Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to brać Fulltza jeśli Boston go nie weźmie.. Jeśli wezmą go to ja bym zrobił trade i uderzał po PG13. Kobe jeszcze go namówi podczas wspólnych treningów.

Ball to obawiam się, że może mieć syndrom Nicka Younga..

Edytowane przez Dave86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Ballu biorąc na bok jego ojca i to co pieprzy w mediach?

Ja myślę, że ma swoje wady, ale ogólnie ma TO COŚ, z czym trzeba się urodzić, czuje grę po prostu.Fultz jest kozakiem, wszystko robi poprawnie i idealnie, ale Ball ma ten błysk który może porywać Jacka z siedzeń w LA.Jeżeli miałby kreować w HCO to będą problemy, natomiast do napędzania kontr byłby spoko.Randle zacząłby być przydatny.W HCO przy kreowaniu Russella może robić za niezłego spot up shootera.Tak czy siak sam nie wiem co o nim myśleć, wielka zagadka ten Ball.Może być super kozakiem, a może być bustem :grin:.

 

Natomiast jak weźmiemy pod uwagę jego wady, o których pisał ostatnio January + dodamy to, że mówimy o Lakers, gdzie jest już niestabilny emocjonalnie Russell, Clarkson dymający Kardashianke, Magic Johnson + być może przedłuży Nick Young i dodamy do tego cyrku Balla i jego ojca to robi się na prawdę grubo.

 

Russell będzie nagrywał kłótnie ojca Balla z Clarksonem o Kardashianke, a Magic będzie negocjował pokój ;].

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.