Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że Lakers powinni handlować pickiem pod warunkiem, że:

1. Dostaną za niego Butlera, George'a lub Cousinsa

2. Nie oddadzą Russella

W innym wypadku powinni zachować pick, z którym powinni wybrać:

1. Ingrama jeżeli Sixers wezmą Simmonsa

2. Simmonsa jeżeli Sixers wezmą Ingrama

Podczas wolnej agentury Lakers powinni rozważyć podpisanie maksymalnego kontraktu z: Durantem lub Horfordem lub Whitesidem. Nie powinni pakować się w Barnesa, Conleya, Ezeliego, czy DeRozana, bo albo nie będą pasować do zespołu, albo będą zbyt dużo kosztować

Poza tym podczas FA należy podpisać takie kontrakty, by nie blokować sobie salary na 2017 rok. Nadal ogrywać młodych.

Z 32 numerem zaryzykować grajka z dużym potencjałem np. Thona Makera.

Reasumując: nie robić z siebie Knicks, tylko kontynuować spokojną przebudowę wokół zgromadzonego młodego talentu.

Do Lakers nie przyjdzie zaden czołowy FA zwłaszcza taki które jest w primie bo sobie zmarnuje 3 lata zanim Lakers będą w stanie walczyć o coś więcej niż doczłapanie sie do PO... Prędzej wybiorą Blazers,, Spurs czy Mavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lakers nie przyjdzie zaden czołowy FA zwłaszcza taki które jest w primie bo sobie zmarnuje 3 lata zanim Lakers będą w stanie walczyć o coś więcej niż doczłapanie sie do PO... Prędzej wybiorą Blazers,, Spurs czy Mavs

Wiem, ale jestem GM-em Lakers i nie mogę mówić o tym głośno :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze lakers zadnych wymian nie zrobia. zobacza za to jak sie rozwija mlodziez pod waltonem.

faktycznie, widmo duranta czy westbrooka w lakers sie oddala po takich meczach thunder.

derozan? nie zatujmy sobie.

 

cala nadzieja w larry'm birdzie i jakims dealu. PG to jedyny grajek, ktory moze chciec zbudowac cos u siebie w la. do tego to jeden z kilku grjkow, ktory moze odrodzic lakers.

pozysknie go ulatwiloby wiele rzeczy. ale cena moze byc zbyt wysoka. moze byc za wczesnie na pozyskanie superstara.

 

dlatego wydaje mi sie, ze lakers spokojnie wybiora to, co zostanie z dwojki simmons/ingram

poczekaja na rozwoj mlodziezy u luke'a i w trakcie sezonu podejma decyzje.

 

poki co pozostaje z niecierpliwoscia czekac na workouty i na to jak sie ci goscie na nich pokaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze lakers zadnych wymian nie zrobia. zobacza za to jak sie rozwija mlodziez pod waltonem.

faktycznie, widmo duranta czy westbrooka w lakers sie oddala po takich meczach thunder.

derozan? nie zatujmy sobie.

 

cala nadzieja w larry'm birdzie i jakims dealu. PG to jedyny grajek, ktory moze chciec zbudowac cos u siebie w la. do tego to jeden z kilku grjkow, ktory moze odrodzic lakers.

pozysknie go ulatwiloby wiele rzeczy. ale cena moze byc zbyt wysoka. moze byc za wczesnie na pozyskanie superstara.

 

dlatego wydaje mi sie, ze lakers spokojnie wybiora to, co zostanie z dwojki simmons/ingram

poczekaja na rozwoj mlodziezy u luke'a i w trakcie sezonu podejma decyzje.

 

poki co pozostaje z niecierpliwoscia czekac na workouty i na to jak sie ci goscie na nich pokaza.

Wszystko spoko ale to tylko wtedy gdy Mitch i braciszek się pogodza ze stratą pracy.

Będą podchody pod jaki gruby deal i zamiast spokojnego ogrywabia młodych spina na wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Lakers powinni handlować pickiem pod warunkiem, że:

1. Dostaną za niego Butlera, George'a lub Cousinsa

2. Nie oddadzą Russella

IMO sa zerowe szanse na spelnienie obu warunkow tzn bedzie albo uderzenie po gwiazdy z calym arsenalem albo zatrzymanie jednego z najlepszych assetow druzyny. Przeciez po te same gwiazdy ustawia sie w kolejce inne, ktore oddadza na pewno wiecej niz jeden dobry pick plus bande mlodziakow i wypelnien.

 

Podczas wolnej agentury Lakers powinni rozważyć podpisanie maksymalnego kontraktu z: Durantem lub Horfordem lub Whitesidem.

