Skocz do zawartości

NBA Playoffs 15/16 For Fun Typer!


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy mecz Cleveland wydaje się dość jasny - pogrom Cleveland w max 6 meczach, to reszta nie jest już tak oczywista. Najbardziej wyrównanym jest mecz Hawks vs Celtics, gdzie w top'ce trafiają się wyniki twierdzące, że wygra zarówno jedna, jak i druga drużyna. Pozostałe oba mecze przeważają jednogłośnie na zwycięstwa Heat & Raptors.

 

 

Od dawna uczysz się języka polskiego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy mecz Cleveland wydaje się dość jasny - pogrom Cleveland w max 6 meczach, to reszta nie jest już tak oczywista. Najbardziej wyrównanym jest mecz Hawks vs Celtics, gdzie w top'ce trafiają się wyniki twierdzące, że wygra zarówno jedna, jak i druga drużyna. Pozostałe oba mecze przeważają jednogłośnie na zwycięstwa Heat & Raptors.

 

 

Od dawna uczysz się języka polskiego?

 

Haters gonna Hate.. :grin: A co jeśli Ci powiem, że nie spałem ponad 40 godzin? Sorry, ale chciałem to zrobić i wrzucić jak najszybciej. Poza tym każdy wie o co tak naprawdę chodzi i jakie jest sens tej wypowiedzi :smile:

 

Chyba, że oczekiwałeś interpretacji utworu niczym z Inwokacji Adama Mickiewicza - to wybacz! :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdaje sobie sprawę, że pierwsza runda jeszcze się nie skończyła, ale już dziś rozpoczynają się Conference Semifinal's więc odsyłam wszystkich chętnych do kolejnej ankietki celem dobrej zabawy i rywalizacji z użytkownikami forum. :smile:

 

Wyniki z pierwszej rundy podam tuż po zakończeniu ostatnich jej meczy.

 

Przypominam, że w pierwszej rundzie udział wzięło 71 użytkowników co miło mnie zaskoczyło i mam nadzieję, że teraz wynik będzie oscylował w podobnej granicy! :smile:

 

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do głosowania -> https://docs.google.com/forms/d/12XniOKbTczatNBPXj4KkaJKlBaZWsgfni2O3JOjnOC0/viewform

 

Czas operacyjny? Niedziela, 1 Maja Godzina 20:00.

 

Więcej informacji odnośnie Typer'a w pierwszym poście. Powodzenia! :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że powinieneś rozbić głosowanie na 2 części.

3 pary które znamy do 1 maja 20:00

 

i ostatnia do 2 maja jak już będzie wiadomo, kto będzie grał z kim.

 

W ostatniej parze są możliwe 4 kombinacje jeśli chodzi o pary i w ramach każdej pary możliwe jest 8 różnych kombinacji rozstrzygnięć.

A w Twoim pytaniu uproszczone jest tylko do 8.

Inaczej bym typował serie

 

Miami - Indiana inaczej Miami - Toronto inaczej Charlotte - Indiana a jeszcze inaczej Charlotte - Toronto, a tak trzeba tak trzeba wygenerować jakiś wynik losowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej bym typował serie

 

Miami - Indiana inaczej Miami - Toronto inaczej Charlotte - Indiana a jeszcze inaczej Charlotte - Toronto, a tak trzeba tak trzeba wygenerować jakiś wynik losowy.

 

Wiem, zastanawiałem się nad tym, ale tu po prostu trzeba wybrać drużynę na którą się stawia jeszcze w serii pierwszej.

 

Na moim przykładzie, według mnie Miami powinno wygrać z Charlotte więc w tym ostatnim meczu obstawiam np. 4:3 dla Miami, bo nie ważne, czy Pacers, czy Toronto taki wynik byłby optymalny.

 

Długo myślałem jak to rozwiązać, dziwnie są przeprowadzone te mecze. Kto wymyślił, by grać drugą rundę, jak pierwsza jeszcze trwa? Wynik 4:0 - plus dla Ciebie, więcej czasu na odpoczynek, a nie lecimy, lecimy, bo czas goni..

 

Wybaczcie, ale no trzeba tak to rozwiązać.. Każdy ma równie szanse na dobrą sprawę. :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo myślałem jak to rozwiązać,

 

Zawsze możesz rozbić tą ostatnio serie na oddzielne, a wyniki tych do których nie dojdzie po prostu odrzucić. I tak dzięki temu będzie jeden wspólny formularz.

 

Bo w obecnej formule nie widzę sensu by odpowiadać na ostatnie pytanie.

