Skocz do zawartości

Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy nowy temat o Pistons z grubej rury!

 

Mamy trade i to z Bykami!

 

Spencer Dinwiddie za Camerona Bairstowa...

 

 
To będzie ten wymiatacz, x-factor prowadzący Tłoki do II rundy PO. Tak na serio to kompletnie nie wiem jak koleżka się prezentuje, czy to jakiś D-League'owiec?
 
Za tydzień draft i się okaże co wpadnie z nr 18, na wiele nie liczę, ale przydałoby się coś atletycznego pod kosz. Diallo? Maker?
Jestem fanem młodego Sabasa, ale trzeba by pójść mocno w górę żeby się o niego postarać, a nie bardzo jest czym handlować.
W II rundzie jakiś PG albo strzelec, tak myślę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym Dindiwiddie powiecie.

 

Kolo nie pograł sobie za dużo, raczej materiał na odesłanie do D-L. Kiedy dostawał szanse to kaleczył niemiłosiernie, mało przebłysków. Więcej próbował asystować niż rzucać, bez trójki. Niczym się nie wyróżnił, na trzeciego PG to tak z wielkim bólem się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie jestem na wyjeździe, więc przywitanie nowych rookasów odbędzie się w późniejszym terminie. Na razie poszło info o przedłużce z Drummem (max 130/5) zakontraktowaniu Isha Smitha (ponoć 21/3 - great deal o ile to prawda). Uprgade względem S.Blake'a jest oczywisty, jestem zadowolony. Teraz jeszcze jakieś mięsiwo pod kosz (niestety krążą ploty o Thomasie Robinsonie...) i będzie w porządku. Wiadomo, że grube ryby były poza zasięgiem, marzenia o gostkach typu Horford zostawiam kibicom z Big Markets. W Motown Notorius S.V.G. robi swoje i jak na razie step-by-step przynosi to efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem na wyjeździe, więc przywitanie nowych rookasów odbędzie się w późniejszym terminie. Na razie poszło info o przedłużce z Drummem (max 130/5) zakontraktowaniu Isha Smitha (ponoć 21/3 - great deal o ile to prawda). Uprgade względem S.Blake'a jest oczywisty, jestem zadowolony. Teraz jeszcze jakieś mięsiwo pod kosz (niestety krążą ploty o Thomasie Robinsonie...) i będzie w porządku. Wiadomo, że grube ryby były poza zasięgiem, marzenia o gostkach typu Horford zostawiam kibicom z Big Markets. W Motown Notorius S.V.G. robi swoje i jak na razie step-by-step przynosi to efekty.

Tomek Robinson dobry hustla. Na siłę może rotować na środek na 10 minut co noc więc jak kasa się zgodzi to i Wy będziecie syci.

 

ps

uuu bejbe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla backup pg 18/3 jest jak najbardziej sensownym dealem dla Pistons nie wiem czy dla Isha Smitha też, ale gitara

 

teraz małe marzenia - do Atlanty Dwajcik a my trade za Horforda (powrót w jego przypadku do rodzinnego stanu) - Baynes idzie pod Budenholera (formers SAS się dogadają przecie ), no i podpisujemy TRoba jako 3rd C

 

a w rzeczywiśtości to spotykamy się z Horfordem w ciągu kilkunastu godzin, nadzieja umiera ostatnia póki nie podpisze Al kontraktu c Celtics lub Thunder (bo z Hawks na razie nie podpisał) - in SVG we trust

 

​Ps. fajnie wrócić po dłuższej nieobecności (work…)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jon Leuer has landed a four-year deal worth $42 million with the Pistons, sources say

hmm...

 

nawet nie uderzaliśmy po Horforda...

 

​…jednak podbijaliśmy jako czwart team, tyle, że SVG nie chciał pewnie handlować KCP, któremu za rok nie będziemy wstanie zapłacić tyle ile będzie chciał, z drugiej strony to nasz najlepszy obrońca

 

 

podsumowując SVG będzie domykał roster, a ewentualne zmiany w offseason za rok

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ten Leuer to chyba "trochę" przepłacony, nie? Nie kojarzę typa, tzn. widziałem go może ze 2 razy i niczym się nie wyróżnił. Miota jakieś trójki, coś tam zbierze, ale za mięso podkoszowe trudno go uznać. To chyba tyle, może jeszcze jakiś jeden ochłap za frytki i jedziemy z koksem.

W Summer League Stanimal, Ellenson i GBninja zagrali na dobrym poziomie, rozgromili NYK. Oby tak dalej, młodzi muszą być ważnym elementem zespołu, ława w tym sezonie nie może być taka beznadziejna jak w zeszłym. Smith, Johnson, Ellenson, Leuer, Baynes - to już jakoś wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Pistons jest to, że Reggie Jackson jest tam najlepszym guardem, a zespół z aspiracjami na poważne granie w postseason, po prostu nie może sobie na to pozwolić. Co nie zmienia faktu, że offseason generalnie lekko do przodu, a Drummond będzie kochał Ish Smitha.

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety offseason pokazuje tylko jedno, gracze nie wybierają między Celtics a Pistons, a między Bostonem a Detroit, jakie miasto taki market

 

cóż nikogo sensownego od ponad dekady nie podpisaliśmy (… oh wait zapomniałem o Joshu :onthego: ) za to trade'y Van Bowera w ciągu półtora roku udane

 

Generalnie jest lekki upgrade ławki na pg i pf, Stan nie chciał wywalać kasy na poziomie 70-80 mln za 4 latka, choć mógł powalczyć o Joe Johnsona, Teletovicia, czy nawet Dellyego, może jednak myśli bardziej perspektywicznie niż ten offs...

 

zatem czeka nas doskonalenie tych graczy co mamy (Drumm, KCP, SJ, Tobias, RJ) liczenie że zaskoczy ktoś z dwójki Bullock Hilliard, SVG po sezonie będzie handlował, a walka o PO będzie zacięta, bo Bucks, Pacers czy Celtics będą lepsi bądź dużo lepsi niż w ostatnim sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że samo PO zrobicie. Warto walczyć o #6 i wyzej.....

Do listy Dodalbym fifty fifty Nix

 

Jesli NYK to kosztem kogo?

 

CLE, TOR, BOS, IND to pewniaki.

 

Później DET, ATL, MIA

 

Kolejna paczka: NYK, CHA, WAS. MIL?

 

Reszta raczej tank mode. Ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta Pistons i Heat to ta sama półka co Heat :smile: więc raczej bym dał kategorie CLE/TOR/BOS/IND i DET/AT/MIA/NYK / Reszta

 

chociaz Hawks to żadne pewniaki moim zdaniem, Howard się połamie i będzie bieda straszna

 

Tak to widzę póki co  CLE/IND/BOS/TOR/NYK/MIA*/DET/WIZ

Pistons playoffy powinni jednak mimo wszystko na spokoju zrobić

* zakłada zdrowego Bosha

Edytowane przez jadowitazmija4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc Stein @ESPNSteinLine 1 min.1 minutę temu

Detroit is signing Spurs restricted free agent Boban Marjanovic to a three-year, $21 million offer sheet, according to league sources

 

Nie wiem co powiedzieć. Z jednej strony spoko zmiennik dla Dre, z drugiej mamy Baynesa i były inne potrzeby. Wygląda to na ten moment tak:

 

PG: Jackson/Smith/Brown

SG: KCP/Hillard/Gbinije?

SF: Morris/Johnson/Bullock?

PF: Harris/Leuer/Ellenson

C: Drummond/Marjanović/Baynes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.