Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2016/17: Pulling the trigger...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Colangelo robi na razie naprawdę dobrą robotę.

Wyglada na to, że wyleci Stauskas, albo McConnell bo zaczyna się robić tłoczno na obwodzie

 

Ponoć poszła oferta 20/2 dla Rudyego Fernandeza. 

 

Ruch z Sergio swietny, bo niedosc, ze mamy super fit , to do tego gościa doświadczeonego, który moze byc mentorem dla młodych

Trzeba jeszcze sensownie rozwiązać kwestię PF/C i ten zespol moze powalczyc o PO w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh ja wiem, ze jest lepiej, ale bez przesady, simmons i pare średniaków na dobrych kontraktach nie robią z 76 top8

 

Na dzis wyglada to tak: 

Bayless/Rodriguez/McConnell

Henderson/Luwawu

Covington/Grant/Thompson

Simmons/Noel/Holmes

Noel/Okafor/Embiid

 

 

Rok temu brakowało shooterów, ballhandlera w ataku, głębi i zawodnicy niezbyt dobrze fitowali. 

W tym roku obwód, czyli największa ubiegłoroczna bolączka został poprawiony do stany względnego. Ale przede wszystkim Bayless, Henderson czy Rodriguez pozwolą zrobić miejsce dla Okafora i wykorzystać jego umiejetnosci gry w ataku, mamy mozliwosci do zrobienia lineupów mniejszych, większych, szybszych, bardziej HCO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeden z niewielu momentów gdzie miłość Colangelo do Eurosów popłaca - Rodriguez miał najlepsze sezony w karierze w Madrycie przez ostatnie 2-3 lata, bardzo dobry rzut i doświadczenie, świetny kontrakt - to może się podobać. Za to Rudy na ten moment zdementowany. 

 

heheheh ja wiem, ze jest lepiej, ale bez przesady, simmons i pare średniaków na dobrych kontraktach nie robią z 76 top8

Walczyć o playoffy, ergo - walczyć o dodatni bilans, nie oznacza pewności bycia w top8, ani faktycznie osiągnięcia dodatniego bilansu. Typowałbym coś w stylu 30-52, ale trzeba stawiać wysoko poprzeczkę.

 

No i na razie faktycznie bym nie przesadzał, najlepszym graczem na obwodzie jest Sergio Rodriguez.  Przydałby się ktokolwiek, kto mógłby dać jakiś scoring z obwodu, na razie podpisano fajnych rolesów do rotacji. 

 

Problem z oddaniem Okafora lub Noela jest taki, że obaj mają niższe trade value niż ich aktualna wartość sportowa, i pytanie brzmi czy lepiej oddać kogoś z nich teraz, czy wtedy, gdy Sixers zaczną wyglądać jak w miarę sensowny NBA team nie wyglądający na desperata. Ja bym spakował duo Okafor-Korkmaz i zobaczył, co można za to dostać. Bo jak słyszę o T. Rossie za Noela (może tylko głupia plotka, nie wiem, nie sprawdzałem), to, bez względu na opinię o Noelu, jednak podziękuję. 

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i Luwawu będzie kiedyś starterem w poważnej drużynie NBA, nie wiem jak w takim drafcie gracz który broni, rzuca, ma atletyzm. size i świetnie biega w transition ostał się do 24. picku. 

Ja jestem wyborem Luwawu zachwycony, nie wiem jakim cudem się ostał tak długo. Byłem przekoany za ma 23-4lata - stąd tak nisko , tymczasem gość jest rocznik '95. Aż trochę mnie irytuje Henderson bo będzie mu zabierał minuty ;)

 

IMO Brett w końcu będzie miał na tyle duzą błębię w zespole, że grając lineup szybki z Simmonsem i 2gi z Okaforem na ławie i fitem wlasnie pod Jahlila to może być bardzo ciekawie. Tylko jakis mentalny mindfuck wg mnie moze spowodować ze Noel, czy Okafor nie zagrają swoich najlepszych sezonów w karierze - trzeba tylko ich rozdzielic sensownie. A gdyby mieli grac razem to niewiele żeby jak najmniej sobie szkodzili 

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czytałem że Saric będzie czekał rok z przyjściem do nba bo dostanie tak więcej kasy bo już nie będzie rookie

Coś więcej wiadomo?

Poza tym gralby z ławki przy wysokich jacy sa więc najlepsze co to trejd. Może Boston by się skusil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czytałem że Saric będzie czekał rok z przyjściem do nba bo dostanie tak więcej kasy bo już nie będzie rookie

Coś więcej wiadomo?

Poza tym gralby z ławki przy wysokich jacy sa więc najlepsze co to trejd. Może Boston by się skusil?

Jeśli Dario poczeka jeszcze rok to będzie mógł podpiąć umowę której wielkość nie będzie ograniczona przez rookie scale. Będzie to podobno jakieś dwa-trzy razy więcej do zarobienia za sezon niż teraz. Sprawa podobna jak u Niko Mirotica z bulls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za srebrnik jebany... widac ze tylko na $$$ zalezy, wypad na Katar grac... niech sie polamie, wuja zarobi wtedy. Gardze takim czyms

 

Wykorzystaniem możliwości zarobienia 2-3 razy więcej gardzić nie potrafię. Wkurzająca będzie za to jego niesłowność, bo twierdził, że jest gotów grać już od sezonu 2016-17, zakładając że media sobie tego nie zmyśliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Dario poczeka jeszcze rok to będzie mógł podpiąć umowę której wielkość nie będzie ograniczona przez rookie scale. Będzie to podobno jakieś dwa-trzy razy więcej do zarobienia za sezon niż teraz. Sprawa podobna jak u Niko Mirotica z bulls

No spoko, to właśnie wiem ;)

Zastanawiam się czy już podjął może decyzję czy idzie do nba i z drugiej strony pewnie by grał z ławki a taka gra chyba by go nie interesowała, dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zdaje sobie sprawę z tego, że jest tam słabym fitem?

 

Ciekawe czy gdyby dorzucili go Bostonowi do tego pierwotnego propsa (Noel + Covington za 3pick) to czy by zieloni się zgodzili.

 

Bayless + Buddy + luwawu + Simmons to byłby świetny fit, a Saric z Noelem tez by raczej ładnie się wkomponowali w Boston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, bo nie chce mi się szukać. Załóżmy, że w przyszłym roku zechce przyjść i się nie dogadają z Sixers, bo będzie chciał za dużo. Co w takim wypadku z prawami do danego zawodnika? 

 

Prawa do zawodników zagranicznych są wieczne, dopóki zawodnik nie zakończy profesjonalnej kariery, bądź klub który go wydraftował nie zrzeknie się tych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario istotnie po drafcie zapowiadał, że przyjdzie po dwóch latach. Pod koniec zeszłego miesiąca powiedział coś takiego:
 
dario.jpg

 

Colangelo jednak nie chce potwierdzić, że sprawa jest załatwiona, czyli pewnie nie jest. Stara się wywierać na nim presję, żeby przyszedł już w tym sezonie. W jednym z wywiadów powiedział nawet:

 

"I could make an argument that he really should come over, it's good timing for us and good timing for him. If he wants to roll the dice on the financial aspect of it, our situation might be a little different next year and we might not have as much need for him."

 

 

Decyzja musi zapaść do 17 lipca. Ostatnio pojawiły się plotki niby z obozu Saricia, że nie pali się już z przyjściem, bo nie chce siedzieć na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.