Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2016/17: Pulling the trigger...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

76ers na koniec zrobili piękny run po 4 miejsce od końca. Wychodzi na to, że mają szanse na pick w TOP 3 bardzo podobne do Lakers, jak nie większe (46,9% Lakers 37,8% szans Sixers i 9,9% szans Kings, nie wiem ile procent konfiguracji to te, w których Kings i 76ers dostają pick w TOP 3). Fakt, że Lakers są na trzecim miejscu od końca daje też ogromne szanse na to, że jeżeli pick trafi do 76ers to najprawdopodobniej będzie to czwórka i najprawdopodobniej kosztem tego, że 76ers lub Kings wypchną Lakers z loterii. Pech Lakers będzie oznaczać najpewniej podwójne szczęście 76ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych graczy, których Sixers mogą dostać w top6, to Fox to słaby fit, Monka nie chcę, a Jackson (gdyby udało się podskoczyć po loterii) to trochę słaba para dla Simmonsa. Jeżeli Sixers dostaną pick Lakers, to chciałbym Isaaca, który mógłby rewelacyjnie pasować do Simmonsa oraz Saricia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie luźna kwestia - wg Was lepsze losowanie dla Sixers to:

a ) skok na #1, ale zachowanie przez Lakers #3

b ) #5 (Lakers) + #6 (własny)?

 

Sam jestem ciekaw ocen na teraz + jak to będzie wyglądać za 3-4 lata (kim będzie Fultz).

 

no ja bym wolał fultza czyli A) niż kolejne iniepewne lprospekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy zostanie Jackson/Tatum/Ball, jakoś mogę z tym żyć.

 

No Tatum wg mnie i wtedy musisz brać Tatum + Isaac, co jest chyba troszkę przesadą przy Simmonsie, Saricu i Covingtonie.

 

 

Aczkolwiek pick w 2018 roku jest unprotected, a Lakers w przyszłym sezonie dalej będą mniej lub bardziej słabi. Tough call.

 

Dlatego pytam. Jak teraz myślę, to chyba jednak Fultz + pick 2018 to prawidłowa odpowiedź - aż tak się Sixers nie spieszy, a sporo graczy już zdecydowało się zostać na kolejny rok w collegu, więc nawet z dalszym pickiem (jeśli Lakers trochę odpalą) można będzie coś fajnego wybrać za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tatum wg mnie i wtedy musisz brać Tatum + Isaac, co jest chyba troszkę przesadą przy Simmonsie, Saricu i Covingtonie.

To bierzesz Monka i masz docelowo Monk-Tatum-Simmons-Embiid - z ławki Sarić, Okafor, Covington, jakiś Stauskas czy McConnell, i wciąż masz kasę żeby wziąć rozgrywającego na rynku, do tego masz dużo assetów żeby powalczyć o kogoś w wymianie.

 

Prawdopodobieństwo jedynki jest na tyle niski, że tego typu spekulacje są czysto akademickie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę #1 i #4 2017 i szafa gra. ; ).

 

1 i 2018 to No brainer.

 

Każda ekipa poza nets która rywalizowała w tym roku z lakers o dół tabeli dostanie nowego prospekta aby tych przyzwoitych 5 winow dołożyć.

 

Kings maja reset

Suns pare graczy na oku.

 

Lakers oczywiście wtedy tez dokładają Pick top 3 ale te długie kontrakty jednak bardziej bolą.

Katastrofa to byłby fakt jakby lakers musieli za rok oddać jedynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.