Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga IV New York


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, życie pisze różne scenariusze. Naprawdę chciałem z Wami zagrać, już grałem parę sezonów, a Was pamiętam jeszcze z pl.rec.koszykowka. Nie wypaliło tym razem. Sorry raz jeszcze.

Spoko, trudno sie mowi i nic sie nie stalo. Jakby co zapisz sie za rok! Tylko wczesniej tzn we wrzesniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze mamy 13 osób. Zakładam, że dołączy jeszcze jeden pewniak i będziemy czekać na jakieś zastępstwo. Zważywszy dotychczasowe tempo obsadzania wolnych miejsc, czasu mamy dość sporo :)

 

wiLQ: czy mam zakładać, że ustawienia ligi są zgodne z wytycznymi dla całych rozgrywek? Próbowałem poszperać na forum ale nie nadziałem się na konkretne ustawienia ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze mamy 13 osób. Zakładam, że dołączy jeszcze jeden pewniak i będziemy czekać na jakieś zastępstwo. Zważywszy dotychczasowe tempo obsadzania wolnych miejsc, czasu mamy dość sporo :smile:

Na ten moment wiadomosci o lidze nie przeczytal tylko tomgrady, wiec zakladam, ze to jego brakuje. I tez licze, ze znajdzie sie zastepstwo, ale chyba wyskoczyl problem z terminem skoro Bors25 ma zaklepany inny draft?

 

wiLQ: czy mam zakładać, że ustawienia ligi są zgodne z wytycznymi dla całych rozgrywek?

Tak wlasnie jest.

Przy czym jeszcze kwota waiverowa jest 50$ + to co zostanie, ale to istotne dopiero po drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Bors ma faktycznie konflikt ale w takich przypadkach zawsze staram się patrzeć na potencjał zgromadzenia pozostałych. Jeśli frekwencja będzie wysoka a Bors będzie na początku - myślę, że trzymamy się wspomnianego terminu jako najlepszego kompromisu. W innym terminie mamy potencjalnie kolejne problemy ze zgraniem innych osób a dodatkowo prawdopodobnie wchodzimy w sezon.

 

Swoją drogą, istnieje możliwość (przynajmniej istniała) draftowania na żywo w dwóch draftach na raz. Wydaje mi się, że kiedyś można to było zrobić otwierając dwa applety a teraz mamy dodatkowo opcję dostępu mobilnego. Ktoś już pisał, bodajże na sznurówce, że patent sprawdzony. To jedna opcja.  Druga to oczywiście odpowiednie przygotowanie list rankingowych. Mi uratowało to nie raz tyłek i zdawało w miarę dobrze egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój głos 21.000 DRAFT

 

połóż dziecko spać wcześniej. albo niech poczyta bajkę z audiobooka :)

 

ps. co do czasu draftu to się cieszcie (a zarazem smućcie). u nas draft LIVE jest gramy w 10, już dawno nie było kompletu ale i tak jest to najlepszy dzień w sezonie...trwa od 20.00 do 3.00 z czego od 4-5rudny połowa już jest tak napita, że wybiera bardzo ciekawie...mamy zwykłe roto bez aukcji i dużo whisky ;)


i w temacie obecności na drafcie - OBOWIĄZKOWO.

bo to naprawdę największa frajda w sezonie.

i druga sprawa granie z automatem draftowym (w systemie aukcyjnym) jest masakryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój głos 21.000 DRAFT

 

połóż dziecko spać wcześniej. albo niech poczyta bajkę z audiobooka :smile:

 

ps. co do czasu draftu to się cieszcie (a zarazem smućcie). u nas draft LIVE jest gramy w 10, już dawno nie było kompletu ale i tak jest to najlepszy dzień w sezonie...trwa od 20.00 do 3.00 z czego od 4-5rudny połowa już jest tak napita, że wybiera bardzo ciekawie...mamy zwykłe roto bez aukcji i dużo whisky ;)

i w temacie obecności na drafcie - OBOWIĄZKOWO.

bo to naprawdę największa frajda w sezonie.

i druga sprawa granie z automatem draftowym (w systemie aukcyjnym) jest masakryczne.

Opcja 21:30 pozostaje, w tej nierównej walce z komisarzem potrzebujesz posiłków  :smile: Tak czy siak jesteś obowiązkowo (zgadzam się, że to masakryczna frajda :smile: ) a na delikatne zarwanie nocki należy się nastawić.

 

Co do tego kładzenia spać to nie jest to takie proste jak Ci się wydaje a zmiennych mam więcej niż jedną ;)

 

Co do draftu live to rozumiem, że masz na uwadze takie prawdziwe, face to face? Fajna sprawa, też chcę to kiedyś w życiu zaliczyć. Mieliśmy nawet inicjatywę na sznurówce ale w tym roku nici. Może w kolejnym uda się coś rozkręcić. Nawiasem mówiąc, zawsze kiedy pojawia się ten temat, ja odwołuję się do tej sceny (wiem, powtarzam się ale mam to gdzieś ;)):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jeszcze jedna sprawa. Jedynym wątkiem organizacyjnym jest dla naszej ligi ten, w którym znajduje się ten post. Nie wspieram forum yahoo w lidze i nie oczekujcie, że będę tam wrzucał istotne informacje organizacyjne. Pamiętajcie, że jesteśmy częścią większych rozgrywek i przegląd przebiegu działań w naszej lidze leży na sercu nie tylko nam. Kręgosłupem tych rozgrywek jest forum e-nba a dokładniej dział Roto-League.

 

Oczywiście nikt nie broni pisać na forum yahoo ale w Waszym interesie jest pilnować tego co w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jeszcze jedna sprawa. Jedynym wątkiem organizacyjnym jest dla naszej ligi ten, w którym znajduje się ten post. Nie wspieram forum yahoo w lidze i nie oczekujcie, że będę tam wrzucał istotne informacje organizacyjne. Pamiętajcie, że jesteśmy częścią większych rozgrywek i przegląd przebiegu działań w naszej lidze leży na sercu nie tylko nam. Kręgosłupem tych rozgrywek jest forum e-nba a dokładniej dział Roto-League.

 

Oczywiście nikt nie broni pisać na forum yahoo ale w Waszym interesie jest pilnować tego co w tym wątku.

Z doświadczenia Ci powiem, że to się nie sprawdza, bo ludzie często mają na yahoo ustawione otrzymywanie maili o wpisach na tamtejszym forum, a tu nie. Dlatego ciężki jest los komisza, ale najlepiej zdaje egzamin pisanie i tu i tam i najlepiej jeszcze tu na priva, choć to już w krytycznych sytuacjach :smile:

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakieś tam doświadczenie mam i wiem, że komunikację należy maksymalnie uprościć a jednocześnie zachować wymaganą funkcjonalność. Forum ma zdecydowanie więcej narzędzi i przystępniejszą formę niż tamten yahoo-potworek. Masz wątek, masz ankiety, masz pw, maile. Taka oś jest potrzebna - integruje, jest jasna. Tu się zapisujemy, tutaj śledzimy rozgrywki, tutaj wylewamy żale i cieszymy :)

 

Wychodzę z założenia, że za ludźmi, którzy chcą grać w fantasy nie trzeba się uganiać. Przy takim podejściu masz gwarancję na minimalną liczbę lam w środowisku - ot, takie swoiste quality assurance ;) Ja mam akurat taki pomysł na funkcję komisarza i wcale nie uważam, że to ciężka robota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.