Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

O, proszę, kolejne plotki głoszą, że Bulls chcą opchnąć Rose'a. Trochę to nie pasuje to opieszałości Chicago, jeżeli w tych doniesieniach jest chociaż trochę prawdy to chyba porządnie kombinują w poszukiwaniu zmian.

Chciałbym ale nie wierzę w aktywność Formana w kwestii wymian tak po prostu. Zarówno Butler jak i Derrick zapewne zostaną. A Gibson i Rose po sezonie następnym odejdą za Free. Bądź wspaniałomyśny GM Bulls da Rose'owi Max deal. A jemu w to graj znowu będzie mógł w domu na l4 ze 2 lata posiedzieć. Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler gra top15 koszykówke NBA ... kiedy Rose nie ma na parkiecie. Hoiberg chce grać szybko, a na pewno będzie to bardzo ciężkie z Butlerem w składzie, nie wspominając o Rose. Niestety, smutna prawda, Rose mógłby iść nawet za 2nd rd pick. 5 lat po sezonie MVP, lepiej nie mieć w składzie Derricka Rose niz mieć.

 

Na miejscu Bulls nie oddawałbym Butlera, powodów jest dużo, ale taki najbardziej "na czasie" to: Bulls sa napaleni na jedynego gościa z top10 draftu na którego strach stawiać - Krisa Dunna - dla mnie bardzo prawdopodobny bust.Ale jeśli zależało by to odemnie to nawet mógłbym puścić Butlera ale tylko wtedy jakbym miał zagwarantowanego Hielda (genialny strzelec, poprostu genialny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Bulls nie oddawałbym Butlera, powodów jest dużo, ale taki najbardziej "na czasie" to: Bulls sa napaleni na jedynego gościa z top10 draftu na którego strach stawiać - Krisa Dunna - dla mnie bardzo prawdopodobny bust.Ale jeśli zależało by to odemnie to nawet mógłbym puścić Butlera ale tylko wtedy jakbym miał zagwarantowanego Hielda (genialny strzelec, poprostu genialny).

 

Jest spokojnie kilku gości w top 10 z większymi szansami na busta. Dunn jest akurat IMO jednym z najpewniejszych.prospectów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej: jestem dosc sceptycznie nastawiony do wybierania goscia, ktory jest praktycznie kopia rose, szczegolnie uwzgledniajac rzut, a raczej jego brak.

 

#3, future 1st, bradley za butlera zeby wziąc hielda? tak.

#3, future 1st, bradley za butlera zeby wziąc dunna? nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, pozbywasz sie Rubio by zrobic skok na gracza top15 czy wierzysz ze nadal bedzie ciagnal ekipe? Bo Butler daje rade z pilka w lapie a Rubio...no coz fajnie wplywa na ekipe ale pg-wiggins-butler-towns-c lepiej wygladaja niz to co teraz maja bo maja mlodziez na rookie kontraktach, staruszkow i dwoch eurosow ktorzy notorycznie sie lamia...

 

Pozbyc sie Ricki'ego mozna, ale nie Rubio + wszyscy mlodzi, ktorzy jako pierwsi wchodza z lawki.

Zreszta, jak dla mnie Minny ma jeszcze czas, nie musi wyprzedawac polowy skladu, zeby koniecznie podpisac jakiegos gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbyc sie Ricki'ego mozna, ale nie Rubio + wszyscy mlodzi, ktorzy jako pierwsi wchodza z lawki.

Zreszta, jak dla mnie Minny ma jeszcze czas, nie musi wyprzedawac polowy skladu, zeby koniecznie podpisac jakiegos gracza.

Zależy.

 

Jeżeli planują dać maksa barnesowi lub wysokiej kasy kontrakt ezeliemu to można oddać 3-4 perspektywicznych.

 

Core towns kg Jimmy Wigry plus ktoś z rynku wygląda dobrze.

 

A za jb warto oddać 3-4.

Kiedy ekipa pizyskujaca Superstara w wymianie 1 za 3 i draft przegrała deal@?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana Butlera na Wigginsa, to jakis wewnetrzny sabotaz CHI. B>W

jak CHI pojdzie na taka wymiane to jeszcze poleca w pizdziec w dol nawet na wschodzie. nie beda sie ocierac o srodek ale beda ocierac dupskiem po spodzie. (moja prywatna opinia, nie hejtujcie)

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy z Jimmiego to rzeczywiście taki superstar, żeby oddawać Rubio + pick + młodych za niego i czy patrząc na sam wkład w grę zdrowy Rubio ze swoją wizją gry nie daje zespołowi więcej niż Butler? W Minnesocie brakuje przede wszystkim kogoś z dobrym rzutem. Jimmy nie jest nikim szczególnym pod tym względem i szczerze mówiąc nie wiem pod jakim kątem gra Wilków mogłaby się polepszyć przy takiej wymianie. Wahałbym się przy wymianie samego Rubio na Butlera, umiejętności Rickiego na ten moment wydają mi się bardziej potrzebne.

