Skocz do zawartości

OKC Thunder 2016/17


kp11

Rekomendowane odpowiedzi

Lecimy z tematem.

 

Presti zgarnal OLADIPO! Sabonisa i mieso Ilyasove.

Straty: Serge Ibaka

Trade wydaje sie niezlym dealem biorac pod uwage to, ze Air Congo za rok pewnie dostalby maxa gdzie indziej.

 

Co Wy na to? Jaram sie ze w koncu bedzie zayebisty 6th man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Trade to na pewno. Pytanie czy zadowoli KD. Niby mówią, że w porozumieniu z nim to robione ale kto tam ich wie. Ciekawe czy Ersan zostanie z tą niegwarantowaną umową? Dwóch młodych graczy to na pewno dobry ruch dla okc. Raz to jest zabezpieczeniem dla ewentualnego rozpadu trzonu KD RW. Dwa dzięki Oladipo nie są uzależnieni od fochów Waitersa. Jak będzie chciał za dużo to odejdzie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, podoba mi się ten ruch. Chcę już zobaczyć duo Westbrook-Oladipo razem. 

 

Sabonisa nie oceniam, Ersana traktuję jako zabezpieczenie na wypadek katastrofy i odejścia KD. A tak to zwolnienie kasy, być może na rim protectora, który teraz by się przydał, ale z drugiej strony nie widać kogoś takiego na rynku, kogo mogliby podpisać. 

 

Będzie więcej Duranta na czwórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to był okres w Magic kiedy Oladipo wchodził z ławki i chyba świetnie się to sprawdzało więc ja bym go raczej tak widział niż w s5 z Westbrookiem. Pozyjemy zobaczymy. Kontrakt Oladipo obowiązuje do 2018.

Problemem jest kontrakt Ilyasovy - 8,5ml to dużo jak na takiego kołka. Plus, że ma tylko rok. Powinni go zwolnić albo szukać gdzieś jakiejś opcji wymiany z zespołem w przebudowie.

Zostaje Waiters za niecałe 7mln. Andre i Oladipo muszą grać więc nie widzę dla niego miejsca w rotacji.

Szukać jakiegoś weterana z pewną ręką i nic więcej już nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to był okres w Magic kiedy Oladipo wchodził z ławki i chyba świetnie się to sprawdzało więc ja bym go raczej tak widział niż w s5 z Westbrookiem.

wchodzenie z ławki nie wyklucza ich wspólnej gry po jakieś 20 mpg.

 

Ibaka to już nie był ten sam gość, co wcześniej. Dobry ruch i możliwe że ostatni moment żeby dostać za niego jakiś ciekawy pakiet.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wam dziwie.

Jak dla mnie to albo Durant powiedział że odchodzi albo ktoś w OKC zglupial.

 

Ibaka Ibaka ale po co oddawać podstawowego PF za rezerwy.

 

 

Przy tak bliskim finale ten zestaw graczy na pewno nie jest krokiem w przód.

 

Ibaka w niektórych meczach był najlepszym graczem w PO.

 

No chyba że mają dogadanego Ala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turek to chyba najlepiej usposobiony ofensywie wysoki w lidze. Jest ujemny w obronie, ale Adams powinien go z Durantem ukryć.

 

łapu- capu? 

 

Durant na 4 innego wyjścia nie widzę tylko po co im koleś, który fajnie broni ale jego trójka jest wątpliwa

jest to nadwyzka nad Waitersem i Robertsonem ale chyba nie tego szukali

 

zwąłszcza że Oladipo bez piłki (a w OKC nikt mu jej nie da)  ni ebedzie tak efektywyn jak w Magic gdzie robił co chciał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ruch jak dla mnie.

 

Trochę się dygam że zostaną z ręką w nocniku zaraz a jeśli "konsultowane z Durantem" to może grać na ściemę. Każda z trzech niżej wymienionych drużyn ma lepszą perspektywę dla Kevina niż OKC:

 

kd_spurs2.0.jpg

 

 

56eb900bb9e4f.image.jpg

 

Kevin%2BDurant%2BGolden%2BState%2BWarrio

 

 

Jedyne usprawiedliwienie to robienie miejsca w salary pod Duranta i Wesbrooka za roki OBY ZOSTAŁ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant jest obecnie w NY i gra ze Stevem Ca$hem w piłkę kopaną z okazji turnieju zorganizowanego przez tego drugiego za pieniądze ukradzione Lakers. Według sources, sources innych sources informacja o wymianie Ibaki dopadła go podczas jedzenia hot-doga z foodtracku naprzeciwko MSG. Był tak zły, że aż Phil Jackson usłyszał jego krzyki i zszedł do niego z torbą szałwii, garścią indiańskich paciorków i kontraktem do podpisania  Obydwaj w objęciach poszli do biura i nie wyszli do tej pory.

 

informacja od Chrissa A. Isoli-Baylessa zatem legitna prawie jako do Woja...

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant jest obecnie w NY i gra ze Stevem Ca$hem w piłkę kopaną z okazji turnieju zorganizowanego przez tego drugiego za pieniądze ukradzione Lakers. Według sources, sources innych sources informacja o wymianie Ibaki dopadła go podczas jedzenia hot-doga z foodtracku naprzeciwko MSG. Był tak zły, że aż Phil Jackson usłyszał jego krzyki i zszedł do niego z torbą szałwii, garścią indiańskich paciorków i kontraktem do podpisania  Obydwaj w objęciach poszli do biura i nie wyszli do tej pory.

 

informacja od Chrissa A. Isoli-Baylessa zatem legitna prawie jako do Woja...

 

:grin:

Źle źrodło cytujesz. Tam nie było, że "jadł hot doga"

Tam było, że miał w ustach kanadyjską parówkę

Lepiej powiedz, kiedy po raz kolejny gaśnicowego podisujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.