Skocz do zawartości

Nowa wersja Fast Break Basketball


SlaKB

  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przenosimy się na nową wersję gry?

    • Tak
      17
    • Nie
      1
    • Obojętne mi to
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Coaching Style można ustawiać, ale chodzi mi o skille. Bo jeden ma np. w szkoleniu handlingu 100, a drugi 50 więc to nie będzie fair. Ewentualnie możemy dać do dyspozycji 300 pkt i każdy sam sobie rozdzieli jak chcę pomiędzy 5 atrybutów (inside, shooting, handling, postD, perimeterD). Mamy jeszcze do wyboru 3 prefered skills z 11 (jumpshot, rebounding itd.) i to w sumie też możemy wybrać, ale nie wiem czy jest sens bo i tak my będziemy dokonywać wyborów. 

 

Można ustalić też ogólne podejście do taktyki, ale to raczej też nie ma sensu biorąc pod uwagę, ze będziemy mogli taktykę w każdym momencie zmienić. 

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak jak jestem ogólnie za zmianą (czemu nie spróbowac czegos nowego po 23 sezonach? ;) ), to uważam, że lepszym rozwiązaniem jest podejscie do tego na spokojnie.

 

POs się zaraz skonczą, zaczną się drafty, FA  - zawsze sporo się dzieje, jest co ogarnąc. A nowa gra to nie tylko sam silnik, ale tak jak zauwazyliscie jeszcze troche innych pobocznych tematow, ktore wiążą się z funkcjonowaniem ligi.

 

Zróbmy na starym silniku stary sezon, w międzyczasie komisze kupią sobie nowe wersje, potestuja zobacza co mozna czego nie, a osoby odpowiedzialne za html napisza nam nowy skrypt i zaczniemy nową erę Simby Draftem z 2003r :)

 

Nie zmienia to faktu, że zgadzam się, że zbiórkę dla komiszy (nowe FBB), a przede wszystkim na hosting trzeba już zacząc zbierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja popieram dobrą zmianę, powinno to ożywić atmosferę. Tylko nie ma co na wariata. Dobrze geddo prawi że zbyt długa przerwa spowoduje odwrotny skutek. Więc Xam miałbyś cały sezon na doszlifowanie panelu do nowej gry. ;]

ps

Chętnie się dorzucę i fakt przy zrzucie wypadałoby uwzględnić też zaszłe koszty Cichego.

 

pozdrawiam

G
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.