Skocz do zawartości

Nagrody indywidualne 2015/16


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

drtg lepsze, niż rok temu

dbpm lepszy

dws lepszy

%stl lepszy

pół roku bez 1/2/3/rudej opcji, zespół traci mnie punktów

w zeszłym roku all def 1st, w tym roku ostatni na liście

CP3, najlepszy rozgrywający obecnej ligi, kompletny etc , nie odcinający zadnych kuponów za karierę 1 głos

Switchblade we wszystkich wskaźnikach fpisdu też 1 głos

 

nie ogarniam tej kuwety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hassan trzeci, dobre.

Duncan chyba ma łzy w oczach, że nie dostał w karierze tego DPOTY. 

 

Raz był blisko, ale wielki Marcus Camby miał wtedy inne plany :)

 

Całe te głosowanie to jednak i tak jakiś pic na wodę.

 

Ariza w tym sezonie ssał po całości. George ojcem czołowej defensywy i nawet pół głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hassan trzeci, dobre.

Duncan chyba ma łzy w oczach, że nie dostał w karierze tego DPOTY. 

Ciepnę oldschoolowym argumentem z ebasketu - tyś chyba za wiele Heat w tym roku nie oglądał, co?

Also, Duncan nic w oczach nie ma. Dobrze wie, czym takie akcje się kończą. Raz mu się oczy cieszyły i dostał dachówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepnę oldschoolowym argumentem z ebasketu - tyś chyba za wiele Heat w tym roku nie oglądał, co?

Also, Duncan nic w oczach nie ma. Dobrze wie, czym takie akcje się kończą. Raz mu się oczy cieszyły i dostał dachówką.

Plus ja dodam RappaR przejrzyj se to co tak kochasz najbardziej czyli adv stats Hassana. 

blk%, drtg, rb%, orb%, DWS, itp..  wszedzie w scislej czolowce, a w BLK% jest lepszy o 50%  niż drugi w rankingu Biyombo.(dla jasności 9,7% to o polowe wiecej niz 6,1%, zeby zaraz nie było, że wyszło mi 50%BLK%)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus ja dodam RappaR przejrzyj se to co tak kochasz najbardziej czyli adv stats Hassana. 

blk%, drtg, rb%, orb%, DWS, itp..  wszedzie w scislej czolowce, a w BLK% jest lepszy o 50%  niż drugi w rankingu Biyombo.(dla jasności 9,7% to o polowe wiecej niz 6,1%, zeby zaraz nie było, że wyszło mi 50%BLK%)

ORB% to faktycznie dobry stat odnośnie D :) ogółem poza drb% te dane się raczej olewa przy rozmowie o defensywie, a adv to raczej jakieś on/off, opp stats, DRAPM etc. 

Hassan z tego co oglądałem(przyznam nie za wiele znowu) dla mnie gość strasznie nabija staty boxscorowe, gdy sam impact dużo mniejszy - pałuje te zbiórki, ale walczy zarówno z przeciwnym jak i swoim teamem o nie, spóźnia się z rotacją by zawalczyć o blok etc. Nie mówię, że jest zły w obronie, ale raczej zawodnik trochę ponad plusowy, a nie zawodnik na najlepszego obrońcę pod koszem ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony Italodisco ma rację. Z drugiej patrzę na konkurencję i tak szczerze mówiąc... no Panowie, to jak wybór między karmi a reddsem

 

  1. Jamal Crawford (Clippers)
  2. Andre Iguodala (Warriors)
  3. Enes Kanter (Thunder)
  4. Will Barton (Nuggets)
  5. Evan Turner (Celtics)
  6. Ryan Anderson (Pelicans)
  7. Jeremy Lin (Hornets)
  8. Ed Davis (Trail Blazers)
  9. Dennis Schröder (Hawks)
  10. Tristan Thompson (Cavaliers)
  11. Shaun Livingston (Warriors)
  12. J.J. Barea (Mavericks)
  13. Boris Diaw (Spurs)
  14. Zach LaVine (Timberwolves)
  15. Darren Collison (Kings)
  16. Allen Crabbe (Trail Blazers)
  17. Jrue Holiday (Pelicans)
  18. Patrick Patterson (Raptors)
  19. Mirza Teletovic (Suns)

 

barca do tablicy, będziesz wiedział najlepiej. Co takiego zrobił gracz robiący 12/8 w 21 minut na parkiecie, rzucający ze skutecznością 58% z gry, mający zajebiste per 36 (najlepsze w karierze), topowe karierowo i ligowo ortg/drtg,ws kozacki i do tego przodujące w lidze orb%, że jestem za próchnem z Chicago tudzież Pippenem dla ubogich? Rozumiem, że typujący wyczuli fakt jak bardzo zjebali przy CP3 i DPOTY i chcieli to jakoś Clippsom wynagrodzić, right?

 

Bo gdyby ktoś chciał rumakować, że Efes miał ujemne box plus minus, chcę zauważyć, Jamal jest również seroniepozytywny.

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.