Skocz do zawartości

Dlaczego piszemy na forum?


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny, on prawie nie używa fb :grin:

To nie będzie fejmu i będzie pisanie dla samego siebie i dla poznanych w pubach dla starych szatanistów lejdibojów - "zobacz, jestem redaktorem, dasz polizać siusiaka?"

 

Elwood, jeśli za rok dwa nie zastąpisz Michałowicza w C+, to kto ? Przemka to nie widzę w tej roli, bo w trakcie g7 spurs - gsw, na minutę do końca, z wynikiem 105:105 będzie pierdolił o Knicks ;]

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.in Orzel, LBS, tegotamtego, january, quoniu, kucio, czlowiekmorza

Nazwa: nikt nie lubi ely3

Niezła bzdura skoro sam z tej grupy się wypisałem i byłem kilkakrotnie proszony o powrót.

 

 

Inna sprawa, że na forum zamiera różnorodność

 

Kiedyś co roku powstawał temat o Toronto, Magic, Heat itp Teraz większośc tematów to labo jednoosobowe akty albo praktycznie umarły

Spurs -trudno nazwać że jest tam życie

Suns to samo

Houston, nawet Golden to są tematy bardzo słabe i z niską aktywnością

 

Na tym forum żyje Lakers Phila i Knicks ale to dzięki dość intensywnej wymianie czułości między użytkownikami

 

Zasadniczo forum zamiera nie z powodu grupy wzajemnej adoracji a przynajmniej nie dlatego że jej członkowie mniej piszą na tym forum

Ot ludzie odchodzą NBA to sport coraz bardziej niszowy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła bzdura skoro sam z tej grupy się wypisałem i byłem kilkakrotnie proszony o powrót.

 

 

Inna sprawa, że na forum zamiera różnorodność

 

Kiedyś co roku powstawał temat o Toronto, Magic, Heat itp Teraz większośc tematów to labo jednoosobowe akty albo praktycznie umarły

Spurs -trudno nazwać że jest tam życie

Suns to samo

Houston, nawet Golden to są tematy bardzo słabe i z niską aktywnością

 

Na tym forum żyje Lakers Phila i Knicks ale to dzięki dość intensywnej wymianie czułości między użytkownikami

 

Zasadniczo forum zamiera nie z powodu grupy wzajemnej adoracji a przynajmniej nie dlatego że jej członkowie mniej piszą na tym forum

Ot ludzie odchodzą NBA to sport coraz bardziej niszowy w Polsce.

Inaczej. Nie tyle staje się niszowy, bo wydaje mi się, że dalej dosyć dużo ludzi ogląda nba, ale wielu po prostu tylko ogląda, czasem przeczyta news na probaskecie czy innym tego typu portalu ( bo teksty typu airball są dla wielu już zbyt ambitne gdyż wymagają już minimum wiedzy) i tyle. Mało kto się zagłębia w szczegóły. I wtedy ludzie wierzą Michalowiczowi, że Durant poszedł do GSW bo ci mogli mu wedle ligowych zasad dać więcej pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię. Zakładam nowa grupę.

 

Oj żeby szary Polak miał tyle kultury osobistej i wiedzy co elaj3 i tak szczodrze lał łychę.

skomentowałbym, ale zaraz dostane zjebę przez telefon.

p.s ja jestem prosty chłopak i w kwestii mocnego alkoholu cytuję tadeusza nalepę "moja słowiańska dusza akceptuje tylko iały czysty alkohol"

co do pisania to nie piszę za dużo bo mnie w koszykówce jara tylko Boston i ewentualnie polska kadra. ale czytam bo interesuje się sportem. 

a ja nie wiem co to snapchat a twittera nie używałem nigdy

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka ciekawostka:

 

http://blog.tiger.com.pl/2015/02/16/polskie-fora-dyskusyjne-w-internecie/

 

458 miejsce e-nba pod względem liczby postów.
 

Nie wiem jak to wygląda teraz (ranking jest sprzed 2 lat), ale trochę wiocha, że wyprzedzili nas wędkarze, schizofrenicy, świadkowie jehowy, fani akwarystyki, a nawet fani koszykówki kobiet.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Garść luźnych przemyśleń z mojej strony:

 

- Piszę, bo Borys mnie zaprosił otwierając forum ;) teraz już w sumie nawet nie piszę, ale czytam, bo zawsze sporo tu interesujących rzeczy.

 

- Przykre jak czytam, że podobne fora stają się już przeżytkiem dla dinozaurów. Gdy dostałem pierwszy internet to byly czasy grup dyskusyjnych (usenet) które juz dawno umarły. Ale wciąż istnieją i ludzie się na nich udzielają, tyle tylko, że za moich czasów na mojej grupie o filmach czy koszykówce było kilkaset osób, teraz po 15 latach jest mniej niż 10. Wniosek z tego taki, że to forum nigdy nie zginie, nawet jakby tylko kilka osób tu było ;)

 

- A tak w ogóle to gdzie teraz ludzie piszą? Uwielbiam FB ale to nie miejsce na dyskusje, zła struktura i dłuższe posty są po prostu nieczytelne. Może nie piszą w ogóle w dobie obrazków, memów i YT!??? Serio, jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.