Skocz do zawartości

GDAŃSK / LUBLIN >> ZLOT !!! WAZNE !


Borys

Gdzie wolisz zeby odbyl sie ZLOT?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie wolisz zeby odbyl sie ZLOT?



Rekomendowane odpowiedzi

GLOSUJA TYLKO LUDZIE KTORZY BEDA JECHAC NA ZLOT!!!

 

A wiec ostatnia ankieta, duzo bylo osob,ktore glosowaly na

Krakow i Warszawe, ale te miasta odpadaja napewno, wiec ich glos tez bedzie decydujacy.

 

Robimy ostatnia ankiety i miejmy nadzieje,ze nie bedzie 50/50.

 

To co wygra tam bedzie zlot, zawsze komus nie bedzie gdzie pasowac i odwrotnie. A pociagi o do Gdanska i do Lublina jezdza zawszad bardzo czesto.

 

 

KONIEC GLOSOWANIE 23 KWIETNIA (Poniedzialek).

 

 

---

 

I przekazcie ta wiadomosc o nowej ankiecie osobom, ktore sa zainteresowane zlotem, a moga zbyt czesto nie zagladac na Forum, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejszy jest generalnie termin, bo moge mieć inne plany bądź jeszcze (mało prawdopodobne, ale jednak, sesję, dzięki której nie mogłem w tamtym roku).

 

Jak juz to Lublin. Raz ze bliżej, dwa taniej. Trzy, ze w okresie wakacyjnym dojechać dajmy na to pociągiem nad morze w czasie WEEKENDU to bedzie katorga, na zlot przyjade i rzuce się hotelu na łóżko ( w pyte). Cztery, ze nie tak łatwo bedzie znaleźc w wakacje pokoje dla mimo wszystko grupy zoorganizowanej, na tyle osób nad morzem. O cenach nie wspomne.

 

Do lublina moge sie zgadać z Szakiem i resztą ze śląska, mozemy jechac autem. Póki co mam starego Forda Fieste, nie za bardzo komfortowo , ale jaby nie było wozu to zrzutka na paliwo i jedziemy moim.

 

Więc jak termin siadzie, to Lublin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to głosowanie skoro każdy miał już miesiąc, żeby wypowiedzieć swoje zdanie w poprzednim temacie. Nie wiem czemu też akurat anonimowa ankieta. Chociaż może ludzie się posłuchają i tym razem zagłosują tylko Ci pewni :) Ja już swoje zdanie wypowiedziałem, więc nie głosuję. Uważam też, że są również inne ważne (może nawet ważniejsze?) aspekty, które trzeba by wziąść pod uwagę decydując o miejscu zlotu. Aczkolwiek straciłem już chyba cały entuzjazm jeśli chodzi o ten zlot, więc jest mi obojętne gdzie on się odbędzie, tak jak i sposób wyboru miejsca - czy to będzie rzut monetą czy ankieta, obojętne. Plus mamy jeden, ale za to ogromny - decyzja będzie wreszcie podjęta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ludzie jak ja to wszytko czytam, to nie normalnie cos bierze. Wyscie wszyscy powariowali, ciagle sie komus cos nie podoba, cos nie pasuje. Zamknac japy, napisac swoje glosy i koniec. Przeciez ilez mozna ciagnac jedna sprawde. Wiadomo, ze jednemu nie bedzie pasowac, bo 10zl za duzo na pociag bedzie musial wydac, drugiemu babcia w miedzy czasie umrze, trzeciemu szkola, egzamin cokolwiek... Wy siebie w ogole czytacie czy nie. Ciagle kto z jakims nowymi pomyslami wyjezdza, i propozycjami. Nawet kiedy macie juz konkretne dwa miejsca, to dalej jest zle. Gdybym mial sie na tym zlocie pojawic to bym podobnie jak pewnie wiekszosc z Was caly entuzjazm stracil i radosc z tego. Wszystkim dogodzic? To chyba zbyt wiele. Cos kosztem czegos, czy nie jest tak?