To dosyc krotka lista, co w sytuacji gdy cala trojka ich oleje?

 

Poza tym podczas FA należy podpisać takie kontrakty, by nie blokować sobie salary na 2017 rok.

Nawet jesli to beda leszcze i role-playerzy?

 

Mój plan był od dluższego czasu w głównych aspektach taki sam i go opisałem.

Akurat Twoj punkt widzenia mozna wyczytac z innych postow [w tym podsumowania w pierwszym] i miedzy innymi on byl inspiracja dla tego pomyslu bo wszyscy zaczeli reagowac na Twoj plan bez podawania alternatyw ;-)

 

2) (niech jakaś osoba oceni więc obiektywnie taką wymianę)

Jako, ze nie mam zadnego przywiazania do Lakers to sprobuje...

 

1) Hornets : #32 za #22 + Hawes

2) Nets : #49, future 2nd (Pistons), N.Young

3) Pistons : Lou Williams za Meeks, #49, future 2nd

1)To mialoby sens zakladajac, ze Hornets beda uwazali, ze potrzebuja kasy/cap space na zatrzymanie swoich graczy czy sciagniecie nowych. Ale ten ruch musialby byc zrobiony kosztem Waszego cap space przed rozstrzygnieciami kto gdzie trafi z FAsow, nie jest to problem?

2) Nets maja nowego GMa, wiec ciezko nawet spekulowac co zrobia, ale nie bardzo rozumiem po co im taki trejd. Maja cap space na sciagniecie lepszych graczy niz Young i podpisanie niewydraftowych prospektow [co nie jest istotnie gorsze od niskich 2-rundowcow].

3) Z tymi pickami chyba troche przesadziles. Jeden moze, ale dwa? Zwlaszcza, ze ten sam powod, dla ktorego nie trawisz Lou bedzie uwieral Stana... cos takiego IMO mogloby przejsc dopiero po offseason gdyby Pistons nie znalezli lepszych alternatyw na swoja lawke... a i to raczej z jednym pickiem.

 

5) Clarkson 48/4 (bez Arenas rule)[...]

9) Ezeli 60/3 (3rd year - TO)

10) S.Hill 32/4 (4 rok - TO)

A jak dostana gdzies wyzsza oferte to odpuszczasz czy match-ujesz lub przebijasz?

Albo innymi slowy to sa wartosci max czy pierwsze propozycje?

 

Hill to moze przyjac, a Ezeli chyba tez choc mam wiecej watpliwosci. Wystarczy, ze jedna druzyna w lidze widzi go jako swojego mlodego startera i dostaje lepsza oferte [tylko dlatego, ze dwa razy dluzsza w gwarantowanych latach].

 

Russell/Harris/Huertas

Clarkson/Brogdon/Meeks

Ingram/S.Hill/A.Brown

Randle/Nance/MWP

Ezeli/Hawes/Black

 

taki jest mój wymarzony (ale bez bajek tylko realny) offseason LAL

Wg Ciebie co by ugral taki sklad w nastepnym sezonie? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO sa zerowe szanse na spelnienie obu warunkow tzn bedzie albo uderzenie po gwiazdy z calym arsenalem albo zatrzymanie jednego z najlepszych assetow druzyny. Przeciez po te same gwiazdy ustawia sie w kolejce inne, ktore oddadza na pewno wiecej niz jeden dobry pick plus bande mlodziakow i wypelnien.

 

To dosyc krotka lista, co w sytuacji gdy cala trojka ich oleje?

 

Nawet jesli to beda leszcze i role-playerzy?

 

 

1. Zgadzam się, że są bardzo małe szanse na spełnienie obu tych warunków, ale pozostaję nieugięty :nevreness:

2. Nie oferuję nikomu innemu maxa

3. Prawdopodobnie będą to leszcze i role playerzy

Najgorszym scenariuszem jak dla mnie będzie się pakowanie w rolę Knicks. Boję się, że Lakers zdecydują się rąbnąć jakiś kontrakt Rondo, Jeffersonowi, Dengowi, Deronowi albo Noah tylko po to, żeby udawać, że walczą o drugą rundę play-offs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgadzam się, że są bardzo małe szanse na spełnienie obu tych warunków, ale pozostaję nieugięty :nevreness:

2. Nie oferuję nikomu innemu maxa

3. Prawdopodobnie będą to leszcze i role playerzy

Najgorszym scenariuszem jak dla mnie będzie się pakowanie w rolę Knicks. Boję się, że Lakers zdecydują się rąbnąć jakiś kontrakt Rondo, Jeffersonowi, Dengowi, Deronowi albo Noah tylko po to, żeby udawać, że walczą o drugą rundę play-offs. 