 

A jeśli chodzi o typy to w momencie naciśnięcia wyślij zapomniałem jakie wygenerowałem (poza tym, że stawiałem na LAC :rolleyes-new: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz rozbić tą ostatnio serie na oddzielne, a wyniki tych do których nie dojdzie po prostu odrzucić. I tak dzięki temu będzie jeden wspólny formularz.

 

Rozdzielanie formularza tworzy inny problem - nie każdy kto głosował w 1'szym formularzu, zagłosuje w drugim i co wtedy? Jak policzyć punkty?

 

Według mnie każdy powinien postawić swój typ np. wg Ciebie Miami vs Indiana.

 

Co nie zrobimy, nie będzie idealnie niestety.. Tego nie przeskoczymy..

 

________________________________________________________________________________

 

Pozwolę sobie zaprosić jeszcze raz wszystkich do głosowania, bo post może zostać nie zauważony: https://docs.google.com/forms/d/12XniOKbTczatNBPXj4KkaJKlBaZWsgfni2O3JOjnOC0/viewform

 

Więcej informacji w pierwszym poście tematu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielanie formularza tworzy inny problem - nie każdy kto głosował w 1'szym formularzu, zagłosuje w drugim i co wtedy? Jak policzyć punkty?

 

Według mnie każdy powinien postawić swój typ np. wg Ciebie Miami vs Indiana.

 

Co nie zrobimy, nie będzie idealnie niestety.. Tego nie przeskoczymy..

 

________________________________________________________________________________

 

Pozwolę sobie zaprosić jeszcze raz wszystkich do głosowania, bo post może zostać nie zauważony: https://docs.google.com/forms/d/12XniOKbTczatNBPXj4KkaJKlBaZWsgfni2O3JOjnOC0/viewform

 

Więcej informacji w pierwszym poście tematu. :smile:

 

 

Źle mnie zrozumiałeś.

 

Chodzi o to by dodał do tego formularza/linku który wrzuciłeś 3 dodatkowe pytania przez rozbicie tej skumulowanej serii na 4 oddzielne, które są możliwe, do momentu zamknięcia głosowania. Później tylko wyniki serii, która będzie miała miejsce będzie brany pod uwagę.

 

Głosowanie na Miami/Charlotte vs Toronto/Indiana nie ma najmniejszego sensu, a nie można pominąć tego.

 

Zrobienie tego pewnie zajmie mniej niż 5 minut.

 

Jeśli nie chce Ci się tego zrobić ok rozumiem.  Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu raz druzyna mająca HCA jest po lewej (CLE, GSW) a raz po prawej (SAS) ?

 

Tak czy siak, wklejam swoje typy tutaj też:

 

GSW - PTB 4-1
CLE - ATL 4-1
SAS - OKC 4-2
TOR - MIA 2-4
TOR - CHA 4-3
MIA - IND 4-2
CHA - IND 4-2

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś.

 

Chodzi o to by dodał do tego formularza/linku który wrzuciłeś 3 dodatkowe pytania przez rozbicie tej skumulowanej serii na 4 oddzielne, które są możliwe, do momentu zamknięcia głosowania. Później tylko wyniki serii, która będzie miała miejsce będzie brany pod uwagę.

 

Głosowanie na Miami/Charlotte vs Toronto/Indiana nie ma najmniejszego sensu, a nie można pominąć tego.

 

Zrobienie tego pewnie zajmie mniej niż 5 minut.

 

Ma rację, 4 opcje różnych par 2 rundy byłoby lepszym rozwiązaniem niż to teraz. Pomysl o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem to i na waszą prośbę zaktualizowałem Typer :)

 

Od teraz wszyscy, którzy już głosowali mogą oddać swój głos jeszcze raz, gdy poznamy ostatnią parę drugiej rundy.

 

Pamiętajcie, że sekcja: Miami/Charlotte vs Toronto/Indiana jest ciągle obowiązkowa, więc w razie ponownego, lub pierwszego głosowania na zaktualizowanym formularzu, proszę zaznaczyć tam byle co, ja po prostu to pominę, jeśli zauważę, że w kolejnych kolumnach zostały wprowadzone dane odnośnie drugiej rundy np. Miami vs Indiana.

 

Mam nadzieję, że pomysł się przyjmie! :) Czas oddawania głosów na pierwsze 3 pary pozostaje nie zmieniony: Niedziela, 1 Maja Godzina 20:00.

 

Natomiast jeśli chodzi o ostatnią parę Miami/Charlotte vs Toronto/Indiana to czas oddawania swoich głosów to: Wtorek, 3 Maja Godzina 20:00.

 

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do udziału w zabawie.

 

Powodzenia! :) - https://docs.google.com/forms/d/12XniOKbTczatNBPXj4KkaJKlBaZWsgfni2O3JOjnOC0/viewform

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.