 

Gdansk moze byc ciekawy, bo swego czasu pamietam jedna podroz, gdzie ludzie drzwiami i okanami walili i kiedy pociag juz odjezdzal (z nad morza) niektorzy jeszcze z wystajacymi nogami w oknach sterczeli, bo nie umieli sie docisnac. Takie cos przezyc, pomyslceie, na cale zycie zapamietasz. Ja gdzies bylem w korytarzu upchniety i tak sie smialem, ze do teraz pamietam jak widzialem kolesia ktory brzuchem na tym otwartym oknie, nogami poza a glowa w srodku. Drugi z jakims telewizorem pod pacha, trzeci z kanarkami w klatce. I te rozmowy: Do diabla, przesun sie pan; Ty sku*** z tym telewizorem, ja tutaj na wpol w pociagu a ten sobie tv transportuje....

 

PS. Hey danp, czy ignazz a co z naszym zlotem? Wybieram sie na Wschodnie Wybrzeze, bede w North Carolinie i na Florydzie, najprawdopodobniej na kilka dni wbije do NYC. Gdzie Was szukac?

 

PS2. Bierzecie pod uwage taka mozliwosc, ze ktos sie zadeklaruje, poda ten caly Lublin/Gdansk, a i tak sie nie pojawi z w/w okolicznsoci. I jego glos teoretycznie szlak trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin, bo bliżej i faktycznie jest tam więcej forumowiczów, więc w razie niedopisania frekwencji będzie miał kto zrobić tłok. Połączenie kolejowe faktycznie jest, choć właściwie jedno normalne + jakieś sporadyczne inne zahaczające o noc. Musiałem wcześniej zbyt pobieżnie przejrzeć. Choć ja i tak mam jedną przesiadkę, bo do K-c muszę dojechać. Ogólnie spodziewałem się krótszego czasu ewentualnej podróży do Lublina, wloką się te PKP niemiłosiernie :?

 

 

 

PS. Komorki z symbianem sa drogie, ale warte rozważenia.

PS.2. Mam telefon na kartę, bo za mało gadam, by cokolwiek tanio kupić z abonamentem, jakkolwiek bym nie liczył.

PS.3. Jeśli rzeczywiście dojdzie do eskapady via samochód (mój czy cudzy), to o tobie, Spabloo, jako GPS-ie będzie się pamiętać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zostaly juz tylko te dwa miasta to tylko LUBLIN. Chodzi tu szczegolnie o wzgledy geograficzne, ale rowniez to ze z miast ktore kandydowaly to tylko Lublin i Warszawa to dla mnie miasta gdzie mam zagwarantowany nocleg. To by bylo na tyle, jesli bedzie zlot w Lublinie to praktycznie na pewno bede. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lublina moge sie zgadać z Szakiem i resztą ze śląska, mozemy jechac autem. Póki co mam starego Forda Fieste, nie za bardzo komfortowo , ale jaby nie było wozu to zrzutka na paliwo i jedziemy moim.

Lublin, bo bliżej i faktycznie jest tam więcej forumowiczów, więc w razie niedopisania frekwencji będzie miał kto zrobić tłok. Połączenie kolejowe faktycznie jest, choć właściwie jedno normalne + jakieś sporadyczne inne zahaczające o noc. Musiałem wcześniej zbyt pobieżnie przejrzeć. Choć ja i tak mam jedną przesiadkę, bo do K-c muszę dojechać. Ogólnie spodziewałem się krótszego czasu ewentualnej podróży do Lublina, wloką się te PKP niemiłosiernie :?[/size]

 

Ja wiem tyle panowie, że jak sesja pozwoli i praktyki to się zjawie w Lublinie z Szakiem i innymi Ślązokami :wink: Nie jadę na zadne saksy więc powino byc ok, teraz tylko by w szkółce się ułożyło.

 

USTALCIE TERMIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojetnie ktore miasto wygra to jednak nie ma juz mowy zeby przedluzac termin po poniedzialku. W gdansku i tak coraz trudniej z tygodnia na tydzien bedzie znalezc cokolwiek w przystepnych cenach dlatego mysle ze czas prawdziwych decyzji jest w poniedzialek.

 

Mam nadzieje ze wszystko sie do tego czasu rozstrzygnie i bedzie juz wiadomo co i jak. Bo troche entuzjazm organizatorow sie obniza po tym jak rozmawialem z Pietrasem :P Mam nadzieje ze zlot mimo wszystko sie odbedzie w tym roku bo szkoda by bylo takiej imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.