zaproszenie do ligi, mam nadzieję ze da rade zapisać się odpowiednio wcześniej, bo draft już dzisiaj;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYPOMINAM: DZISIAJ DRAFT, GODZ.22.00(AUKCJA)!!!

 

Ze względu na póżną porę i ilczbę graczy(16) uprasza się o:

1. nie przeciąganie nominacji

2. unikanie podbijania cen o 1$

 

Dyscyplina, oczywiście w pewnych racjonalnych granicach, pozwoli nam zamknąć draft w 2.5-3h.W środę każdy ma pracę , szkołę bądź inne ważne obowiązki. Szanujmy się.

Edytowane przez ptb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.