Skocz do zawartości

Zlot e-NBA - Lublin 2007


PI3TR45

Preferuję:  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Preferuję:



Rekomendowane odpowiedzi

pietras co do wyścigu to ja byłbym tym co wygląda jak barkley a biega jak ten drugi na b.

a kiedy tak w ogóle jest ten zlot? bo gumbi mi coś mówił, że ostatni weekend lipca czy coś, ale mi chodzi o konkretną datę, a nie jakieś zagadki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietras co do wyścigu to ja byłbym tym co wygląda jak barkley a biega jak ten drugi na b.

a kiedy tak w ogóle jest ten zlot? bo gumbi mi coś mówił, że ostatni weekend lipca czy coś, ale mi chodzi o konkretną datę, a nie jakieś zagadki ;)

Chodzi oczywiście o dni 28 - 29 lipca. Zapraszam ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matizem?? eeee..

a na serio to myślę, że bym mógł, ale nie wiem czy w ogóle pojadę :)

wiesz jakbyś sie jednak zdecydował to jakaś koszulka Jazz się dla ciebie znajdzie, chociaż nie tak zajebista jak ta gimmiego, swoja droga ciekawe czy już na tej Alasce spotkał Boozera :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hala

Droższa.

 

- jakieś oczekiwania co do szamania/baru?

Niee, KFC,MCD,Pizza Hut i Sphinx(Joseph załatwi zniżki 8) ) bedą ok. Kebab tez lubie. ;)

 

- o której będziecie w LBN?

Podaj godz. oficjalnej zbiórki to postaram sie dostosowac.

 

- ile godzin grania w sobotę? (3/4)

4-5

 

Szanse na przyjazd sa bardzo wielkie, cos ponad 80% spokojnie. Jedyne co mnie moze powstryzmac to sytuacje losowe i przypadkowe. Ale jeżeli dam dupy i moje imejsce do spania bedzie wolne to moge poniesc konsekwencje swojego czynu czyli zapłacic za tę jedna noc.

 

Oferuję równiez swoja piłke . Dalej mam tego Spaldinga co wcześniej, z tego co pamietam to był w użyciu podczas pierwszeog zlotu w drugiej połowie gier.

 

Zalew i inne sprawy tego typu to nie mam nic przeciwko, ewentualnie mogą być, ale moim zdaniem po prostu nie bedzie na to czasu. Pierwszy dizen odpada, a w drugim tez bym wolał pograć w kosza niz pobawić gdiześ inidzej, zresta to forum koszykarskie wiec wypada z 2 razy przynajmnej porzucac.

 

Jakos nie podoba mi sie ten post ale tydzien nic nie pisalem i jakis zardzewiały jestem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Update:

 

tomaszan potwierdził na PM, z Borysem gadałem przez tel, a ze Spabloo na gg, wszyscy potwierdzili przybycie. W tym momencie niepewny jest tylko przyjazd Jazzmena (Szak z Mich@likiem liczę, że są prawie pewni...). Jutro zarezerwuję halę (droższą) i hotel.

 

Także lista się już prawie zapełniła i znowu na zlocie będzie sporo ludzi ;)

 

PS. Jak ma ktoś kontakt ze Zwierzem, to zagadajcie z nim, z Wawy ma blisko, a parę osób jedzie więc nudził się nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci napisałem na GG ale też sobie nabiję ;) bo z tego co wiem ZvierZ ma operację (zerwane więzadła) i niestety w tym roku będziemy musieli zapomnieć o jego politycznych żartach...

 

EDIT:

 

Wysłałem ra_dowi smsa, odpisał ze teraz nie jest w stanie powiedzieć, najwcześniej za tydzień, najpóźniej za dwa potwierdzi na 100% czy przyjedzie czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa w tym momencie wygląda tak, że akademik już zarezerwowany na 12 osób. Pokoje: 2 * 2 osobowe i 2 * 3 osobowe (1 segment) + 1 pokój 2osobowy z drugiego segmentu. Możecie się już dzielić :) co do hali, to nie obyło się bez problemów, ale postarałem się i też jest już zarezerwowana. Muszę jeszcze podrzucić im druczek, który to udokumentuje wszystko.

 

także na razie wg planu ;]

 

PS. Gadałem z loqshem i jest duża szansa, że może się pojawić, tzn ma możliwość i teraz prośba do ludzi, który mają z nim jakiś lepszy kontakt - trujcie mu dupę, żeby przyjechał, bo mnie póki co nie słucha :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa w tym momencie wygląda tak, że akademik już zarezerwowany na 12 osób. Pokoje: 2 * 2 osobowe i 2 * 3 osobowe (1 segment) + 1 pokój 2osobowy z drugiego segmentu. Możecie się już dzielić :) co do hali, to nie obyło się bez problemów, ale postarałem się i też jest już zarezerwowana. Muszę jeszcze podrzucić im druczek, który to udokumentuje wszystko.

