Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Dołożył jeszcze Thomasowi 3 sekundy a Caruso 21.

Nie oglądałem od początku, ale czy wcześniej nie było sucho? Bo rządzili w czasówce ci z wcześniejszymi numerami, oczywiście też świetni czasowcy, choć dziwi mnie trochę wysokie miejsce Moscona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożył jeszcze Thomasowi 3 sekundy a Caruso 21.

Nie oglądałem od początku, ale czy wcześniej nie było sucho? Bo rządzili w czasówce ci z wcześniejszymi numerami, oczywiście też świetni czasowcy, choć dziwi mnie trochę wysokie miejsce Moscona.

Brawo, brawo, brawo! Zasłużył na to zwycięstwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożył jeszcze Thomasowi 3 sekundy a Caruso 21.

Nie oglądałem od początku, ale czy wcześniej nie było sucho? Bo rządzili w czasówce ci z wcześniejszymi numerami, oczywiście też świetni czasowcy, choć dziwi mnie trochę wysokie miejsce Moscona.

Tak, na początku było sucho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożył jeszcze Thomasowi 3 sekundy a Caruso 21.

Nie oglądałem od początku, ale czy wcześniej nie było sucho? Bo rządzili w czasówce ci z wcześniejszymi numerami, oczywiście też świetni czasowcy, choć dziwi mnie trochę wysokie miejsce Moscona.

Było sucho. Popadało przed ostatnią częścią. 

 

Świetny wynik. Jak teraz Kwiato dołoży wysokie miejsca w klasykach, to będzie się kręcił wysoko w rankingu. Ogólnie byłem spokojny. Jedyne co mnie zmartwiło, to ten mokry asfalt. Szkoda, że nie pokazali początku Michała tak jak Caruso, który na początku jechał asekuracyjnie. 

 

Na deser moja żona trafiła czas w konkursie Kwiatka na fb :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Kwiatka, ale jak dojechali w takiej grupce na Poggio, to było jasne że szans nie ma. 

 

W takiej sytuacji idealne zakończenie, nagroda za piękny atak. Ależ moja żona kibicowała żeby sam dociągnął do mety :) nie znoszę finiszów ze sprintu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co Cav się odwalił za salto, to mózg staje. Gość kolejny raz leży, moim zdaniem powinien trochę odpocząć, bo chyba nie do końca można mówić o pechu ostatnio. Jakieś rozkojarzenie widzę u niego, może spowodowane słabszymi wynikami i ciśnieniem na poprawę, ale nie tędy droga. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwia z Saganem się zapilnowali na śmierć można powiedzieć :) Sky tez cieniutko, bo wszyscy pomocnicy Michała odpadli w pierwszej połowie Poggio. Nibali miał sporo szczęścia, ale trzeba zaryzykować żeby 1 na 10 razy szczęście się uśmiechnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2017 Ronde van Vlaanderen
1st - Philippe Gilbert
3rd - Niki Terpstra
 
2018 Ronde van Vlaanderen
1st - Niki Terpstra
3rd - Philippe Gilbert
 
I wszystko jasne. 

Quick-Step Floors wiosną atakuje praktycznie perfekcyjnie. 

 

Tak jest, ale prawda jest taka, że trochę jednak te duże grupy mają inne cele. Co oczywiście nic tym zwycięstwom nie ujmuje. Dziś niestety Kwiato poległ, nie bardzo wiem w jaką On w tej chwili idzie stronę, Ani w górach nie jest mocny ani nie może sam mocno pociągnąć na płaskim. Ogólnie jak obserwuję jego i takiego Alaphilippe to ten drugi robi wszystko lepiej od Kwiata na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu dziwne? też celuje w Ardeny a wygląda dużo lepiej. chyba że Kwiato tak testowo tylko się wypuszcza a potem odpada bo taki ma plan, a nie nie może, bo trochę tego nie rozumiem po co forsuje na 2-3 górki przed końcem sam na czele żeby na mecie odpaść

 

a Quick Step to jest szacun, robią w tym sezonie to co GSW w zeszłym RS, dzisiaj kolejny wyścig, wczoraj Julek drugi etap z rzędu! 24 wygrane już, w tym ile prestiżowych a nie jakieś Tour de Lądek Zdrój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Alaphilippe to Was trochę poniosło, wiem że jest teraz na fali, ale akurat Julian to taka uboższa wersja Kwiato, który:

- jest lepszym sprinterem

- lepszym góralem

- lepszym czasowcem

- lepiej jeździ po bruku

- od poprzedniego sezonu ma tytuł "super domestique"

 

Porównywalni są tylko w "punchach", gdzie w określonych warunkach Alaphilippe może być lepszy.

 

Porównajcie sobie sukcesy obu kolarzy. Julian oprócz wygranych etapów w etapówkach drugiej kategorii może się pochwalić kilkoma drugimi miejscami w poważnych klasykach.

 

Aczkolwiek zgadam się trochę z Me Myself and I, nie rozumiem po co Kwiato jechał w RVV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu dziwne? też celuje w Ardeny a wygląda dużo lepiej. chyba że Kwiato tak testowo tylko się wypuszcza a potem odpada bo taki ma plan, a nie nie może, bo trochę tego nie rozumiem po co forsuje na 2-3 górki przed końcem sam na czele żeby na mecie odpaść

Kwiato jechał De Ronde i wiadomo, że teraz ma inne cele w wyścigu, do którego przystąpił zmęczony ciężkim klasykiem. Jest to część jego przygotowań, i tyle. To, że JA wygląda lepiej w tym wyścigu, nie powinno dziwić, bo zaczął go wypoczęty. 

 

Niedawno perfekcyjnie zrobił dwie etapówki, a teraz jest ciśnięty. Ma inne zadania i prawdopodobnie je realizuje krok po kroku. 

 

Aczkolwiek zgadam się trochę z Me Myself and I, nie rozumiem po co Kwiato jechał w RVV...

Taki był element przygotowań, o których nie mamy widocznie pojęcia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.