Skocz do zawartości

NBA Playoffs 15/16 For Fun Typer!


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie swoje głosy wysłało tylko 24 użytkowników z czego większość z nich wzięło udział we wszystkich pozostałych - dzięki wielkie Panowie za wytrwałość! :smile:

 

Przypominam, że po zakończeniu Playoff'ów podsumuje wyniki z wszystkich głosowań i zobaczymy, kto okazał się najlepszym "For Fun Typer'em na E-NBA.pl! :smile:

 

Proszę nie głosować na mecz: "Cleveland vs Miami" - po prostu go pomińcie.

 

5 godzin do końca głosowania na Finały Konferencji! Dziś o 23:59 zostanie wyłączona możliwość dodawania kolejnych głosów!

 

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do głosowania.. :smile:

 

-----> https://docs.google.com/forms/d/1JbJWtFK85J-x7T04qveppKLM9HJylDxq5fikE3NLXIU/viewform <-----

 

P.S. Wyniki 2'giej rundy już niebawem! Jestem w trakcie obliczania punktacji i przygotowywania wyników do publikacji! :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA-PLAYOFFS.png

 

Mam Wyniki Drugiej Rundy Playoffs! :smile:

 

__________________________________________________________________________________

 

  • W głosowaniu na drugą rundę wzięło udział 41 użytkowników forum
  • Średnia punktów wynosiła 3,10
  • Ze względu na mniejszą liczbę uczestników postanowiłem wypisać wszystkie wyniki
  • Wynik powyżej średniej uzyskało 16 użytkowników

__________________________________________________________________________________

 

Tabela wyników przedstawia się następująco:

 

QJn2oQk.png

 

__________________________________________________________________________________

 

Natomiast jeśli chodzi o podium to uplasowało się na nim ex aequo, aż 8'miu użytkowników!

t5VMJ56.jpg

 

 

Ostatecznie to jednak użytkownik Koniu zdeklasował pozostałych i zwyciężył z pokaźną przewagą w drugiej rundzie!

 

Gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim, że bawicie się z nami wspólnie! :smile:

 

Mam nadzieję, że doceniacie mój wkład i czas poświęcony na stworzenie Typer'a! :)

 

__________________________________________________________________________________

 

Uprzejmie informuję również o trwającym ciągle głosowaniu na Finały Konferencji, które znajdziecie tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1JbJWtFK85J-x7T04qveppKLM9HJylDxq5fikE3NLXIU/viewform

 

Zapraszam wszystkich do udziału! Czas do którego można oddawać swoje głosy - Dziś, Poniedziałek 16 Maja Godzina 23:59!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruku w wolnym czasie przypomnij mi na co głosowałem w drugiej rundzie ;)

 

Poszło na PW. :)

 

__________________________________________________________________________________

 

Jednocześnie oznajmiam, że głosowanie na rundę z Finałami Konferencji zostało zamknięte i nie zostają przyjmowane już żadne głosy.

 

Tym razem udział wzięło 32 użytkowników forum ( zostali najwytrwalsi :D ) i mam nadzieję, że zagościcie również w głosowaniu finałowym, bo właśnie te oba głosowania zostaną połączone w jedno ze względu na małą ilość meczy ( o czym wspominałem wcześniej ). Rozpocznie się ono na krótko po zakończeniu Finałów Konferencji. Więcej informacji wkrótce.

__________________________________________________________________________________

 

Dziękuje wszystkim, którzy biorą czynny udział w moim For Fun Typer'ze, życzę powodzenia i pozdrawiam - Raven2156!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czas rozpocząć głosowanie na ostatnią, finałową rundę - NBA Finals!

 

W rundzie Finałów Konferencji wzięło udział 32 zawodników i przypominam, że wyniki z Finałów Konferencji będą się sumowały razem z wynikami z głosowania na Finały NBA! Dlatego gorąco zapraszam przede wszystkim wszystkich, którzy wzięli udział w poprzednim głosowaniu, ale zapraszam również nowych. Dla każdego znajdzie się miejsce! :smile: W grę będą wchodziły tylko 2 rywalizacje z Finałów Konferencji + Finał NBA! :smile:

 

Do kiedy możecie oddawać głosy na tą rundę? Czas Operacyjny: Czwartek, 2 Czerwca Godzina 21:00. Po tej godzinie rejestracja waszych głosów zostanie zamknięta.