No to git! Job well done jak mawiają u mnie ;)

 

PS. Gadałem z loqshem i jest duża szansa, że może się pojawić, tzn ma możliwość i teraz prośba do ludzi, który mają z nim jakiś lepszy kontakt - trujcie mu dupę, żeby przyjechał, bo mnie póki co nie słucha :roll:

Truję mu o tym dupę za każdym razem, jak gadamy i na pewno na tym nie poprzestanę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie ujrzałem grafik na ten miesiac. Od 27 do 30 mam wolne, wiec swój przyjazd potwierdzam na 100%. Teraz tylko pytanie czy przyjade z ra_dem, czy pociagiem, który mnie dowiezie z Kutna na miejsce o 11.50. Teraz tylko pytanie do Lublinian. Wysiadam na dworcu Lublin (badź tu mądry i zgadnij który to :roll:).

 

Ewentualnie jeszcze zostaje dojazd z Wawy, do stolicy w sumie mam lepsze połączenia, a stamtąd może sie z kimś zabiorę (Greg, czy Borys). Sprawdzałem połączenia i z Wawy tez mógłbym dojechac do Lbna tym samym pociagiem, czyli byłbym o 11.50, badź wcześniejszym o 9.47. Teraz ciekaw jestem czy którys z Warszawiaków (co ze Stro i innymi "staruszkami") miałby ochote zabrać sie ze mna z Centralnego do Lublina, lub zabrać mnie ewentualnie autkiem (oczywiscie koszt benzyny do podziału) z Wawy :wink:

 

Co by się nie działo na pewno dojade, obym tylko nie musiał sie wycofac, bo stałoby sie to tylko z naprawdę ważnego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciekaw jestem czy którys z Warszawiaków (co ze Stro i innymi "staruszkami") miałby ochote zabrać sie ze mna z Centralnego do Lublina, lub zabrać mnie ewentualnie autkiem (oczywiscie koszt benzyny do podziału) z Wawy

Ja jadę w Wawy autem, pewnie Greg ze mną, bo mu właśnie dałem potwierdzenie, więc nie będzie problemu zabrać Ciebie z Dworca Centralnego w sobotę rano. Skontaktuj się ze mną na gg lub przez PM, to dogadamy się dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się powtórzę, ale zapytam. Jest ktoś, wybierający się na zlot, poza mną i Michalikiem, z Górnego Śląska albo gdzieś z bliskich okolic? Z trochę dalszych okolic, to wiem, że Jazzmen. No, ale te bliższe...?

weź jeszcze loqsh'a skołuj z Kraka :)

 

Kolejny update:

Złożyłem już odpowiednie papiery i hala jest zarezerwowana. Koszty trochę wzrosły bo okazało się, że wynajęcie stoi 70 pln za 45 min, więc na razie wziąłem halę na 4 godziny lekcyjne czyli 3 zegarowe. Potem będziemy (w razie co) próbowali przedłużyć.

 

Dzisiaj wyjeżdżam na 2 tygodnie. Wracam 24 lipca. Wszystko jest już właściwie załatwione. Pozostaje jeszcze tylko kwestia miejscówki na sobotę wieczór, bo z tego co gadałem ze Spabloo to Plaza może w soboty nie być odpowiednim miejscem ;) także jakby ktoś chciał coś zaproponować w miarę spokojnego to niech się nie krępuje (bo liczę na was i wasze pomysły/doświadczenia ;) ), a ja jak wrócę to pobiegam i zarezerwuję (btw może VIP roomy w D-Signie albo Czekoladzie? tylko pozostają dodatkowe kwestie finansowe... chociaż kiedyś w czekoladzie vipy były za free...). Jeśli byłaby taka potrzeba, w czasie mojej nieobecności, wszystkie ważne decyzje pozostawiam Spabloo (tak jak się umawialiśmy).

 

pozdrawiam i espania kebien 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorezerwowałem miejsce dla 1 osoby, bo zdecydował się jechać jeszcze jeden fan Jazz ;] także pokoje w tym momencie wyglądają tak: 2,2 (oba zajęte), 3, 3, 3. Do zobaczenia ;]

 

No tak to prawda 8) W ostatniej chwili zdecydowałem się na ten wyjazd. W ostatniej, bo dosyć kiepsko jest z dojazdem i wyjazdem, a jedynie to warunkowało mój przyjazd. Nadal nie wiem czy zrobię sobie przesiadkę w Wawie czy w Krakowie lub okolicach (może ktoś ma miejsce gdzieś, lub jakieś inne propozycje?) Od tego także jest uzależniony czas przyjazdu do Lublina. Co do tych planów to już chyba za późno na jakieś moje opinie, ale z tego co przeczytałem to idzie to w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.