Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Jim Carrey odbierał mejle chyba z modlitwami w tym filmie, już nie pamiętam bo widziałem raz i dawno

 

twierdzisz zatem, że Bóg nie ma swojej ulubionej drużyny NBA? Ja bym powiedział, ze skoro LA jest miastem aniołów to pewnie kibicuje śmierdzącym Lakersom

Tak, ale jim carrey nie jest Bogiem. To była tylko taka rola w filmie.

 

Po części masz rację. Wszystkie drużyny w nba są ulubionymi drużynami Boga. Lakers również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jim carrey nie jest Bogiem. To była tylko taka rola w filmie.

 

Po części masz rację. Wszystkie drużyny w nba są ulubionymi drużynami Boga. Lakers również

 

Nie zgadzam się - Pistonsi to akurat ulubiona drużyna szatana, logo z czarnym koniem buchającym piekielnym ogniem, największe sk****syny w historii ligi, just connect the dots ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to sorki bo wcześniej pisałeś coś, że Jahwe ze Starego Testamentu jest wporzo, więc sobie zakodowałem, że jesteś w "team flubi" ;)

Team flubi woli chyba NT. Czy stwierdzenie, ze wolisz dana wizje/opis (bo te roznia sie w ST i NT i mi bardziwj odpowiada to co w ST) musi zakladac wiare w to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w istnienie szatana?

 

ja nie, ale Ty chyba wierzysz

 

a skoro świat to yin i yang i walka dobra ze złem to także w NBA muszą być drużyny którym kibicuje szatan

 

a jeśli Bóg kibicuje wszystkim 30 to w sumie jest pieprzonym bandwagonerem

Team flubi woli chyba NT. Czy stwierdzenie, ze wolisz dana wizje/opis (bo te roznia sie w ST i NT i mi bardziwj odpowiada to co w ST) musi zakladac wiare w to?

 

ok, będę pamiętał na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dobra, z mojej strony bez odbioru bo za dużo materiału do łapu-capu

Tak jeszcze w kwestii Jabariego Parkera, ojeciec Adam Szustak z kanału Langusta na Palmie robi coś takiego, co nazywa się targiem intencji. Raz w miesiącu wrzuca filmik, pod którym można wrzucać swoje intencje. Ojciec Adam raz w miesiącu odprawia mszę we wszystkich intencjach z komentarzy. Nic to nie kosztuje, więc polecam:

 

Przy okazji możesz w intencji Parkera odmówić nowennę pompejańską, razem z langustowiczami, start 1 listopada:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy okazji możesz w intencji Parkera odmówić nowennę pompejańską, razem z langustowiczami, start 1 listopada:

 

 

skąd taka nazwa, jacyś fani owoców morza :) ?

 

czy taka sprytna odpowiedź na kościół potwora spaghetii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj odpowiedź na Twoje pytanie:

http://www.langustanapalmie.pl/o-stronie2

 

fajne wytłumaczenie, z wyobraźnią ;)

 

choć pierwsze moje skojarzenie było z margaryną palma i smażoną langustą, ja tam może dwa razy w życiu jadłem tego skorupiaka ale jakoś mi nigdy nie smakował specjalnie

 

ale w takim razie proponuje mszę w intencji Allena Crabbe'a (hahaha taki żarcik sytuacyjny) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne wytłumaczenie, z wyobraźnią ;)

 

choć pierwsze moje skojarzenie było z margaryną palma i smażoną langustą, ja tam może dwa razy w życiu jadłem tego skorupiaka ale jakoś mi nigdy nie smakował specjalnie

 

ale w takim razie proponuje mszę w intencji Allena Crabbe'a (hahaha taki żarcik sytuacyjny) :grin:

 

Z wyobraźnią to jest wymyślony tytuł trzeciego kanału ojca Szustaka :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

done

 

ZAoHwb4.png

 

Będziesz musiał powtórzyć prośbę, bo msza za intencje październikowe już się odbyła. Około 9 listopada ojciec Adam wrzuci film pod którym będzie można zgłaszać listopadowe intencje. Polecam subskrybować kanał, abyś nie przegapił momentu, kiedy powinieneś wrzucić intencję.

 

Twoje subskrypcje są bardzo interesujące:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał powtórzyć prośbę, bo msza za intencje październikowe już się odbyła. Około 9 listopada ojciec Adam wrzuci film pod którym będzie można zgłaszać listopadowe intencje. Polecam subskrybować kanał, abyś nie przegapił momentu, kiedy powinieneś wrzucić intencję.

 

Twoje subskrypcje są bardzo interesujące:)

 

no to zasubskrybuję ;)

 

qrwa Fluber jeszcze przec Ciebie mnie przekabacą i się na starośc jakimś katolem stanę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Both to nie Ty pomstowales na podawanie/wykorzystywanie danych w necie? :D

no to zasubskrybuję ;)

 

qrwa Fluber jeszcze przec Ciebie mnie przekabacą i się na starośc jakimś katolem stanę ;)

Lol 2 miechy meczenia i w koncu fluber ogarnal subksrybenta dla Ojca Szustaka! :D

 

Alleluja!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.