Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2016/17: Pulling the trigger...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się cieszę, że nie będę musiał dalej oglądać Isha w barwach Sixers. To zdecydowanie nie jest zawodnik na poziomie NBA i to nie przypadek, że Detroit to jego 10 klub w krótkiej karierze. Wiadomo, w zeszłym sezonie stanowił wartość dodaną w Sixers, ale być lepszym od Caanana, Wrotena, Marshalla czy Presseya to żaden wyczyn, a i tak w tych kilkunastu grach jakie widziałem był najbardziej wkur***jącym mnie zawodnikiem. Na to jego klepanie i ceglenie nie mogłem patrzeć. Dużo bardziej wolę mieć jako backup PG McConnella. 

 

Ogólnie znowu się w off-season jaram na nowy sezon w wykonaniu Sixers, mam nadzieję, że w końcu wyzdrowieje i odpali Embiid. Dziękuje Hinkiemu za to, że dał mi nadzieję na to, że w końcu będę miał naprawdę swoją ulubioną drużynę w walce o mistrza. Może w końcu nie będzie rozczarowania i przynajmniej będzie można ich oglądać z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie TJ jest lepszy. Co takiego Ish pokazał? USG 25%, TS 46%, klepanie piłki przez większość czasu akcji, takich graczy jak dla mnie trzeba się wystrzegać. W zeszłym sezonie mieliśmy cel nie pobić rekordu porażek w RS więc się przydał, w żadnym innym wypadku nie chciałbym go w drużynie. Z kolei McConnell jak się trochę jeszcze rozwinie to spokojnie może być kimś na poziomie Dellavedovy. Powalczy, dostosuje się do systemu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayless za taką kasę , przy tym markecie to świetny deal. Ja bardzo chciałem Jacka, ale Bayless powinien wystarczyc. Ewidentnie gała idzie w ręce Simmonsa, a na PG ma byc koles ktory przeprowadzi piłke i rozciągnie grę - z tym nasz nowy nabytek sobie poradzi. No i m 28 lat, takze akurat kontrakt właściwie w prime.

 

Nie kumam tylko po c*** najpierw oddawali picki za Isha, zeby go znowu latem puścic za freeqo.

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crawford zostaje w Clippers.

Wyglada na to, że jeśli nie porwiemy się na Waitersa to raczej nie będzie trwonienia hajsu w Philly.

Ja spróbowałbym ewentualnie dać szensę Ellingtonowi, może na mentora + shootera Kevina Martina? Norris Cole?

 

Na dziś mamy
Bayless/McConnell

Luwawu/Stauskas/Hollis

Covington/Simmons/Grant/Hollis

Simmons/Grant/Noel/Holmes

Okafor/Embiid/Noel

+ prawdopodobnie przybędzie do nas Sarić..

 

W końcu mamy jakąś głębię w rosterze, ale też tłok pod koszem jest straszny. A na obwodzie jest tylko ciut mniej dramatycznie niż było za sprawą Baylessa. 

 

Generalnie Brett Brown będzie miał cięzki orzech do zgryzienia, jak bedzie grał? Embiid wskakuje do S5? Gra ogony z ławki, żeby sobie nie z robić kuku ? Bayless/Luwawu/Covington/Simmons/Embiid ? Bayless/Luwawu/Covington/Simmons/Noel? Bayless/Luwawu/Covington/Simmons/Okafor? a może lineupy z Covingotnem na SG i Simmonsem na SF? Gdzie tu jeszcze upchnąć Saricia? Jak dać mu minuty ?

 

Chyba, że: Bayless/Covington/Sarić/Simmons/Embiid - ale to wielgachny i mało mobilny - kiepsko broniący skład - z drugiej strony z dobrym spacingiem i rewelacyjnym ball movementem w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę strasznie dużą wiarę w Embiida, skoro zastanawiasz się, czy wskoczy do piątki - jakieś nowe informacje o nim, o jego zdrowiu? 

