Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Mięso pod koszem jest niezbędne w NBA niezmiennie, a Ezeli to być casus Asika - roles mogący być dobrym starterem przy pełnych minutach. Tym bardziej, że jak dla mnie LAL są w większej dupie niż Sixers i jakoś trzeba budować skład, a nie marzyć co sezon o Melo, Durancie czy Davisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze zostalismy w top3, jedno jest pewne ktos poleci, wydaje mi sie ze najlepszym kandydatem jest Randle, podwyzszyl swoja wartosc w tym sezonie, ogolnie nie pokladam w nim zadnych wielkich nadzieji, nie jest sekretem ze nie chcemy budowac skladu na wychowywaniu mlodziezy, Mitch z reszta juz nas kieruje w ta strone swoimi wypowiedziami, bedziemy handlowac pickiem i wydaje mi sie ze Randlem po jakiegos superstara, nie wiem czy to bedzie Cousins ze wzgledu na to ze dostal dobrego trenera, moze George ktory sie nie dogaduje z birdem, ciezko znalezc jakies konkretne nazwiska, Whiteside wydaje mi sie ze odpada, mam wrazenie ze jego dalsza karieraa bedzie przypominac Bynuma a w to sie nie chcemy pakowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://mobile.twitter.com/NOTSportsCenter/status/732738638145040384?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet

 

nie wiem co o takim czymś myśleć... z jednej strony fajnie, że chce do Lakers, ale z drugiej strony okazuje kompletny brak szacunku innej profesjonalnej organizacji? ale w sumie to ma chyba 18 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick Swaps

  • 2017 — Owe first-rounder (top-three protected, unprotected in 2018) to Philadelphia 76ers (Steve Nash, Brandon Knight).
  • 2019 — Owe first-rounder (unprotected) to Orlando Magic (Dwight Howard).  If a first-rounder not sent to Philadelphia in 2017, pick to Orlando converts to 2017 and 2018 second-rounders.
  • 2019 — Owe second-rounder to Indiana Pacers (Roy Hibbert).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to chodziło, myślałem że o pierwszy rok. Przez pierwsze 4 lata kontraktu (czyli do QO), to już różnica prawie 3 mln pomiędzy #1 a #2. 

Ciekawe, ile bycie gwiazdą Lakers daje więcej z punktu widzenia reklamy/marki niż bycie gwiazdą w 76ers. Podejrzewam, że więcej niż 3 miliony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ile bycie gwiazdą Lakers daje więcej z punktu widzenia reklamy/marki niż bycie gwiazdą w 76ers. Podejrzewam, że więcej niż 3 miliony.

 

A ja myślę, że będzie to mocno powiązane z sukcesem sportowym - ostatecznie Philly to też top5 market w NBA.

 

Choć fakt, że LA ma teraz lukę pod kątem marketingu w NBA po Kobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za sprzyjajace okolicznosci z pickiem ;-)

 

Ale pisze bo naszla mnie pewna uwaga, dlaczego w tym hiperaktywnym watku wszyscy zainteresowani nie zaczynaja od posta pt "co ja bym zrobil jako GM Lakers - konkretny plan na offseason w X scenariuszach" gdzie kazdy opisywalby kogo w jego opinii powinni sprzedawac, kupowac, podpisywac i w jakiej kolejnosci [czyli bylby wariant A, B, C, D itp]?

 

Za latwo jest napisac "Twoj plan jest gupi" czepiajac sie jego szczegolow bez przedstawienia alternatywy dla calosci.

Czy to nie bylby przypadkiem swietny punkt wyjsciowy do wielu przyszlych dyskusji bo byloby wiadomo kto na czym stoi?

Czy tylko ja bylby tego ciekawy jak bardzo roznilyby sie te plany miedzy soba i tym co zrobili Lakers?

Skoro oczywiste jest, ze macie swoje wizje tej druzyny to sie nimi podzielcie w calosci, a nie reakcyjnymi fragmentami!

 

Plus wydaje mi sie, ze oceny trejdow powinny byc od osob z zewnatrz bo inaczej to wyglada troche jak koncert zyczen ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za sprzyjajace okolicznosci z pickiem ;-)

 

Ale pisze bo naszla mnie pewna uwaga, dlaczego w tym hiperaktywnym watku wszyscy zainteresowani nie zaczynaja od posta pt "co ja bym zrobil jako GM Lakers - konkretny plan na offseason w X scenariuszach" gdzie kazdy opisywalby kogo w jego opinii powinni sprzedawac, kupowac, podpisywac i w jakiej kolejnosci [czyli bylby wariant A, B, C, D itp]?

 

Za latwo jest napisac "Twoj plan jest gupi" czepiajac sie jego szczegolow bez przedstawienia alternatywy dla calosci.

Czy to nie bylby przypadkiem swietny punkt wyjsciowy do wielu przyszlych dyskusji bo byloby wiadomo kto na czym stoi?

Czy tylko ja bylby tego ciekawy jak bardzo roznilyby sie te plany miedzy soba i tym co zrobili Lakers?

Skoro oczywiste jest, ze macie swoje wizje tej druzyny to sie nimi podzielcie w calosci, a nie reakcyjnymi fragmentami!

 

Plus wydaje mi sie, ze oceny trejdow powinny byc od osob z zewnatrz bo inaczej to wyglada troche jak koncert zyczen ;-)

Uważam, że Lakers powinni handlować pickiem pod warunkiem, że:

1. Dostaną za niego Butlera, George'a lub Cousinsa

2. Nie oddadzą Russella

W innym wypadku powinni zachować pick, z którym powinni wybrać:

1. Ingrama jeżeli Sixers wezmą Simmonsa

2. Simmonsa jeżeli Sixers wezmą Ingrama

Podczas wolnej agentury Lakers powinni rozważyć podpisanie maksymalnego kontraktu z: Durantem lub Horfordem lub Whitesidem. Nie powinni pakować się w Barnesa, Conleya, Ezeliego, czy DeRozana, bo albo nie będą pasować do zespołu, albo będą zbyt dużo kosztować

Poza tym podczas FA należy podpisać takie kontrakty, by nie blokować sobie salary na 2017 rok. Nadal ogrywać młodych.

Z 32 numerem zaryzykować grajka z dużym potencjałem np. Thona Makera.

Reasumując: nie robić z siebie Knicks, tylko kontynuować spokojną przebudowę wokół zgromadzonego młodego talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.