Skocz do zawartości

TEMIN ZLOTU W LUBLINIE.... WAZNE !!


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz sprawa wygląda tak, że można jechać do Lublina nawet przez Szczecin, tylko zależy, co my z tego będziemy mieli :twisted:

No właśnie Michalik, skoro się odzywasz... Będę się z tobą kiedyś kontaktował, żeby wybadać czy jedziesz i ewentualnie co z tym zrobimy. Auto, nie auto, czy jakiś inne sprawy. BTW, kwestię GPS'a obszedłem zdobywając program z Javie na komóre (no i odbiornik). Jakoś to działa (nawet mnie zaskoczyło in plus), więc byłby dodatek do mapy. No, ale to jeszcze pogadamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ze slaska którzy jada autem nie ybieraja się czasem przez Kraków :lol:

Wiesz sprawa wygląda tak, że można jechać do Lublina nawet przez Szczecin, tylko zależy, co my z tego będziemy mieli :twisted:

czyli nie planujecie przejedzać przez gród Kraka i uderzacie od razu na Kielce a pózniej Lublin? ehh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś bedzie przez wawę jechał (oprócz ra_da, bo z nim gadałem) to niech powie o której, bo jeśli będzie miejsce to sie zabiorę chętnie, ale raczej w celach towarzyskich niż przymusowych, bo pociąg mam normalnie do Lublina z Poznania, tyle że z przesiadką w Wawie wiec różnicy mi to nie robi żadnej skąd z Wawy pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

własnie został tylko miesiac, a jesli mam przyjechac musze do 28 czerwca znać konkrety, bo później nie zdołam ustawic sobie zmian w pracy tak, zeby mi pasowało (a z zamianami z innymi pracownikami jak wiadomo różnie bywa). Dlatego też chłopaki streszczac sie, napaliliscie sie na Lublin, bo dużo Was z tamtych okolic to teraz do roboty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowni panowie organizatorzy raczą ruszyć wreszcie - za przeproszeniem - zasiedziałe dupska i wziąć sie do roboty?

 

Co z hotelem? Salą? Cenami? Programem zlotu?

A skad wiesz ze nic nie robimy?????????

Niedlugo beda szczegoly

A skąd mam wiedzieć, że coś robicie????? Po reakcjach widzisz, ze nie tylko ja się zaczynam martwić, wiec po prostu wypadałoby coś napisać, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie VC nie spinaj sie bo to urodzie szkodzi :wink:

Monty, podobnie jak ja, zastanawiał się dlaczego na troche ponad miesiac przed zlotem organizatorzy nie podaja żadnych szczegółów i w pełni uzasadniona był jego (jak i moja) reakcja. Do tej pory było tak, ze osoby zajmujace się organizacją na bierzaco informowały zlotowiczów o postepach, podawały namiary na hotele czy sale do grania. Dlatego też przyzwyczailismy sie do tego typu rozwiazań i oczekujemy ich nadal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.