Skocz do zawartości

NBA Playoffs 15/16 For Fun Typer!


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało niecałe półtora godziny do głosowania na pierwsze 3 pary drugiej rundy! Po godzinie 20:00 wyłączę wymuszenie głosowania na te pary, wtedy proszę głosować już tylko na mecze ostatniej pary.

 

Głosy oddane po 20:00 na pierwsze 3 pary będą nie ważne. Pozdrawiam.

 

https://docs.google.com/forms/d/12XniOKbTczatNBPXj4KkaJKlBaZWsgfni2O3JOjnOC0/viewform

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA-PLAYOFFS.png

Mam Wyniki Pierwszej Rundy Playoffs! :smile:

 

__________________________________________________________________________________

 

  • W głosowaniu na pierwszą rundę wzięło udział 71 użytkowników forum
  • Średnia punktów wynosiła 13,37
  • Najgorszy wynik - 0 punktów należy do Aldhuir
  • Wynik powyżej średniej uzyskało 36 użytkowników

__________________________________________________________________________________

 

Wyniki powyżej średniej uzyskali:

 

07ed1cc720b4a798f05048abd3222f12.png

 

__________________________________________________________________________________

 

Natomiast jeśli chodzi o podium to wygląda ono następująco:

 

0rFopl2.jpg

 

 

 

Gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim za udział! :smile:

 

__________________________________________________________________________________

 

Uprzejmie informuję również o trwającym ciągle głosowaniu na ostatni mecz 2'giej rundy ( Toronto vs Miami ). Mam nadzieję, że tam ilość głosów również zbliży się do poprzednich 71! :smile:

 

Swoje głosy na ostatni mecz ( tylko te są przyjmowane ) możecie oddać tutaj - https://docs.google.com/forms/d/12XniOKbTczatNBPXj4KkaJKlBaZWsgfni2O3JOjnOC0/viewform

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to my nei typujemy do konca ? tylko co runda zwyciezcy ?

 

Tak było napisane już w pierwszym poście. Punkty zsumuje, jeśli będzie duże zainteresowanie kolejnymi punktami i zobaczymy pod koniec PO, kto łącznie był najlepszy :)

 

 

Mnie również nie ma. Można wiedzieć ile punktów?

 

@lowski - również 13.. So Close :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za udział w drugiej rundzie For Fun Typer'a!

 

Tym razem udział wzięło 42 użytkowników forum, co niestety jest liczbą o 29 mniejszą od poprzedniej rundy, ale mimo wszystko jestem pod wrażeniem zaangażowania ludzi na forum.

 

Dziękuje wszystkim za docenienie mojego czasu, który poświęcam w ten Typer i życzę wszystkim głosującym powodzenia! :)

 

Wyniki tuż po zakończeniu 2 rundy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie spozniłem wytypowac 2 runde.

 

 

wgl temat winien być popięty, trafedia.

 

Było kilka dni, wybacz, czas i tak naglił ze względu na to, że w momencie, gdy trwała jeszcze 1 runda, zaczynała się druga.. Bardzo dziwne rozwiązanie..

 

A co do podpięcia to.. No niestety nie do mnie z tym :( Jedyne co w tym momencie mogę rzec to zapraszam na finały konferencji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Półfinały NBA Playoffs już prawie dobiegają do końca więc pora zacząć głosowanie na kolejną rundę: NBA Conference Finals! :smile:

 

W rundzie półfinałowej wzięło udział 42 użytkowników forum i mam nadzieję, że i tym razem wynik będzie podobny, a nawet pobity! :smile:

 

Jako, że Półfinały na Wschodzie sięjeszcze nie skończyły proszę oddać głosy na obie opcje, a w liczeniu wyników wezmę pod uwagę tylko ta prawidłową. Zaznaczam również, że po poznaniu wyniku meczu Toronto vs Miami proszę o zaznaczenie tej poprawnej opcji, a w drugiej wybrania "obojętnie jaką opcję" :)

 

Dodatkowo informuję, że w tej rundzie wyniki zostaną zsumowane z wynikami z wielkiego Finału NBA, bo tu w grę będą wchodziły tylko 2 mecze + Finał! :smile:

 

Do kiedy możecie oddawać głosy na tą rundę? Czas Operacyjny: Poniedziałek, 16 Maja Godzina 23:59. Po tej godzinie rejestracja waszych głosów zostanie zamknięta.

 

Wyniki 2'giej Rundy pojawią się już niebawem! :smile:

 

Swoje głosy możecie oddawać tutaj:

 

https://docs.google.com/forms/d/1JbJWtFK85J-x7T04qveppKLM9HJylDxq5fikE3NLXIU/viewform

 

Więcej informacji w pierwszy poście! :smile:

 

Zapraszam wszystkich serdecznie do sprawdzenia swojej wiedzy i przysłowiowego "nosa" o NBA i życzę wszystkim powodzenia! :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.. Przyszedł czas na wstępne wyniki waszych głosowań na 2'gą Rundę Playoffs!

 

W 2'giej rundzie w typer'ze wzięły udział 42 osoby! Dzięki wam wielkie za regularne branie udziału w zabawie! Jesteście wielcy Panowie! :)

 

Zaraz po zakończeniu Game 7 Toronto vs Miami przeliczę punkciki, a że jest z tym trochę roboty, ze względu na podział poszczególnych meczów 1'szej rundy, ale jakoś to ogarnę! Proszę o cierpliwość! :) Zrobię to jak najszybciej tylko dam radę! :)

 

Tymczasem wrzucę wam wyniki waszych głosowań w postaci wykresów, które przedstawiają procentowość oddanych głosów przez użytkowników forum. Co ciekawe rozbieżność w głosowaniu na niektóre rywalizacje jest naprawdę duża, co jak wiadomo dodaje tylko smaczku!

