Skocz do zawartości

Nagrody indywidualne 2015/16


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

MVP: Curry (Kawhi, LBJ, PG, KD)

DPOY: Kawhi (Gobert, Whiteside, Draymond, Paul George)

MIP: Draymond Green (Whiteside, McCollum, Bledsoe, Kemba

ROY: Towns (Porzingis, Okafor, Winslow, Hollis-Jefferson)

6thMOY: Iguodala (Manu, Tristan, Kanter, Lamb)

COY: Walton (Pop, Vogel, Carlisle, Blatt)

 

Tak to chyba u mnie póki co wygląda – aczkolwiek przy nazwiskach w nawiasach na pewno kogoś pominąłem.

 

A Wy kogo macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z większością się zgadzam, poza MIP, gdzie mam McColluma (dużo większy progres od pozostałych, których wymieniłeś), oraz najlepszym rezerwowym, którego widzę w Lambie na ten moment.

 

Reszta tak samo. 

 

Tylko mam problem z Waltonem... teoretycznie, gdyby prowadził GSW cały sezon, może dostać tę nagrodę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP - Curry <br />MIP - Lamb, McCollum, TJ Warren<br />6th man - nie mam zdania, musze jeszcze poobserwowac <br />DPOY - Kawhi <br />ROTY - Porzingis <br />COTY - ktokolwiek z GSW ;)

ja pieddole ale ten tapatalk odpierdala hale, najmocniej przepraszam za double posta <br />

a no tak i skąd ty masz tam Kembe, który jak na razie to mial jeden dobry mecz, a ogólnie bez jakiejkolwiek dyspozycji <br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP - Curry, a dalej dałbym LBJ, George'a i Leonarda

DPOM - Whiteside lub Leonard, ale niech będzie ten pierwszy, a dalej Draymond Green, no i standardowo Timmy

MIP - McCollum bez cienia wątpliwości, a potem Clint Capela, chociaż nie wiem czy na niego nie za wcześnie, jednak za listopad należy mu się wyróżnienie

ROM - Towns, a następnie Porzingis i Okafor

6th Man - R.Anderson, Iggy Manu, Lamb, i specjalne wyróżnienia dla Bartona i LaVine

COY - Vogel, Carlisle i Casey. A także dodałbym Popa, Blatta i Waltona, ale póki co trochę niżej, bo tamci mają słabsze składy, a lepią coś naprawdę dobrego, a ta druga trójka ma łatwiej i robią swoje. Chociaż 19-0 trochę wybiega ponad plan, ale tutaj wiele robią sami zawodnicy i wystarczy nie zepsuć nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak i skąd ty masz tam Kembe, który jak na razie to mial jeden dobry mecz, a ogólnie bez jakiejkolwiek dyspozycji

 

Jeden dobry mecz? Ja mu spokojnie naliczyłem już 8 dobrych meczów, w tym dwa znakomite (Spurs, Knicks) oraz jeden wybitny (Kings).

 

Żeby nie być gołosłownym, łap:

jl1c9c.jpg

 

Może jeszcze dodam, że Kemba jest nr 25 w lidze pod względem PER – zaraz przed Jimmym Butlerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam problem z Waltonem... teoretycznie, gdyby prowadził GSW cały sezon, może dostać tę nagrodę? 

 

 

Unfortunately, his title of interim coach prohibits him from recording any of the team’s wins. Instead, all his victories as the interim coach will go to Kerr, per NBA rules.

 

Spodziewam się że zaraz ogłoszą, że trenerem miesiąca listopada został...Steve Kerr lol.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec sezonu i tak bedzie mial wiecej z lawki niz starterem, tylko Smart niech wroci. W innym przypadku dostanie Lamb a mip pojdzie do mccolluma

Przecież w tym wątku chodzi o wybór najlepszych graczy w pierwszym miesiącu rozgrywek a nie bawienie się w bukmacherkę kto wygra MVP czy MIP na koniec sezonu.

 

Skoro zatem gracz X w listopadzie nie był rezerwowym tylko starterem to nie można go umieścić w kategorii 6thMOY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Tylko mam problem z Waltonem... teoretycznie, gdyby prowadził GSW cały sezon, może dostać tę nagrodę? 

 

\nie może bo w protokołach jest wpisany Kerr i Kerr jakby co dostanie nagrodę chyba że głosujący poczują że to jednak nie jest zdrowe i wybiorą kogoś innego np Vogela ale gdyby chcieli wybrać kogoś z Golden to Walton być nim nie może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\nie może bo w protokołach jest wpisany Kerr i Kerr jakby co dostanie nagrodę chyba że głosujący poczują że to jednak nie jest zdrowe i wybiorą kogoś innego np Vogela ale gdyby chcieli wybrać kogoś z Golden to Walton być nim nie może

A ja bodaj na ESPN ( bądź Hoopshype, nie jestem teraz pewien) czytałem, że rekord idzie na konto Kerra ale Walton jest dostępny do nagród. Dostał trenera miesiąca to może i roku teoretycznie. :-) Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.