Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jaka piłka na OUT POMOC W WYBORZE

NBA POMOC Piłka do kosza OUT

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 JimmY18

JimmY18
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 luty 2016 - 14:42

Witam z tym, że już powoli nadchodzi wiosna z kumplem chcielibyśmy zakupić "Pierwsza naszą piłkę do kosza" głównie na OUT. Najważniejsze żeby była wytrzymała, nie była "łysa" po ograniu 1/2 miesięcy na orliku itd i żeby GRIP się zajebiście trzymał, tzn: chodzi mi żeby się nie przetarł po dłuższym graniu. Jeśli chodzi o max cenę to 80 zł. 

~ jeśli chodzi o mój osobisty wybór to podobają mi się 2 typy piłki ze Spaldinga:

1. https://www.mall.pl/...outdoor?src=sug

2. https://www.mall.pl/...-tf-150?src=sug

+ bym zapomniał jeśli chodzi o grę to nie będzie to gra intensywna czyli codziennie "Ostre mecze", kopanie w piłkę itd. Zamierzamy tak 3 razy w tyg w kosza na luzingu jakiś meczyk lub 2 pyknąć no i standardowo coś poćwiczyć: RZUTY, PODANIA.

Użytkownik JimmY18 edytował ten post 15 luty 2016 - 14:50

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Borys

Borys

Administrator

• Admin
  • 1512 postów

Napisano 17 luty 2016 - 01:46

obydwie pilki sa robione na tym samym korpusie, takze bierz tansza.

Swoja droga wydaje mis ei, ze mall nie ma pilek z bezposredniej dystrybucji spaldinga, takze podpytalbym sie o ich pochodzenie.

Pozdrawiam
Borys
Wspieraj forum i rób zakupy w naszym sklepie > SKLEPKOSZYKARSKI.PL

#3 JimmY18

JimmY18
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 luty 2016 - 19:02

Dobra dziekoweczka Borys!

#4 Richie

Richie

All-Star

• Użytkownik
  • 1888 postów

Napisano 18 luty 2016 - 09:16

Silverem grałem - jak na swoją cenę - całkiem spoko. Natomiast cudów nie oczekuj.

Pozytywne transakcje z: kolejorz(x3), DamianOItalianO(x4), Almighty, FearTheFro, Larry Legend, Kraso, Rondo999, Kaslinus23, szoszon, racek, hasek (x2), easyonee (x6), BADI, ryba83, Illest Brother, ba10, SpursNation, smooth, ignazz, rasidwa, ghost41 | +30

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NBA, POMOC, Piłka, do, kosza, OUT

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych