Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odpłynął, jak Rubio opuścił w poprzednim sezonie tylko sześć gier? Mniej niż Butler.

 

Conley to chyba jedyny w miarę dostępny gracz, dla którego poświęciłbym Rubio. Jeśli trafiłby do Minnesoty wtedy faktycznie warto pomyśleć o wymianie Rickiego. Bulls jednak raczej nie będą zainteresowani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o wymianie Wigginsa mam nadzieję, że nikt w Minnesocie nie myśli. 

 

Nigdzie nie napisałem, że uważam Rubio za tytana zdrowia. Ostatnio jednak nie można narzekać na jego kontuzje, a z jego pozytywnym wpływem na grę myślę, że zamiast pozbywać się go lepiej zainwestować w przyzwoitego PG na zmianę. Wolałbym zostawić #5 i wziąć Dunna lub spróbować ściągnąć np Hinricha i z #5 wziąć Hielda, jeśli jeszcze będzie dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinrich jako s5 PG? W 2017 roku? :)

 

Pomysł z takim Conleyem nie jest głupi, a jak go skusić? Mając już jakąś moc w składzie, a taką byłby Butler + Towns. Budowanie na Rubio jest ryzykowne, a obawiam się, że pod TT z Ricky'ego może nie być co zbierać. Kartotekę u lekarza już i tak ma grubą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak Wolves wzięliby jeszcze Kirka... kupuje jutro koszulkę ;)

 

Ja w kwestii Bulls już sie wypowiedziałem

Priorytet to oddanie Derricka, jeśli Philly chce tradować Okaforem to ja chętnie

 

Do czasu kiedy Rose jest w Chicago na realną przebudowę nie ma szans

 

Noah, Derrick i ewentualnie Taj, bo oni podobno są źródłem konfliktu z Butlerem

Jeśli Jo faktycznie odejdzie, Rose'a uda sie wytransferować, nawet kosztem Taja, wowczas rozważyłbym ponownie zatrzymanie Gasola, bo Butler przy nim ogromnie duzo jakości zyskje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler <=> Wiggins + 5 pick

Rose <=> Okafor

 

Lepiej niż rok temu w temacie Lakers, a jeszcze się sezon ogórkowy na dobre nie zaczął :D

możesz jaśniej?

 

Butler nie jest tyle wart co Wiggins? Dla zespołu takiego jak wolves, który już teraz chce zacząć bić się o po jest lepsza opcją imo

 

Okafor za Rose też nie kumam. Sixers mają problem z noelem i okaforem a potrzebują kogoś kto im przyciągnie kibiców do hali więc Rose pasuje

 

@Matek wydziel proszę wątek począwszy od posta mycka z 26 maja

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio jako s5 PG, Hinrich jako zmiennik. W razie kontuzji Rickiego LaVine jako PG, Hinrich nadal jako zmiennik. Jest jeszcze Jones. 

 

Wszystko spoko z tym Conleyem i chętnie widziałbym go w Minnesocie, tylko nadal nie wiem po co nam ten Butler. Mając do wyboru jego i Wigginsa długoterminowo wolę Wigginsa, zwłaszcza że Butler jakimś tytanem zdrowia też nie jest. Obu ich jakoś nie widzę w s5, zbyt słaby spacing, zbyt wiele podobieństw między nimi. W Minnesocie potrzeba przede wszystkim shootera na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz jaśniej?

 

Butler nie jest tyle wart co Wiggins? Dla zespołu takiego jak wolves, który już teraz chce zacząć bić się o po jest lepsza opcją imo

 

Okafor za Rose też nie kumam. Sixers mają problem z noelem i okaforem a potrzebują kogoś kto im przyciągnie kibiców do hali więc Rose pasuje

 

Gdzie jest napisane, że Sota już teraz chce do PO? Jak na razie to Rubio coś tam pomruczał w mediach, że jak nie awansują teraz do rozgrywek posezonowych to poprosi o wymianę. 

 

Młodzi Wilcy mają młody skład, ale też nowego trenera, który będzie chciał wprowadzić swoje pomysły i plany w życie przystosowując do tego watahę. Na to będzie potrzeba czasu i właśnie dzięki temu noga w Socie nie powinna latać bo to ledwo odstawiony od cyca skład i mają czas na adaptację i ćwiczenie różnych wariantów. Butler mógłby pomóc w tym procesie, bo zna TT i wie jak tamten pracuje, ale co by było gdyby nagle ten "rozwój" potrwał 2 lata a Jimmy musiałby siedzieć na kupie śniegu z odmrożonymi jajami i krzyki Thibodeau za którymi tak tęskni nagle przestałby go rozgrzewać?  

 

Oczywiście, że na pierwszy rzut oka taka wymiana może mieć sens dla Kibica Bulls,  bo oddają jednego gościa, a dostają drugiego, który za 2 lata może być lepszy od Butlera oraz pick w topie draftu, z którego też mogą coś wyciągnąć. Nie oddałbym Wigginsa i picku za Butlera gdyż sądzę, ze Andrew będzie o wiele lepszym graczem niż Jimmy. Jeżeli mam na niego czekać jeszcze 2 lata to czekam, zostawiam sobie pick na kolejnego gracza, który będzie się szlifować z resztą składu, a na Chicago patrzę tylko jak tam mam jechać na mecz wyjazdowy.

 

Zrozumiałbym tą wymianę gdyby TT chciał Butlera u siebie bardzo i próbował wycyganić go za pick + LaVine'a + jakieś dodatki. 

 

I teraz Rose wymienia się miejscem z Okaforem. Ponownie bajka dla Byczków, bo pozbywają się kulawego buhaja i dostają w zmian młody talent na którym można już coś tam działać. Skoro do 76ers mogą po niego uderzyć np: Celtics z pickiem + jakiś mięsem które zacznie grać z miejsca to po co go oddawać za schodzący kontrakt Darka Róży. Tylko by zapchać salary?

 

Jak już się bawimy to ja mogę Wam oddać Jose za McDermotta? Pasuje? Mi tak, a Czikago nie bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves celują w PO

maja taki skład i takiego trenera nie mają innego wyboru, bo wszystko inne  niz walka o Po byłoby porażką

Butler może wtym wybitnie pomóc, Wiggins to może być naprawdę wielki gracz (niezależnie od tego gdzie bedzie grał) i też nie uważam że dla Wolves opłacalne jest oddawanie jego i picku, ale jśli Thibs zarząda Butlera, wowczas jest pozamiatane

Znam sposób prowadzenia zespołu przez Toma na tyle, że wiem iż on musi mieć konkretne klocki.

Jeśli wymeni Butlera na Wigginsa to tylko przyklasnę, bo też widze potencjał Andrew

pick mnie nie przekonuje, nie jstem fanesz wzmacniania klubu przez draft, draft jest do budowania zespolu, wiec pick mi wisi

 

Kwestia Okafora dla mnie jest bezsprzeczna bo tn deal akurat rozpatruje jako korzystny dla obu stron. Sixers dostający pakiet od C's nie sa ani odrobine bardziej akrakcyjnym klubem do oglądania dla przeciętnego kibica, mają rosea jest z tym lepiej, a właściciel też chce zarobić (wyniki sprzedaży koszulek Rose'a mogą robić wrażenie)

Poza tym pamietaj że Noel i Okafor srednio obok siebie pasują, poza tym Okafor trochę bruździ i robi syf

 

 

A co sie tyczy samyh plotek.

Ktos pisał ze Bulls nie tradują. Fakt, ale też dotchczas nikt zarządowi nie stawiał ultimatum, robili co chcieli, ale widać właściciel trochę sie zirytował i czeka (mam nadzieję) na konkrety. Brak awansudo PO to spora strata w kieszeni Reinsdorfa. ForPax mają ciepłe gacie i być może ostatnią szanse, stąd ta aktywność

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota ostatnio wydaje się być mądrze kierowana.Wymiana pick+ Wiggins za Butlera by temu zaprzeczał kompletnie, więc niewierze w deal w takiej postaci.Butler i Wiggins na obwodzie to byłaby piękna sprawa, Jimmy poprawiłby też spacing przy tym Rubio którego fenomenu nie rozumiem, zwłaszcza w składzie z Wigginsem i Townsem.

 

Swoją drogą, potencjał defensywny przy Rubio-Butler-Wiggins-X-Towns przy Thibsie?

 

Wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler <=> Wiggins + 5 pick

Rose <=> Okafor 

 

Lepiej niż rok temu w temacie Lakers, a jeszcze się sezon ogórkowy na dobre nie zaczął :grin:

 

Mam to samo, czytam po raz kolejny (bo to nie pierwszy już raz!) o tym pomyśle Rose <---> Okafor i za każdym razem jestem równie skonfundowany. Tłumaczenia o przyciąganiu kibiców do hali nie pomagają.

