Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, polskignom napisał:

Straszna historia. Jeśli jednak zawiodło serce po raz kolejny, to mamy piąty przypadek kolarza Beneluksu w ciągu 2 lat i to będzie jasny znak, ze szprycowanie wymyka się spod kontroli...

Stary, przeczytaj chociaż jeden link na ten temat. Przy tych obrażeniach wewnętrznych były małe szanse, żeby ktoś z tego wyszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Warunki słabsze, początek etapu... wcale nie zdziwiłaby mnie taka prędkość. Latour na stravie ma poniżej 40 w tym momencie etapu (mniej więcej), wcześniej jechali trochę ponad 20 przez jakiś czas. Gaviria 35-40. 

Majka dziś wysoko finiszował, oby była noga na najważniejszych górkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowo TdP byle jaki, tego podjazdu pod Kocierz zabrakło w c***, może jakieś dodatkowe różnice by się pojawiły. Ogólnie zeszłoroczny Kwiato by ich tutaj pewnie pozamiatał, ale nie ma co gdybać, niech się chłopak zresetuje spokojnie, może spróbuje na MŚ. 

Sivakov jest niezły, co pokazał to już w tym roku w Alpach, ale ja tam najbardziej go kojarzę cały czas z tej zeszłorocznej aktywności na stravie: https://www.strava.com/activities/1763073485/

Ciekawe, czy Thomas zaatakuje Vuelte po tym, jak nie wygrał Touru. 

Z innej beczki - Zakarin w CCC, wcześniej Trentin. Spoko wzmocnienia. Krok po kroku do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, matek napisał:

Ciekawe, czy Thomas zaatakuje Vuelte po tym, jak nie wygrał Touru. 

Raczej nie. Przypomina mi on pod tym względem bardziej Wigginsa niż Frooma. Froome chce golić wszystko, a Thomas kocha Wielką Pętlę jak Bradley i na niej się skupia. Inne wyścigi go tak nie kręcą.

 

10 godzin temu, matek napisał:

Sportowo TdP byle jaki, tego podjazdu pod Kocierz zabrakło w c***, może jakieś dodatkowe różnice by się pojawiły.

Powtórka z Val Thorens - jak Ineos (Sky) ma koszulkę lidera lub pozycję uprzywilejowaną to betonują wyścig, a reszta boi się wychylić. A trasa wczoraj też nie była tak otwarta jak w czwartek, więc ataki od razu można było kasować.

 

10 godzin temu, matek napisał:

Z innej beczki - Zakarin w CCC, wcześniej Trentin. Spoko wzmocnienia. Krok po kroku do przodu.  

Zdecydowanie na plus, ale przydałby się ktoś z trochę wyższej półki na sprinty jeszcze, bo Mareczko to niestety niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marczyńskiego nigdy nie lubiłem (a nawet łosiem gardziłem w pewien sposób, szczególnie że miałem okazję porównać go na żywo np. z Majką lub Darkiem Baranowskim, który jest mega kolesiem w takim normalnym kontakcie), ale kołek przebił sam siebie gadkami po tym TdP. Jakieś żale po wyścigu, zamiast zamknąć jadaczkę po swojej jeździe, słabo to wygląda. A później zaskoczenie, że w kadrze go nie ma... 

4 godziny temu, Zdzich napisał:

Zdecydowanie na plus, ale przydałby się ktoś z trochę wyższej półki na sprinty jeszcze, bo Mareczko to niestety niewypał.

To prawda, CCC brakuje sprintera, ale brakuje też ludzi do robienia pociągu. Musieliby mocno przebudować też skład pomocników, a tego tak szybko nie przeprowadzą. Mareczko jest lekko promowany, bo ma nasze papiery, ale jest cienki - mógłby rozprowadzać kogoś innego, na poziomie. Muszą też poszukać mocnego lidera, bo GVA to równy zjazd od jakiegoś czasu, tylko zapowiedzi są cały czas z najwyższej półki. Zakarin jest w dobrym wieku, może pozytywnie zaskoczyć. Może zmiana otoczenia da dobry impuls, bo jeździć umie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, matek napisał:

Zakarin jest w dobrym wieku, może pozytywnie zaskoczyć. Może zmiana otoczenia da dobry impuls, bo jeździć umie. 

Tym bardziej, że była na niego presja. Rosjanin w rosyjskiej Katiuszy i po latach sukcesów Mienszowa. A wsparcia wybitnego to w tej ekipie nie miał. Przy mniejszej presji Zakarin wygląda lepiej po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.