Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja jest win-win dla obu pod względem finansowym. Pod względem sportowym Connor wyjdzie na osła, a MMA zostanie zdyskredytowane i uznane za dyscyplinę drugiej kategorii. To jak bardzo i jak długo potrwa walka oraz jak będzie wyglądał jej przebieg rozstrzygnie się poza ringiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest win-win dla obu pod względem finansowym. Pod względem sportowym Connor wyjdzie na osła, a MMA zostanie zdyskredytowane i uznane za dyscyplinę drugiej kategorii. To jak bardzo i jak długo potrwa walka oraz jak będzie wyglądał jej przebieg rozstrzygnie się poza ringiem.

Myślę nawet ze Floyd może ją zakończyć kiedy zechce.

No moze kiedy zechce licząc od drugiej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connor nie wyjdzie na osła, gdyż będzie miał good excuse: "przegrałem ,bo nie mogłem używać ciosów i chwytów dopuszczonych w MMA"., 

 

Wyjdzie, bo walka ma wymowę "jestem tak dobry, że mogę pokonać najlepszego boksera na świecie na jego zasadach". Przynajmniej oficjalnie, bo przecież nie powie, że zwietrzył szansę na wielkie pieniądze i idzie tam dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako przedstawiciel świata mma muszę powiedzieć, że zarówno ja jak i wielu polskich zawodników (również tych z ufc których znam, ale z wiadomych względów nie powiedzą nic oficjalnie) życzy mu porażki i to dotkliwej. I to nie chodzi o osobę Conora. Tu chodzi o łyska z Brazzers wróć UFC. Dana inwestuje kasę (nie tylko fedki ale i swoją, co jest tajemnicą poliszynela) w Conora. Dlatego dostał walke o 2 pas. Dlatego Conor jeszcze te pasy ma. Każdy inny zawodnik który nawet w planach nie ma bronić pasów już dawno by nie był mistrzem. Conor jest, bo to Danie się opłaca. I ufc też.

Sam Conor jest dobrym fighterem, najlepszym w swojej kategorii. Ale jest (co ważniejsze) dobrym aktorem i dobrym biznesmenem. W Boksie spotka się z innym traktowaniem. Tam każdy każdego w ch**a chce zrobić. To waga rękawic, to kolor stringów ring girls, kilka deko różnicy w kategorii wagowej. Nie bedzie pod kloszem. Zobaczymy co umie. Na pewno walka roku - promocyjnie.

 

Conor nie ma pasa 145 :) Max jest teraz królem. Pas 155 beda trzymac przynajmniej do walki z Mayweatherem ze wzgledu na promocje bo mysle ze powrót conora do mma jest 50-50. 

Dodatkowo Dana juz nie ma takiej wladzy czy sily przebicia jak wczesniej. Nowe władze go lekko zepchneły, wiec nadal jest niby głowna postacią, ale szczególnie ostatnie komentarze coponiektórych fighterów jak np Luka Rockholda pokazują ze czasy są inne. 

 

UFC i Conor sie nie dogadują zbytnio gdyz sporo niesnasek jest juz od czasu kiedy poslal KO Aldo. Niemniej jednak jesli chodzi o walki to udało im sie wypracowac pewne kompromisy co jednak przy nowych wladzach nie wiem jak bedzie wygladac.

Można wiele mówić o Amerykanach, ale wiedzą jak trzepać kasiorę.

btw. tak Dana na boku lubi kupować rolexy czy samochody fighterom, czy też buty jak to bylo w przypadku JJ :)

Sytuacja jest win-win dla obu pod względem finansowym. Pod względem sportowym Connor wyjdzie na osła, a MMA zostanie zdyskredytowane i uznane za dyscyplinę drugiej kategorii. To jak bardzo i jak długo potrwa walka oraz jak będzie wyglądał jej przebieg rozstrzygnie się poza ringiem.

 

Najbardziej prawdopodobny scenariusz który bedzie powtarzany przez swiat bokserski.

 

Connor nie wyjdzie na osła, gdyż będzie miał good excuse: "przegrałem ,bo nie mogłem używać ciosów i chwytów dopuszczonych w MMA"., 

 

To bedzie excuse, ale dla przecietnych luda not good. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czasem mam wrażenie, że jestem jedną z niewielu osób która totatlnie nie jara się tą walką. Może zobaczę jak będę miał czas/chęć/natchnienie ale jakoś bez szału z zainteresowaniem.

Mnie sportowa strona tego pojedynku  nie jara( uwazam ze Floyd go osmieszy) ale za to jak tworza swoje wizerunki i to jaka kase potrafia z tego wydobyc to jest ode mnie szacunek :orange:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sportowa strona tego pojedynku  nie jara( uwazam ze Floyd go osmieszy) ale za to jak tworza swoje wizerunki i to jaka kase potrafia z tego wydobyc to jest ode mnie szacunek :orange:

 

Można w ciemno obstawiać na Mayweathera całe swoje oszczędności życia. Connor idzie dostać lanie od mistrza, zarobić największe w swoim życiu pieniądze i powiedzieć po walce, że zrobił co mógł, ale przeciwnik był nieuchwytny. Sytuacja win-win dla wszystkich. Inny scenariusz nie wchodzi w grę, a gdyby wchodził, to by w ogóle do takiej walki nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genetyka, wyjebany bęben bez kalgonu i fatalna praca nóg. Bron boze znawco nie jestem, Babyface idzie do przodu i serio kladzie te mocne cepy na twarz - w szpile trafial. W cieżkich z lepszych diwizji  tak by nie trafial for sure. Moze byc mistrzem polsat boxing night.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.