 

 

Zamiana Butlera na Wigginsa, to jakis wewnetrzny sabotaz CHI. B>W

jak CHI pojdzie na taka wymiane to jeszcze poleca w pizdziec w dol nawet na wschodzie. nie beda sie ocierac o srodek ale beda ocierac dupskiem po spodzie. (moja prywatna opinia, nie hejtujcie)

 

Nadal żal ściska po wymianie za Love?

Edytowane przez ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy z Jimmiego to rzeczywiście taki superstar, żeby oddawać Rubio + pick + młodych za niego i czy patrząc na sam wkład w grę zdrowy Rubio ze swoją wizją gry nie daje zespołowi więcej niż Butler? W Minnesocie brakuje przede wszystkim kogoś z dobrym rzutem. Jimmy nie jest nikim szczególnym pod tym względem i szczerze mówiąc nie wiem pod jakim kątem gra Wilków mogłaby się polepszyć przy takiej wymianie. Wahałbym się przy wymianie samego Rubio na Butlera, umiejętności Rickiego na ten moment wydają mi się bardziej potrzebne.

 

 

Nadal żal ściska po wymianie za Love?

poprostu uwazam, ze Love to lepszy gracz na tu i teraz. wszyscy by go chcieli oceniac przez pryzmat serii i matchupu z GSW. w pozostalych gral tak, jak chciano, dobrze zbieral, karcil za 3. czy to jest superstar na maxa ? Nie wiem, ale lepiej go miec u siebie, niz w Bostonie. Wiggins gdyby nie KAT to by zaliczyl mega mocno rozczarowujacy sezon.

Butler gdyby nie chamskie kopanie dolkow pod nim (te paly nawet sie nie kryja w mediach z brakiem sympatii) przez innych graczy to bylby kozak i franchise player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka drobnostka, Butler jest sześć lat starszy. Na tu i teraz Butler znaczy więcej, ale jeśli Chicago miałoby się przebudowywać to jednak ten Wiggins lepiej rokuje. Ja mam szczerą nadzieję, że jednak do takiej wymiany nie dojdzie.

Edytowane przez ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Core towns kg Jimmy Wigry plus ktoś z rynku wygląda dobrze.

 

 

 

Ignazz, z caly szacunkiem do KG, ale on juz sie nie nadaje do s5.

Zdecydowanie wole jakies male ruchy w tym FA, sprawdzenie mlodych pod TT i dopiero robienie wiekszych krokow w nastepnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Bulls robią mało wymian. I żeby ich skusić to trzeba dużo dać. Po drugie Jimmy ma wiele lat umowy przed sobą co podnosi jego wartość. Po trzecie i najważniejsze. Jakie plany ma Minny i Bulls? Czy wilki chcą powoli i do przodu czy chcą jednak coś troszkę przyspieszać? Czy Thibsa daje sie do ekipy co chce powoli a do przodu czy tam gdzie się chce zacząć wygrywac? Czy Chicago ma jaja żeby zacząć przebudowę? Odpowiedzi na te pytania dałyby podpowiedź czy ta wymiana ( Jimmy do Mińy jako całość) jest realnie rozważania.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ktoś "zastanawiał by się" nad sensem wymiany 1 on 1 Butler-Rubio

SERIO?

 

Wolves są fajna opcja do przeprowadzenia tskiego tradu ale tylko z wigginsem

Rubio jest wiecznie kontuzjowany i niewiele wnosi do gry w przekroju cslego sezonu

Oddanie Butlera i (mam nadzieję) Rose'a to jasny sygnał -idziemy w przebudowe

 

Jeśli udałoby się opchnac Derricka za Okafora, wówczas olalbym trade z Minny i próbował budować wokół jimmyego

Jeśli pchna Butpera znaczy to że z tradem Derricka nie ma szans i czekamy rok z nowym planem budowy zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josephnba, serio. Butler jest lepszym graczem, tego nie kwestionuję. Z perspektywy Bulls taka wymiana nie miałaby zupełnie żadnego sensu. Ale czy Jimmy byłby w ogóle Wolves bardziej potrzebny niż Rubio? Każdy, kto trochę ogląda Minnesotę wie, jak wygląda jej ofensywa bez Rickiego. Butler statystycznie wyglądałby na pewno lepiej, ale jednak patrząc na grę całego zespołu zdrowy Rubio wydaje mi się po prostu bardziej potrzebnym (nie lepszym) graczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.