 

Nie mogę się doczekać, by dowiedzieć się, kto tym razem był najlepszy! :)

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

r01AkWB.png

 

Golden State vs Portland:

 

  1. 4:1 - 60,4%
  2. 4:2 - 27,1%
  3. 4:0 - 6,3%
  4. 2:4 - 4,2%
  5. 4:3 - 2,1%

 

Rywalizacja pomiędzy drużynami z sąsiednich stanów (Californii i Oregon'u) raczej nie przyniosła niespodzianek i głosy były praktycznie jednostronne. Dominacja Warriors w tym sezonie jasno pokazuje, że twardo stoją na gruncie i nikt nie ma możliwości ich ruszyć. Curry z ekipą zgarnęli większość głosów na forum!

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

 

Ljc3oaa.png

 

Oklahoma City vs San Antonio:

 

  1. 2:4 - 41,7%
  2. 1:4 - 20,8%
  3. 4:2 - 14,6%
  4. 4:3 & 3:4 - 8,3%
  5. 0:4 - 4,2%
  6. 4:1 - 2,4%

 

W drugim pojedynku na zachodzie jak widać pojawiła się spora rozbieżność wywołana pojedynkiem fanów zarówno jednej, jak i drugiej drużyny. Do tego było to starcie 2'giej i 3'ciej najlepszej drużyny na zachodzie więc samo w sobie zapowiadało ogromne emocję, które niechybnie dostaliśmy! :) Przewagę w głosach mimo wszystko otrzymało San Antonio, które było faworytem w tym starciu, co jak się później okazało było nietrafne. Nasz piękny sport nas zaskoczył i w Finale Konferencji Zachodniej zobaczymy OKC! :)

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

nYzGBzL.png

 

Cleveland vs Atlanta:

 

  1. 4:1 - 50%
  2. 4:2 - 37,5%
  3. 4:0 - 10,4%
  4. 4:3 - 2,1%

 

Zwycięzca Wschodniej Konferencji jasno pokazał kto tu rządzi. Cleveland zgarnęli 100% głosów na forum tak jak to miało miejsce podczas Pierwszej Rundy! Naprawdę gratulację dla ekipy z Ohio.. Panowie zdominowali Wschód i już niedługo zobaczymy ich w Finale Konferencji! Może chociaż tutaj ktoś stawi im opór? Na razie idą jak taran niszcząc po kolei przeciwników! Podsumowując dla nikogo nie powinno być to niespodzianką jeśli posłużę się stwierdzeniem, że zobaczymy ich najprawdopodobniej również w Wielkim Finale!

 

_____________________________________________________________________________________________________

 


o2rZ7Tv.png

 

To starcie nie było pewne do samego końca ze względu na rozpoczynającą się już 2'gą rundę, więc byłem zmuszony przeprowadzić głosowania na kilka "wersji" ostatniej pary ze wschodu. Jak się później okazało swoje mecze wygrali odpowiednio Miami i Toronto, więc to na głosowaniu tych drużyn głównie się skupię.

 

 

Miami vs Toronto:

 

  1. 4:3 - 34%
  2. 4:2 - 31,9%
  3. 2:4 - 12,8%
  4. 3:4 - 10,6%
  5. 4:1 - 6,4%
  6. 4:0 & 0:4 - 2,1%

Natomiast w głosowaniu bardziej "ścisłym" procentowość wygląda następująco:

 

  1. 4:2 - 58,8%
  2. 4:3 & 4:1 - 17,6%
  3. 2:4 - 5,9%

 

Kibice spodziewali się wyrównanego starcia, co pokazuję ogrom rozbieżności głosów w tym starciu i właśnie taką rywalizację otrzymali! Dziś dowiemy się, która z tych drużyn ostatecznie zagra w Finale Konferencji Wschodniej, ponieważ do tego potrzebne jest Game 7. Widać jednogłośnie, że w głosowaniu przeważały wyniki zbieżne sobie tj. wyrównane. Gdybyśmy widzieli w 2'giej Rundzie pojedynki jednej z wymienionych drużyn, tj. Miami vs Indiana, lub Toronto vs Charlotte to głosujący się nie pomylili. Większość głosów została oddana właśnie na Miami i Toronto. Gdyby jednak doszło do starcia pomiędzy Pacers, a Hornets to tu według głosujących zdominowaliby Ci pierwsi. :)

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

To by było na tyle jeśli chodzi o 2'gą rundę! Mam nadzieję, że doceniacie moją pracę i poświęcony przeze mnie czas na przygotowanie wszystkiego! :) Liczę, że duża ilość osób weźmie udział w kolejnych głosowaniach, na co bardzo zapraszam!

 

---> https://docs.google.com/forms/d/1JbJWtFK85J-x7T04qveppKLM9HJylDxq5fikE3NLXIU/viewform <---

 

Wyniki 2'giej rundy już niebawem! Dziękuje za wspólną zabawę, pozdrawiam wszystkich - Raven2156!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli przypomnienia..

 

Mecz Toronto vs Miami się już zakończył, lecz w mojej ankiecie wciąż widnieje opcja "Cleveland vs Miami", która od tej pory nie jest wymagana. Nie musicie jej uzupełniać, a wcześniejsze wyniki wprowadzone w nią zostaną pominięte.

 

Czas Operacyjny: Dziś - 16 Maja, do godziny 23:59 możecie wysyłać swoje wyniki!

 

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie, sprawdzeniu swej wiedzy i w celu rywalizowania z pozostałymi użytkownikami forum.

 

-----> https://docs.google.com/forms/d/1JbJWtFK85J-x7T04qveppKLM9HJylDxq5fikE3NLXIU/viewform <-----

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.