Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2016/2017


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

To ze Ricky zagra sezon zdrowy to jak wierzyc ze Curry jest lepszy niz Lebron, Abdul I Jordan (czyli tylko darkonaza by w to wierzyl) bo nawet w tamtym sezonie jak sie wydawalo ze lapal rytm to musial cos opuscic I Wolves przegrywali wiec sie konczylo jak konczylo

Chetnie bym wszedl, ale sam mam nadzieje na playoffy w Minnesocie

Ja mam inne propozycje, Towns powyzej/ponizej 20 PPG ktos cos? Ja wchodze w wyzej :) za 50-100 chociazby

 

PS. Tak wiem mam zaklad o playoffy Kings, ale dwa chyba mozna co? :)

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nawet w temacie o Rockets I Blazers musi sie pojawic cokolwiek aby podkresllic zajebiatosc emwipi?

Pisze gosc wyzej ze Harden nie podaje a chwile pozniej cos o Lillardzie

Gdzie tu logika?

 

 

To ze Ricky zagra sezon zdrowy to jak wierzyc ze Curry jest lepszy niz Lebron, Abdul I Jordan (czyli tylko darkonaza by w to wierzyl) bo nawet w tamtym sezonie jak sie wydawalo ze lapal rytm to musial cos opuscic I Wolves przegrywali wiec sie konczylo jak konczylo

 

 

No i kto tu wszędzie gdzie tylko się da musi odnieść się do Kury xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo, żeby big3 było zdrowe

uściślijmy, bo tak trochę za ogólnie.

przy łamliwym scrubio to powiedzmy hmm big 3 Soty razem gra razem 55 meczów -> robią PO -> 100 cebulionów dla Ciebie

Big 3 jest zdrowe i nie wchodzą do PO dla mnie 100 cebulionow. Wszystkie inne warianty anuluja zaklad, deal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uściślijmy, bo tak trochę za ogólnie.

przy łamliwym scrubio to powiedzmy hmm big 3 Soty razem gra razem 55 meczów -> robią PO -> 100 cebulionów dla Ciebie

Big 3 jest zdrowe i nie wchodzą do PO dla mnie 100 cebulionow. Wszystkie inne warianty anuluja zaklad, deal?

65?  :redface-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbliżej był Zdzichu, ale w punkt nie trafił nikt, a sam kicker też nie był łatwy, bo Kyle nie spękał i miał 50 percąt. 

szczerze mowiac to myslalem ze bedzie pestka zeby ktokolwiek trafil, sam liczylem na jakies 17-19 asyst.

 

10...

DZIESIEC!!!!

zrobimy jakas dogrywke w finalach : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.