 

No i przykro mi, gdy stawiasz Noela za Okaforem, Embiidem, a nawet Grantem... szkoda kolesia kisić, lepiej by go oddali, nawet do Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holmes,hollis

 dzis/jutro pierwszy mecz w lidze letniej - ciekaw jestem wystepow mlodziezy

 

szkoda,ze embiid tam nie zagra-od operacja minelo 13/14 miesiecy a oni dalej chowaja go przed swiatem-pierwszy oficjalny mecz zagra pewnie w pazdzierniku w pre-sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę strasznie dużą wiarę w Embiida, skoro zastanawiasz się, czy wskoczy do piątki - jakieś nowe informacje o nim, o jego zdrowiu? 

 

No i przykro mi, gdy stawiasz Noela za Okaforem, Embiidem, a nawet Grantem... szkoda kolesia kisić, lepiej by go oddali, nawet do Bostonu.

Embiid ma byc ponoć zdrowy - zasadnicze pytanie to : jak długo, ale wydaje mi się, że po powrocie do pełnej sprawnosci powinien grać - szczególnie, ze z naszych 3 C fituje najlepiej do Simmonsa.

 

Z Noelem to nie jest tak, że jest za Okaforem, czy Grantem, ale na PF bedzie za Simmonsem i smallballowym Grantem - pod kątem uzytecznosci. Nie wykluczone, że wygra na C rywalizację z Okaforem i zostanie starterem.

Na C jest niezły rozpierdol, bo Okafor wydaje się nie pasować do Simmonsa - nie broni obreczy, generalnie cienko broni + potrzebuje spacingu w ataku, a Ben nie ma rzutu. Embiid byłby skillwise nr 1 ale jest połamany, Noel powinien pasowac zdecydowanie lepiej do szybkiej gry z Simmonsem niż Okafor + na C broni bardzo dobrze. 

 

Okafora szkoda oddawać bo ma spory potencjał ofensywny, jest bardzo młody i się rozwija...

Ja na dziś, na moje oko wypusciłbym takie s5:

Bayless/Luwawu/Covington/Simmons/Noel lub Bayless/Covington/Sarić/Simmons/Noel  

natomiast z Okafora zrobiłbym 6th mana - lidera 2nd unitu w lineupie np. Bayless/Luwawu/Hollis/Covington/Okafor / Bayless/Hollis/Covington/Grant/Okafor

 

Dużo zależy też od tego, czy McConnell zostanie jedynym backupem na PG i czy gość poprawi trójkę -  bo przy Okaforze to bardzo istotne. No i wszystko wyglada jeszcze względnie, ale jak wpleciemy w to Embiida-  nawet na 20mpg to już cięzko znaleźć miejsce dla całej trójki. Do odstrzału dziś może być Holems - ze względu na brak minut pod koszem, a byloby szkoda, bo to materał na świetnego rolesa z dobrym skillsetem - a jak juz kogos z naszej trójki oddamy, to taki Holems się na pewno przyda..

Jeśli dobrze liczę Juliusz to z tych graczy co wymieniłeś to jest 16. Bez Sarica. Kogoś będziecie musieli odstrzelić. Kogo byś odstrzelił w pierwszej kolejności?

Bayless, McConnell, Hollis, Stauskas, Luwawu, Covington, Grant, Sarić, Simmons, Holmes,Noel, Okafor, Joel - 13

do tego pod kontraktem jest jeszcze Marshall (opcja zespołu - nie wiem - pewnie nie wezma go), Landry - ostatni rok - czyli 15, ale nadal staramy się niby o FA. Trade wisi w powietrzu, pytanie czy w okolicach deadlineu, czy jak uspokoi się szopka z kontraktami? 

 

Dawać McColluma do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super informacja dla fanów Sixers, wreszcie będzie jakiś PG z prawdziwego zdarzenia - w ostatnim sezonie Sergio zaliczył 45% z gry i 40% za trzy. ;) Zresztą gość jest tak ograny w Europie, że powinien się świetnie przyjąć. Ryzyko małe, kontrakt tylko na rok, salary to nie psuje. Dobry wybór obu stron, bo oczywiście gość będzie grał od początku w pierwszej piątce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.