 

Wyniki pojawią się zaraz po zakończeniu NBA Finals, natomiast jeśli chodzi o wykresy statystyczne to opublikuje je po zamknięciu formularza ( gdy głosy przestaną być przyjmowane ) - tak szybko jak tylko będę mógł, by znaleźć trochę czasu do stworzenia ich. :smile:

 

Swoje głosy możecie oddawać tutaj:

 

----------> https://docs.google.com/forms/d/1WLSV7NJZIqzEtQnzVEA06-UmdelHRSTNLGwFSCNMNJA/viewform <----------

 

Więcej informacji w pierwszy poście! :smile:

 

Zapraszam wszystkich serdecznie do sprawdzenia swojej wiedzy, dobrej zabawy i udanej rywalizacji z innymi użytkownikami forum! :smile:

 

Powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że poznaliśmy już dokładny "rozkład jazdy" jeśli chodzi o NBA Finals, dla dobra forumowiczy zwiększam termin przyjemowania głosów, aż do ostatnich minut przed rozpoczęciem Game 1!

 

Game 1 w Oakland rozpoczyna się o godzinie 3:00 w nocy czasu polskiego 3'go Czerwca.

 

Czas Operacyjny do oddawania głosów na Finały NBA: Piątek, 3 Czerwca Godzina 2:55 w nocy!

 

Gorąco zapraszam wszystkich, którzy nie oddali jeszcze swoich głosów na wzięcie udziału w zabawie. To już ostatnia runda i tym samym ostatnia szansa w tym sezonie! :)

 

Swoje głosy możecie oddawać tutaj:

 

----------> https://docs.google....CNMNJA/viewform <----------

 

Powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA-Finals.jpg

 

 

 

Panowie! To już dziś! Dziś rozpoczynają się Finały NBA 2016! Cały koszykarski świat będzie patrzył! :grin:

 

https://www.youtube.com/watch?v=87yYsxUJSjU

 

Czujecie poruszenie? Bo ja osobiście nie mogę się już doczekać! Od dawna wyczekiwane, ogromne koszykarskie emocje rozpoczynają się już dziś w nocy!

 

A co za tym idzie za 8 godzin, bo o 2:55 w nocy czasu polskiego wygaśnie ostateczna możliwość oddawania głosów w Typer'ze dlatego gorąco zachęcam wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili o oddanie ich w ankiecie poniżej. :smile:

 

Liczy się dobra zabawa, a to ostatnia szansa na to, więc jeśli lubisz rywalizację to serdecznie zapraszam! :smile:

 

----------> https://docs.google....CNMNJA/viewform <----------

 

Pozdrawiam wszystkich i liczę na to, że emocję podczas tych finałów będziemy przeżywać wspólnie! :grin:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finały NBA 2016 rozpoczęte z rozmachem, a co za tym idzie przygotowałem dla was kilka wykresów prezentujących jak głosowaliście w Finałach Konferencji, oraz w Finale NBA. Dla przypomnienia punktacja z obu tych rund jest sumowana i liczona jako jedna. Wyniki zostaną podane tuż po tym jak poznamy tegoroczną mistrzowską drużynę NBA! :smile:

 

W rundzie Finałów Konferencji w typer'ze wzięły udział 32 osoby, natomiast w rundzie Finałowej 24 osoby!

_____________________________________________________________________________________________________

 

Jednak na samym początku pragnę podziękować wszystkim, którzy brali regularny udział w zabawie. Dziękuje wszystkim uczestnikom, a szczególnie tym, którzy uczestniczyli we wszystkich rundach głosowania w moim For Fun Typer'ze i to właśnie was pozwolę sobie wymienić poniżej. Jesteście wielcy Panowie!

 

F7m2dm4.png

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. :smile:

_____________________________________________________________________________________________________

 

Przechodząc do wykresów to prezentują się one następująco:

 

Ipid6Qk.png

 

Golden State vs Oklahoma City:

  1. 4:2 - 53,1%
  2. 4:1 & 4:3 & 2:4 - 12,5%
  3. 3:4 - 9,4%

 

Po wykresie widać, że zdecydowana większość głosowała na zwycięstwo GSW jednak ta rywalizacja przyniosła kilka niespodzianek. Największą z nich było wysunięcie się na prowadzenie ekipy z Oklahomy i w pewnym momencie prowadząc nawet 3:1! Na ich nieszczęście podopieczni Kerr'a podnieśli się z tej porażki i wygrali 3 mecze z rzędu ostatecznie wychodząc z tej rywalizacji zwycięsko pokonując OKC 4:3.

_____________________________________________________________________________________________________

 

RS5SzTI.png

 

Cleveland vs Toronto:

  1. 4:1 - 46,9%
  2. 4:0 - 34,4%
  3. 4:2 - 15,6%
  4. 3:4 - 3,1%

W tym głosowaniu Cavs nie pozostawili cienia wątpliwości kto z tej serii powinien wyjść zwycięsko i tak właśnie się stało. Jednak Dinozaury z Kanady jako pierwsi w tych PO przeciwstawili się LeBron'owi i ekipie wygrywając 2 mecze i dopiero Game 6 wyłoniła zwycięzce. Cleveland ostatecznie pokonało Toronto 4:2.