 

Tak jakby Okafor był tutaj porównywalnym problemem co Derrick. 

 

Nie wspominając już o tym, że Sixers z #1 mogą wybrać Simmonsa, któremu wypadałoby oddać piłkę. Po co im ball hog Rose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jose

 

Wiggins za Butlera bez picku to jest mniej więcej równa wymiana, ale Socie nie opłaca się taki ruch bo raz, że Wigg jest w c*** tańszy to jeszcze za góra dwa lata może to być ta sama półeczka co Butler. Wymiana z pickiem to już gwałt na Socie i w życiu bym na to nie poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pełna zgoda z tym wigginsem co piszę po raz kolejny

ale zaznaczam- Thins miał dość Bulls głównie dlatego, że nie mógł po swojemu budować zespołu

jesli chce Butlera to ja jako kibic Bulls (i od niedawna Wolves) jestem za :)

 

A co sie tyczy Sixers

Czy jest w NBA gorzej budowany zespół? Gówno mają gówno obią gówno osiagają

Biora picki i j wymieniją non stop, może własnie jest ten moment, zeby dokoptować kogoś konkretnego

Rose w Bulls jest skonczony, ale w Sixers może wnieśc nową jkość w grze, troche ich ruszyć do przodu, bo on sam ofensywnie ma potencjał wiekszy niż połowa ich składu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pełna zgoda z tym wigginsem co piszę po raz kolejny

 

pisałem swojego posta w trakcie jak Ty wrzucałeś swojego, stąd nie znałem do końca Twojego stanowiska

 

co nie zmienia faktu, że ten trade nawet bez picku jest mało realny - Butler za Lavine + Shabazz + pick to max co Sota mogłaby Wam dać

 

zyskujecie spory prospect i zwalniacie selera, niezły podkład pod przebudowę imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką przebudowę?

W Rosem w składzie nie ma żadnej przebudowy, dlatego też od początku piszę iż priorytet to deal Derricka, a bez niego ja bym już Jimmyego nie wymieniał (no chyba, że Sota faktycznie wystawi Wigginsa :tongue:)

 

Rose ma tylko rok kontraktu, więc można już na niego nie patrzeć, wybrać dobrze w drafcie i przygotowywać się na lato 17'

 

serio Jose ty dalej wierzysz, że Bulls z Butlerem czy bez mogą walczyć o ósemkę z tym co mają teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez rose'a?

czy z nim w składzie?

 

 

generalnie Bulls potrzebują odświeżenia, pewnie odejdzie Jo, możliwe że i Taj. Liczę, że Rose

 

Czy bedzie PO? Nie wiem, zależy od tego, kto przyjdzie w zamian

Ale liczę sie z jednym- Bulls są skończeni i musza sie zmienić.

To proces, ale też rozumiem, że Wschód jest zajebiście słaby wiec sam nie potrafię odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto w ogóle chciałby się pchać w Rose'a z tym jego kontraktem i bez żadnej gwarancji na extension, więc raczej olałbym ten sezon i zaczął szukać odmłodzenia składu, ale to są Bulls, więc jak nie zrobią kompletnie nic to nikt się chyba też nie zdziwi

 

a z tym słabym wschodem to bym nie przesadzał, nie po ostatnim sezonie, RS a PO to jednak inna baja

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cym Cię ten RS tak przekonał?

Hawks, Raps to byli giganci na glinianych nogach, jedynym zespołem liczącym sie sa Cavs i na tę chwilę nic nie zapowiada zmiany sytuacji, no chyba, że Wizards skuszą Duranta (w co nie wierzę)

 

Jedyna nadziej w Celtics i właśnie Raptors choć ci drudzy mają swoje problemy, a oni bez DeRozana są inna ekipą, a nim w składzie natomiast są tą samą ekipą i to tez jest mały kłopot

 

Owszem w jednym sie zgodze- stawka zespołów przeciętnych jest wyrównana, walka o seedy 5-10 jst równa i będzie równa. Bulls stać na nawiązanie walki z tymi zespołami, ale myśle o Bulls bez Derricka, z nim w składzie faktycznie trzeba będzie czekać na lato'17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.