Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam posty odnośnie rankingów, który zawodnik jest na którym miejscu i gdzie będzie jeśli..., czy porównania drużyn z różnych dekad i wieków, to zastanawiam się czy autorzy tychże postów jeszcze lubią NBA, czy gdzieś w amoku udowadniania nieudowadnialnych racji zagubili radość oglądania NBA?

 

Zostało maksymalnie 7 spotkań sezonu 2015/16

 

Delektujmy się tym, bo na kolejną porcje emocji meczowych z pod loga NBA przyjdzie nam poczekać do końca października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu do tlumacza ze Bron nie jest lepszym koszykarzem?

11 lat na poziomie vs 3 lata na poziomie

Bron ciagnal ten wozek Cavaliers majac team mega slaaby, gdzie Curry zaczal sie liczyc dopiero jak dostal najlepszy support

Steph jeszcze nie zagral zadnej meega serii w playoffach, pierwsza najtrudniejsza serie mu z dupy wyciagnal Klay I choke OKC, nie ma co zaprzeczac

Mistrzostwo wygrane gdy nie bylo opcji tego nie wygrac, bez niego pewnie I by mieli szanse gdyby za niego byl jakis chociazby Lillard

1st team DEF jeden z lepszych obroncow w lidze vs Obronca co najwyzej przecietny, najslabszy ze swojego zespolu

Lepszy kreujacy

Gdzie by nie poszedl ten zespol z miejsca jest contederem - Curry w takim chociazby Charlotte zroobilby z nich contedera?

Rzut to zaden argument, bo na jego podstawie to kwalifikujemy shooterow a nie graczy overall

Wiekszosc zaslepiona ta wesola koszykowka gdzie licza sie tylko trojki niestety juz widzi tylko lige Curryego, bo jest najlepszym gwiazda grajac z takimi kozakami jak Klay czy Iggy

Wiecej mi sie nie chce

Chyba nawet Kijki I inni GSW loverzy nie mysla ze Curry > Bron overall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu do tlumacza ze Bron nie jest lepszym koszykarzem?

11 lat na poziomie vs 3 lata na poziomie

Bron ciagnal ten wozek Cavaliers majac team mega slaaby, gdzie Curry zaczal sie liczyc dopiero jak dostal najlepszy support

Steph jeszcze nie zagral zadnej meega serii w playoffach, pierwsza najtrudniejsza serie mu z dupy wyciagnal Klay I choke OKC, nie ma co zaprzeczac

Mistrzostwo wygrane gdy nie bylo opcji tego nie wygrac, bez niego pewnie I by mieli szanse gdyby za niego byl jakis chociazby Lillard

1st team DEF jeden z lepszych obroncow w lidze vs Obronca co najwyzej przecietny, najslabszy ze swojego zespolu

Lepszy kreujacy

Gdzie by nie poszedl ten zespol z miejsca jest contederem - Curry w takim chociazby Charlotte zroobilby z nich contedera?

Rzut to zaden argument, bo na jego podstawie to kwalifikujemy shooterow a nie graczy overall

Wiekszosc zaslepiona ta wesola koszykowka gdzie licza sie tylko trojki niestety juz widzi tylko lige Curryego, bo jest najlepszym gwiazda grajac z takimi kozakami jak Klay czy Iggy

Wiecej mi sie nie chce

Chyba nawet Kijki I inni GSW loverzy nie mysla ze Curry > Bron overall.

Większych bredni jeszcze nie czytałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mi chodzi. Skoro wszystko co napisał było brednia to powinieneś mieć łatwo.

 

Co to znaczy nie ma żadnych wymówek? Team GSW (bez Currego) jest zdecydowanie lepszy niż Cavs (bez LBJ) wiec nie rozumiem co zdrowie i cokolwiek innego miało by tu znacznie. Wszystko zweryfikuje to w jak on zagra niezależnie od wyniku. W tym roku ma szanse wygrać ale dalej faworytem jest GSW mając przewagę na 3/4 pozycjach w S5.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne: LeBron po raz pierwszy od dawna nie ma żadnych wymówek w razie porażki. Żadnych. Ma swojego ulubionego trenera, zdrowych i w prime Love'a i Irvinga, super rezerwowych. No i cali Cavaliers są mega wypoczęci.

 

Jeśli to przegra...man. Nie zazdroszcze

Zapewniam Cię, że jadowitazmija znajdzie bardzo dużo wymówek w takiej sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli fani GS twierdza ze Curry to juz poziom wyzej niz Bron to juz oznaka ze powinni oni byc jakas specjalna grupa z plakietka bandwagon warriors

wymowek nie bedzie, oznaczac to bedzie ze Cavs byli gorszym teamem ale nie bedzie znaczyc ze jest w tej lidze ktos lepszy jak Bron jesli zagra chociaz na 70% tego co w zeszlym roku

LJ ma znacznie lepszy support vs East niż Curry vs West tak notabene.

W zeszlym sezonie tez mial lepszy support?

I jakie znaczenie ma kto ma lepszy support w kontekscie konferencji skoro mowimy o calej lidze bez podzialu

 

Kijek czekam na argumenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co zdobył Curry do tej pory? 1 pierścionek grając przeciwko zespołowi bez 2 z 3 najlepszych graczy? Co grał wcześniej?

W tym sezonie bezsprzecznie zasłużył na MVP ale nie przesłoni to dwóch faktów.

 

-Bez SC zespół GSW przeszedł pierwsza i prowadził w drugiej rundzie na tym mocarnym zachodzie. Co samo w sobie świadczy jak mocnym zespołem jest GSW

 

-Można mówić o tworzeniu skladów, supportach i progresie w grze ale smieszne wydaje mi się ze jednym powodem postępu GSW jest Green wybrany z 32 numerem draftu. Bez niego byli by zespołem na 2 runde może finał konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie dla mnie to dla reszty "bardziej kumatych userow" by sie przydaly czemu sadzisz ze moje arrgumenty nt. Tego dlaczego Bron jest najlepszy w tym biznesie a Kura nie sa błędne ?

Ja twierdzę, że Bron na tę chwilę jest lepszym koszykarzem niż Kura z punktu widzenia kariery całej. Ale na pewno nie na podstawie 'argumentów', które przytoczyłeś.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o kariere

Gdybys byl GM Pelicans I mialbys na rok podpisal kontrakt z Broonem lub Currym, podpisalbys z Currym bo jest wg ciebie bardziej wartosciowym zawodnikiem?

Złe pytanie. Curry jest 4 lata młodszy wiec jest zdecydowanie bardziej perspektywiczny. W twoim przykładzie mimo że uważam że tu i teraz Bron jest zawodnikiem lepszym (w przekroju sezonu Curry) to podpisał bym z SC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.