_____________________________________________________________________________________________________

 

Jeśli chodzi natomiast o NBA 2016 Finals:

 

8fzzGa0.png

 

Golden State vs Cleveland:

  1. 4:2 & 2:4 - 29,2%
  2. 3:4 - 20,8%
  3. 4:3 - 12,5%
  4. 4:1 & 1:4 - 4,2%

Finały dopiero co się rozpoczęły, a po rozbieżności głosów widać jasno, że czekają nas nie lada emocje! Patrząc na pierwszą pozycję dzielącą na równo głosy pomiędzy zwolennikami: Warriors w 6'ciu & Cavs w 6'ciu, to samo jeśli chodzi o rywalizacje 4:1 & 1:4.. Dopiero jeśli nie wykluczymy ewentualnej Game 7 to tam przeważają nieznacznie głosy na Cleveland. Jak łatwo zauważyć nikt nie spodziewa się serii 4:0 dla jednej, czy też drugiej drużyny, bo po dzisiejszej Game 1, która przez prawie cały mecz była wyrównana możemy spodziewać się odsieczy od drużyny z Ohio! :smile:

_____________________________________________________________________________________________________

 

Mam nadzieję, że doceniacie moją pracę i poświęcony czas na tworzenie tego wszystkiego dla was. Liczę również na to, że świetnie się bawiliście podczas udziału w Typer'ze i zawitacie do niego również za rok! :smile:

 

Dziękuje za wspólną rywalizację i zabawę! Wyniki z Rund Finałowych tuż po zakończeniu Finałów! :smile:

 

Pozdrawiam - Raven2156!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2013-NBA-Finals-Logo.jpg

 

 

Są wyniki Finałów Konferencji, oraz Wielkiego Finału, które zostały zsumowane na potrzeby Typer'a!

 

__________________________________________________________________________________

 

  • W głosowaniach łącznie udział wzięły 34 osoby
  • Największą szansę na wygraną miały osoby, które wzięły udział w obu głosowaniach
  • Średnia punktów wyniosła 3,35 punktów
  • Wynik powyżej średniej uzyskało 18 użytkowników

__________________________________________________________________________________

 

Tabela wyników przedstawia się następująco:

 

iUzN2FB.png

 

__________________________________________________________________________________

 

Natomiast jeśli chodzi o podium to uplasowało się na nim ex aequo aż 6'ciu użytkowników!

 

HWWS65k.jpg

 

 

Gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim za wspólną zabawę i mam nadzieję, że z przyjemnością weźmiecie udział i w przyszłym roku w moim For Fun Typer'ze!

 

Mam nadzieję, że doceniacie mój wkład i czas poświęcony na stworzenie Typer'a! :smile:

 

__________________________________________________________________________________

 

Informuję również, że w międzyczasie podliczę punkty wszystkich 30 osób, które wzięły udział we wszystkich głosowaniach i zsumuję je w jeden oficjalny finałowy wynik!

 

Nie mogę się doczekać, by dowiedzieć się kto typował najlepiej na forum! :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c2b8a786-d295-4425-b649-89aefec7be12.jpg

 

Dzień Dobry, cześć i czołem!

 

Co prawda zajęło mi to kilka dni, ze względu na brak czasu, ale dziś znalazłem chwilę i podliczyłem punkty ze wszystkich 3 głosowań! :smile:

 

Osobiście nie mogłem się doczekać, by dowiedzieć się kto typował najlepiej w tym roku ze wszystkich użytkowników e-nba.pl.

 

Łącznie udział wzięło ponad 100 użytkowników jednak tylko okrągła 30'tka we wszystkich 3 rundach i to właśnie tym osobom pozwoliłem sobie podliczyć punkty do ostatecznej oficjalnej punktacji! :)

 

Ale do rzeczy..

__________________________________________________________________________________

 

Ostateczna Kwalifikacja NBA For Fun Typer'a 15/16 wygląda następująco:

 

htPmlY5.png

 

 

Jak widać rywalizacja była bardzo zacięta i praktycznie o każde miejsce liczył się dosłownie 1 punkt! To cieszy, że istnieje taka zbieżność, bo i wtedy większa jest radość z wygranej! :smile:

 

A'propos wygranych.. Jak wiadomo może być tylko jeden! :smile:

 

FtFc3pF.png

 

Gratuluje zwycięzcy i wszystkim, którzy wzięli udział! Dzięki wam ten Typer mógł istnieć i liczę na to, że w przyszłym roku zainteresowanie będzie jeszcze większe!

 

"Mamba out"

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.