Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Jim-thanks.gif

 

Nawet prychnąłem ze śmiechu. Takie 5/10 ale za to mocne. Gdyby jeszcze poleciał jakiś fajny pocisk w stronę obnażania się jego małżonki, lub tego, że urodziny spędził z żoną i dzieckiem na zakupach to byłoby 6 a może nawet i 7 na szynach. 

 

Masz czas jeszcze się wyrobić jak opaska na jego głowie, lub guma w jego spodenkach. 

co upaly dają sie we znaki, włosy pewnie tłuste i sie na mnie wyżywasz, ale nie rób tak bo milicja czuwa, ok?

 

co by nie bylo offtopu to powiem, że duo Jose/Porzyg może być równie dobre co Dragic/Frye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co upaly dają sie we znaki, włosy pewnie tłuste i sie na mnie wyżywasz, ale nie rób tak bo milicja czuwa, ok?

 

co by nie bylo offtopu to powiem, że duo Jose/Porzyg może być równie dobre co Dragic/Frye

 

Widzę kolega (chociaż nie bo się nie znamy) z tych co lubią błysnąć czymś fajnym, ale za specjalnie nie wiedzą o co chodzi. Ale rozbawiło mnie to, za co dziękuję serdecznie w ten upalny dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czasem uwazam ze mimo tego iz Porzingis darze sympatia jest przeceniany w kontekscie tego jak wszystko sie ulozy dzieki niemu to porownania z Fryem niesmaczne sa

 

Panie żmija, Pan znowu o Knicks. Pominę wątek "przecenianego" KP i zwrócę uwagę na - niesmaczne - porównania do Czajnika Fraja. Otóż interlokutorom chodzi o to jak Jeff H. wykorzystywał Czajnika w pierwszym swoim sezonie w Suns. Stąd też nasuwają się przypuszczenia, że będzie podobnie wykorzystywał Łotysza, który może tylko zyskać na czymś takim. 

 

A ten Czajnik to na razie trafia w tych PO, aż 57% za 3, więc ten tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do przeceniania - bedzie swietny, ale I ty chyba az za duze nadzieje z nim wiazesz :tongue:

 

Jeden z najlepszych prospektow osatnich lat, ktory w rookie seazon zagral lepiej niz para wyzej od niego, w dodatku ziomek z Przemka ekipy, to chyba normalne, ze widzi go wysoko za kilka lat. 

Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale w tej chwili to trzeba sie cieszyc, a nie dolowac  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uzmyslowilem czego mi brakuje w NBA.

 

 

Silnej drużyny Knicks.

 

Liga wiele traci.

 

A przy dobrej fajnie grające ekipie kupno biletu i lot do NY to pryszcz....

 

 

Chce mocnego Knicks!!!

 

Conley Melo Horford KP.!!!!

W salary się mieści.

Noah z przeceny i jakiś fart z młodym SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fart nazywa się snt czyli AA + wypełniacze i pick za Bookera, Rycerza (Orzeł taaaak go lubi, na równie z Nickelback) i uścisk prezesa

 

Zara! Jaki Rycerz jakie picki? Chyba te wasze lol.

 

BTW: Groupies Nickelback > Rycerz + te pieski Arizony co je nazywasz zespołem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem wrzucać tę informację bo Przemek_Orliński pewnie dostanie apopleksji, ale trudno co robić:

 

Ian Begley ESPN Staff Writer 
begley_ian_m.jpg

Phil Jackson says on SNY that Kurt Rambis "fits in a number of ways" as a potential assistant coach on Jeff Hornacek's staff. Jackson believes Rambis "has a great idea of what we're trying to get accomplished and I think he can help Jeff feel his way through this club and find the best way to play." Hornacek has not yet decided whether to add Rambis, the Knicks interim coach last season, to his staff. Most people around the team believe that Rambis will be back.

Jackson chyba jednak oszalał albo Rambis ma na niego jakiegoś haka. Inaczej tego się nie da wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem wrzucać tę informację bo Przemek_Orliński pewnie dostanie apopleksji, ale trudno co robić:

Jackson chyba jednak oszalał albo Rambis ma na niego jakiegoś haka. Inaczej tego się nie da wytłumaczyć.

 

Po prostu jest ślepo zapatrzony w trójkąty, a nie widzi, że do tego trzeba mieć wykonawców, a po drugie gra się zmienia. Więc każdy jego przydupas, co będzie mówił 'I love triangles' będzie miał u niego fuchę. A może i trójkąty też. Ale to już mniej interesujące jak się w NY bawią chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest ślepo zapatrzony w trójkąty, a nie widzi, że do tego trzeba mieć wykonawców, a po drugie gra się zmienia. Więc każdy jego przydupas, co będzie mówił 'I love triangles' będzie miał u niego fuchę. A może i trójkąty też. Ale to już mniej interesujące jak się w NY bawią chłopaki.

Masz rację, chociaż czasami jakby coś z zewnętrznego, nie trójkątnego świata się do niego przebijało:

 

 

Ian Begley ESPN Staff Writer 
begley_ian_m.jpg

Phil Jackson says the spacing in the triangle offense needs to change due to the prevalence of the 3-point shot. "The 3-point line has become our affection, because it means more when we make a 3-point shot. So the spacing has changed dramatically," Jackson said Monday at an American Express event. "So the triangle can still be apart of that, but it has to adapt." Jackson did not explain how the spacing for the triangle needed to change. The Knicks run the triangle, and will continue to do so under new coach Jeff Hornacek.

W dodatku pojawia się modne słowo "spejsing".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to wczoraj rano i do tej pory mnie telepie jak podczas delirium. Ale przespałem się z tym i dochodzę do wniosku, że ja już mam tam wszystkiego dosyć. 

 

Raz czytam, że Horny sam sobie złoży Power Rangers na ławce i będzie ich Zordonem. Potem słucham jak mówi do kamery, że z jebanym Rambisem znają się x lat i coś tam coś tam może być pomocny, ale jeszcze z nim na ten temat poważnie nie rozmawiał. Do tego "Most people around the team believe that Rambis will be back."  po zakończeniu sezonu most people around the team believe that Rambis will be next head coach, więc takie plotki mnie nie wzruszają. 

 

Sam do końca nie wiem co mam myśleć o tej jego konferencji. Z jednej strony odniosłem wrażenie, że Jax ma na to wyjebane bo odpowiadał takimi półsłówkami, że mogliby go wcale nie pytać. Horny z kolei pytany o to jak zamierza poprowadzić drużynę powiedział, że z podstawy trójkątów da się wyjść w wiele wariantów tego co robił na preriach Arizony. Chce szybszej gry i więcej p'n'r. 

 

Czekamy na podanie składu asystentów, zapowiadaną pogoń za pickiem w tym drafcie oraz zakupy.

 

Rambis ty kasztanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.