Skocz do zawartości

FA - potencjalne zmiany, dyskusja


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niestety po dyskusji z Geddo uznaliśmy, że etap należy zawiesić do odwołania, gdyż wczorajsza decyzna była zbyt pochopna i nie zostały wzięte pod uwagę wszelkie racje,

próbujemy przy pomocy Admina odzyskać temat który wyparował po przeniesieniu postów z Etapu II FA do nowego tematu i wypracować jeszcze raz uczciwy kompromis w tej sprawie - główne uwagi:

II etap powinien być powtórzony, ale tylko pomiędzy osobami które:
a/. brały udził w II etapie (mogą składać oferty tylko tym co składali wcześniej)
b/. są zainteresowane w wyniku lawiny błędów (mogą składać oferty tylko tym co składali wcześniej)


Sytuacja jest dość wyjątkowa, błędy podczas etapu były niezaprzeczalne, sam coś spieprzyłem przenosząc posty i mam nadzieje, że przyjmujecie na razie tłumaczenia ze zrozumieniem (Ice23?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle podaliście cap space przez co zle bidowalem w pierwszym etapie a w drugim myślałem ze mam mniej miejsca pod luxury.

Wnoszę o poprawę dostępnej kasy i rozpoczęcie FAId początku!!

Dla mnie te 2/3mln to różnica miedzy olaniem Scotta i Sullingera a możliwością podpisania obu i dopełnieniem składu minimami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Really???

Salary Cap w sezonie 2024-25 będzie wynosiło 53 000 000 $

Luxury w sezonie 2024-25 będzie wynosiło 25 000 000 $

 

53+25=78

 

 

 

Portland Trailblazers

 

Yearly Stats | Player Abilities | Player Stats | Player Salaries | Draft Picks | Injuries | Team History | Team Schedules | Team Statistics

Current Record Team Salary Details

W L Team Salary: $54 112 020

0 0 Cap Room: -$1 112 020

 

Salary

54,112020 mln

 

Blazers:

 

Scott

$2 597 927 x2= 5 195 854€

Sullinger

2,5mln x 2 = 5mln

 

10,195 854mln

W zaokragleniu salary + birdy:

64,3mln

 

78-64,3= 13,7 mln

Qrwa nie zmieniajcie matematyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt SlaKB masz racje.

 

Witam,

Niestety po dyskusji z Geddo uznaliśmy, że etap należy zawiesić do odwołania, gdyż wczorajsza decyzna była zbyt pochopna i nie zostały wzięte pod uwagę wszelkie racje,

próbujemy przy pomocy Admina odzyskać temat który wyparował po przeniesieniu postów z Etapu II FA do nowego tematu i wypracować jeszcze raz uczciwy kompromis w tej sprawie - główne uwagi:

II etap powinien być powtórzony, ale tylko pomiędzy osobami które:

a/. brały udził w II etapie (mogą składać oferty tylko tym co składali wcześniej)

b/. są zainteresowane w wyniku lawiny błędów (mogą składać oferty tylko tym co składali wcześniej)

Sytuacja jest dość wyjątkowa, błędy podczas etapu były niezaprzeczalne, sam coś spieprzyłem przenosząc posty i mam nadzieje, że przyjmujecie na razie tłumaczenia ze zrozumieniem (Ice23?)

1. Nie widzę powodu czemu wykluczacie niektórych graczy i inny przebieg etapu.

Sytuacja mogła miec wpływ na to dlaczego ja nie bidowalem (czy Qba) wiec powinnismy miec możliwość brania udziału w powtórce.

 

2.!!!! Jako ze Geddo zyskuje ba wykluczeniu mnie z powtórki , oznacza to ze nie jest bezstronny i nie powinien brać udziału w podejmowaniu decyzji czy ja powinienem byc wykluczony z powtórki (przy czym nie podważam uczciwości Geddo, a jedynie jego bezstronność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.