Tak z ciekawości, w co się wpakowali Knicks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, w co się wpakowali Knicks?

Mam na myśli ich sytuację w ostatnich kilkunastu latach. Notoryczne budowanie drużyny, która nie ma szans o nic powalczyć, a jednocześnie nie pozwala widzieć światełka w tunelu.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli ich sytuację w ostatnich kilkunastu latach. Notoryczne budowanie drużyny, która nie ma szans o nic powalczyć, a jednocześnie nie pozwala widzieć światełka w tunelu.

No to akurat Lakers raczej nie grozi z racji młodego core'u, więc nie ma co nawet zakładać takiego scenariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w Lakers panuje ciśnienie na dobry wynik w przyszłym sezonie, to mogą nawet wpaść na takim pomysł, że wymienią Russella + pick na Butlera, podpiszą Jeffersona i Rondo i zaczną przyszłym sezon piątką Rondo - Clarkson - Butler - Randle - Jefferson. Pewnie nie są aż tak głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim prędzej zrezygnuje, niż pogrąży klub serią bezmyślnych decyzji spowodowanych z góry skazaną na porażkę pogonią za magiczną drugą rundą w przyszłym roku. 

 

Wydaje mi się, że wiele osób mocno wyolbrzymia ten deadline. I za bardzo nim żyje, zamiast skupiać się na obecnej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim prędzej zrezygnuje, niż pogrąży klub serią bezmyślnych decyzji spowodowanych z góry skazaną na porażkę pogonią za magiczną drugą rundą w przyszłym roku. 

 

Wydaje mi się, że wiele osób mocno wyolbrzymia ten deadline. I za bardzo nim żyje, zamiast skupiać się na obecnej sytuacji. 

 

Przede wszystkim, Jim IMO dobrze wie, że wypełnienie składu niedopasowanymi przeciętniakami nijak do tej drugiej rundy nie przybliży.

 

Jaką umowę oferujesz (i do jakiego pułapu licytujesz) Biyombo? I jakaś alternatywa w razie czego?

 

15 lekką ręką. Potem już zależy od tego, jakie będą inne opcje. Alternatywą jest choćby Ezeli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgadzam się, że są bardzo małe szanse na spełnienie obu tych warunków, ale pozostaję nieugięty :nevreness:

2. Nie oferuję nikomu innemu maxa

Okej, ale jakim konkretnym FAsom bys skladal niemaxowe oferty i na jakim poziomie by byly?

 

stąd od razu wypisałem alternatywę (po prostu stretch Younga)

To jest chyba najbardziej realistyczny scenariusz. Tzn oczywiste, ze Lakers powinni najpierw sprobowac go sprzedac za cokolwiek i moze znajdzie sie jakis jelen, ale to by wymagalo troche sprzyjajacych okolicznosci lub odpowiedniej zachety w postaci pickow [#49 to raczej bedzie za malo].

 

3) Pistons mają dość dużo dziur w składzie i nie tak wiele pieniędzy. Brak im lidera 2nd unitu (a obecnie 7 mln dla Lou to całkiem rozsądna cena w porównaniu z ofertami jakie trzeba by złożyć za podobnych na rynku graczy, więc myślę, iż Meeksa + słaby pick za Lou mogliby oddać już podczas draftu) oraz skrzydłowego, któremu mogą chcieć rzucić większe pieniądze. Sam 49 pick również bym przyjął.

Maja malo kasy na sciagniecie kogos z czolowki FAsowej, ale na uzupelnienie lawki to moze spokojnie wystarczyc. Wg mnie zanim by klepneli ten trejd to by ponegocjowali z Linem, Baylessem, Sessionsem moze nawet Lawsonem i Jamalem. Gdyby nie udalo im sie dogadac z zadnym z nich to dopiero wtedy by poszukali rozwiazania w trejdzie gdzie Lou nie bylby jedynym kandydatem [Collison? Calderon? Tyreke? Stuckey?].

Ba! Wydaje mi sie, ze w tej ofercie traktujesz Meeksa jako wypelniacza, a nie solidnego trojkowicza [co tez moze miec jakas wartosc na czyjas lawke na podobnej zasadzie co Lou].

 

1-2) Nie odpuszczam Clarksona, wyrównuję wszystko, Ezeliego licytuję (ale konieczna jest jest struktura umowy 2+1). S.Hill myślę mógłby i mniejszą ofertę przyjąć, powiedzmy 36/4 to już max za niego absolutny. Ezeliego w razie czego staram zastąpić się Bismackiem na podobnej strukturze kontraktu (2+1).

A gdyby ta struktura okazywalaby sie deal-breakerem dla obu to co dalej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.