Skocz do zawartości

[East 1st Round] Toronto Raptors - Indiana Pacers


Bogut

  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z czym lubisz jeść placki ziemniaczane?

    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      5
    • Raptors w 6
      15
    • Raptors w 7
      7
    • Pacers w 7
      14
    • Pacers w 6
      14
    • Pacers w 5
      1
    • Pacers w 4
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy zawodnik, który wszedł w PO na najwyższy level - George. Pozamiatał w ataku w 2H. DeRozana objeżdżał aż miło. 

 

DeRozan i Lowry rozpoczęli rozgrywki posezonowe zgodnie z oczekiwaniami, grając fatalnie. Czy Raptors się podniosą po tej rzezi w 4Q?

 

Brawa dla PG, brawa dla Vogela, wielkie brawa dla rookie Turnera.

Z Raps jedynie Joseph, Val i może Powell nie mają się czego wstydzić.

Patterson też..... JA tego kurna nie kumam z PAttersonem robią rozpierdol a Casey trzyma go na ławce...... Inna sprawa że Lowry z linii ,,, plus straty plus ogólnie idiotyzm ten ofensywny faul gdzie jak spychasz pchał PG na 3 minuty do końca.....to już frustracja była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patterson jest zajebisty jeden z lepszych rolesow w lidze.

Spokojnie moglby w tor startowac na 4.

Joseph powinien grac grube minuty, a ross niech podaje reczniki.

biyombo jak na backupa zagral tez dobry mecz, nie ma sie co czepiac.

czyli to tyle jesli chodzi o trenera.

reszta to ogarniecie dupy przez all-starow, przynajmniej przez jednego z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to jeszcze nie koniec serii, ale w tym całym zamieszaniu najbardziej szkoda mi kibiców Raps.

Przychodzą tacy obejrzeć mecz przed halą na telebimie, z nadziejami że może teraz jednak będzie inaczej, może wygrają, może niemoc się przełamie.

Nihuj.

Aż mi się przypomniało jak pod spodkiem oglądałem Polska-Czechy :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co roku to samo. Jedno spotkanie, a już wydany wyrok. Klamka zapadła.

 

Wtopa w G1 przez Toronto to stara świecka tradycja. JV+DDR+KL mieli 12/46 - 26%. 46 rzutów z 79 w sumie całego Toronto. I przegrali 10 punktami?  Jak na taką wielką nieudolność w ataku to te zwycięstwo Indiany nie było wcale takie wyraźne.  Wydaje mi się, że jeszcze z będzie z tego seria, a sam PG to może być trochę za mało na Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Co się pośmiałem z Raptors, LOWry'ego i DDR to moje, ale gospodarze zagrali fatalny mecz, PG bardzo dobry i jakoś tak mi się to widzi jakby to było blisko maksimum możliwości Pacers. Może wiara w to, że Raptors nie będą grali takiej koniny w każdym meczu jest naiwna, ale to przecież wiara :onthego:

Nie żebym im jakoś specjalnie kibicował, ale IMO są jednak lepszym zespołem, mają więcej argumentów i wciąż pozostają dla mnie faworytem, minimalnym, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co roku to samo. Jedno spotkanie, a już wydany wyrok. Klamka zapadła.

 

Wtopa w G1 przez Toronto to stara świecka tradycja. JV+DDR+KL mieli 12/46 - 26%. 46 rzutów z 79 w sumie całego Toronto. I przegrali 10 punktami?  Jak na taką wielką nieudolność w ataku to te zwycięstwo Indiany nie było wcale takie wyraźne.  Wydaje mi się, że jeszcze z będzie z tego seria, a sam PG to może być trochę za mało na Raptors.

 

Czepiać się Valanciunasa to można chyba tylko jak się meczu nie oglądało.. Przecież on potrafił przepychać się z 3 wysokimi Indiany, a mimo wszystko próbował dobijać, a jak nie szło to odgrywał do partnerów. Dawał energię nawet jak cała czwórka Raptors już wróciła na własną połówkę, a ten wygarniał piłki z rąk rywalom. Nie przepadam za nim, ale wczoraj to dzięki niemu ci kibice wierzyli w sukces. Także dawał solidną obronę i twarde zasłony. Ale DDR i KL postanowili grać 1 na 1 i pałować rzuty.. Gdzie wymuszanie FT? Gdzie krążenie piłki? Wszystko to co było ich sporą siłą w RS to wczoraj nie istniało, bo tych dwóch postanowiło stać się bohaterami w nieswojej bajce. Joseph czyli tylko rezerwowy, wiedział lepiej co z piłką zrobić niż dwóch all starów.. Jak się nie ogarną od razu to skończy się znowu sweepem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph czyli tylko rezerwowy, wiedział lepiej co z piłką zrobić niż dwóch all starów.. Jak się nie ogarną od razu to skończy się znowu sweepem!

Bo on przeszedł pewne szlify w Teksasie i dla niego PO nie jest czymś niezwykłym. ;)

 

Indiana to zespół skrojony na PO. Ma świetnego lidera, świetnego trenera, ustaloną hierarchię i mentalność. 

Teraz pytanie, czy Raptors mogą się w tych elementach poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiać się Valanciunasa to można chyba tylko jak się meczu nie oglądało..

 

Zaraz gdzie ja się czepiam JV? To, że wrzuciłem go z KL i DDR bo zagrał na słabym procencie, to czepianie się?

Trafił 4 razy sprawdziłem okoliczności.

 

Valanciunas Layup Shot: Made (2 PTS) Assist: DeRozan (1 AST)

Valanciunas Turnaround Jump Shot: Made (6 PTS) Assist: Scola (1 AST)

Valanciunas Turnaround Hook Shot: Made (8 PTS) po off zbiórce

Valanciunas Cutting Dunk Shot: Made (12 PTS) Assist: Lowry (5 AST)

 

Słaby procent to słaby procent. Jest miejsce do poprawy. W żaden sposób nie kwestionuje jego zaangażowania.

Raptors przegrali 10 punktami gdzie 3 ich głównych punktujących zagrało na niskiej skuteczności. Tyle, żadne czepianie się.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtopa w G1 przez Toronto to stara świecka tradycja. JV+DDR+KL mieli 12/46 - 26%. 46 rzutów z 79 w sumie całego Toronto. I przegrali 10 punktami? Jak na taką wielką nieudolność w ataku to te zwycięstwo Indiany nie było wcale takie wyraźne. Wydaje mi się, że jeszcze z będzie z tego seria, a sam PG to może być trochę za mało na Raptors.

To wszystko prawda, ale ja wcale nie byłbym taki pewien czy Lowry i DeRozan poprawią się jakoś znacząco w stosunku do tego spotkania biorąc pod uwagę, że żaden z nich nie zagrał jeszcze ani jednej dobrej serii w PO i obaj w RS są zupełnie innymi zawodnikami niż w post-season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym jak Paul Pierce przeniosl sie na zachod i nie mial juz kto przeprowadzic szkolenia, inny Paul tylko ze George przejał ciepla posadke korepetytora Raptors w PO. 

 

a tak na serio to troche szkoda kibicow TR ale nie ma sie co zalamywac bo jesli DeRozan i Lowry graja taka padake ,a George jest niemal bezbledny i gra najlepszy mecz od dawna a roznica na korzysc Indiany to tylko 10 pkt ,to nie zdziwie sie Jak Toronto wygra nastepne 2 a moze nawet 3 mecze. przeciez DDR i KL nie beda tak grali przez cale PO to samo sie tyczy PG.

 

dluga seria sie szykuje, podtrzymuje 4:3 dla Toronto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.