Skocz do zawartości

TV w okolicach 2000 do NBA, NFL, MLB :)


Stratosfear

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie kupiłem takie coś:

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue43j5600 , ale w sklepie gdy sprzedawca usłyszał że tv będzie głównie do oglądania sportu to polecał jakiegoś Sony który ma niby lepszy obraz, lepsze kąty widzenia i nie smuży, ale zaznaczył, że Samsungi mają lepszy smart tv, a zależy mi na nba game time itp. żeby nie podpinać kompa. Na Sony też jest aplikacja do LP, bo tego nie wiem? Czy ma ktoś może Samsunga w podobnej klasie i czy faktycznie jest smużenie na oglądaniu nba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bo jak czytam fora elektro to masa opinii i nie wiem czy Ci ludzie naciągają na swoją stronę bo pracują dla jakiegoś koncernu czy są tak pedantyczni do tv. Więc wolę zapytać koszykarskiego praktyka który ogląda basket na co dzień. Często pisze się, że nowe modele samsungów gorsze niż z poprzedniego roku, ale nowszy = nowsze smart tv a więc większa szansa bezpośrednią apkę nba gametime i trzeba wybierać: albo smart tv albo obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym tego samsunga gdybym miał pewność, że ma aplikacje typu nba game time, mlb.tv czy nfl gamepass, albo czy dobrze odtwarza je z przeglądarki i tutaj jest też kwestia flasha lub html5, bo np. nba game time na kompie jest na flashu i bez dedykowanej aplikacji może być kłopot na nowszym samsungu.  Jest większe prawdopodobieństwo że jego następca J6200 na nowym smart sofcie (tizen) będzie wspierał ww. apki, a nawet gdzieś wyczytałem że na tizenie jest nba gametime ale nie mam pewności.

Matryce mają takie same ale rzekomo starszy samsung lepszy. Wolałbym uniknąć jakiegoś rozczarowania i kłopotać się ze zwrotem tv.

 

Kwestia wyboru jest taka:

2015 Samsung UE40J6200 – matryca VA 100/120Hz SMART Tizen / brak flasha/ jest html5

2014 Samsung UE40H6400 – matryca VA 100/120Hz SMART nieTizen / flash/ brak html5

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym tego samsunga gdybym miał pewność, że ma aplikacje typu nba game time, mlb.tv czy nfl gamepass, albo czy dobrze odtwarza je z przeglądarki i tutaj jest też kwestia flasha lub html5, bo np. nba game time na kompie jest na flashu i bez dedykowanej aplikacji może być kłopot na nowszym samsungu.  Jest większe prawdopodobieństwo że jego następca J6200 na nowym smart sofcie (tizen) będzie wspierał ww. apki, a nawet gdzieś wyczytałem że na tizenie jest nba gametime ale nie mam pewności.

Matryce mają takie same ale rzekomo starszy samsung lepszy. Wolałbym uniknąć jakiegoś rozczarowania i kłopotać się ze zwrotem tv.

 

Kwestia wyboru jest taka:

2015 Samsung UE40J6200 – matryca VA 100/120Hz SMART Tizen / brak flasha/ jest html5

2014 Samsung UE40H6400 – matryca VA 100/120Hz SMART nieTizen / flash/ brak html5

 

 

poczekaj chwilę, mam kumpla Szefa regionu w Media Markt - spyta swoich sprzedawców i da mi znać

jakbyś chciał to i z ceną poczarujemy

ale to na PM pojedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam. Próbuje zrobić u siebie w mieście rozpoznanie, byłem w media expert i na J6200 nie było nba game time (było mlb.tv, aplikacja espn, eurosport player), ale kobieta powiedziała że tv nigdy nie aktualizowany i o jest powód. Musze to dalej skonfrontowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Odswiezam troche temat.

 

Planuje kupno TV, glownie do ogladania filmow 1080p. Nie chce za bardzo 4k, zreszta tak jak czytam to wszyscy odradzaja. Problem w tym, ze nie tak latwo obecnie o telewizor bez 4k.

 

Z ciekawosci mam troche glupie pytanie: czy jak ogladam film 1080p na telewizorze 4k, to jakosc nie bedzie ciut gorsza niz ten sam film na telewizorze FullHD? Nie bedzie mniej ostry/bardziej rozmyty obraz przez roznice w rozdzielcznosci? Kompletnie sie na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.