Skocz do zawartości

OKC Thunder 2016/17


kp11

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo potrafię, możesz mnie wyręczyć? Sam jestem ciekaw, jak to wygląda.

Jeśli się nie pojebałem w obliczeniach to wyszło coś takiego:

RW on/Adams off - 26,4% orb i 77,4% drb (51,9%)

RW off/Adams on 27,4% orb 77,7% drb (52,6%)

 

Już nie ma tych 3,6% poprawy, a 1,2%, a pewnie jeszcze mniej, bo wyższy wynik off by był.

Przy czym warto odnotować, że Adamsa zastępuje inny dobry zbierający, a Westbrooka osoba w tym słaba, wszak RW wciąż jest jednym z lepszych w historii zbierających obrońców. Jednak nie na tyle jak wygląda jego boxscore i czyste on/off. Po prostu Adams gra z nim 95% czasu, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że to jeden z najlepszych zbierających w lidze?

Więc można założyć, że to on jest odpowiedzialny w większej mierze za ten on/off niźli Westbrook, podobnie jak spokojnie można założyć, że powód dla którego Miami wygrało 4 razy wschód, a następnie po nich Cavs 2 razy jest Lebron James, a James Jones.

I żeby nie było wątpliwości - Harden też jest jednym z lepiej zbierających obwodowych w historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie trzeba coś podobnego zrobić dla Hardena i najlepszego zbierającego Rockets (Capela?).

 

No i oczywiście dodać ilość minut dla obu ustawień, żeby sprawdzić, czy to jest miarodajne.

Westbrook zagrał bez Adamsa 555 min, 19% czasu, Harden bez Capeli 1736 minut, ponad 60% czasu, więc bez liczenia widzę, że nie ma zbytniej potrzeby tego liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin ale to za Westbrooka czy jak ?

Griffin nie ruszy się z LAC, nie teraz. Ale jeśli ewentualnie by się zdecydował, to Clippers pewnie poszliby na sign and trade z kimś z rolesów/mlodzików Thunder ewentualnie za pick jakiś. Ale to czyste spekulacje, nic nie wskazuje na to aby Blake chciał iść do OKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

With LeBron and the Cavs also having swept their semifinal matchup, it’s going to be slim pickings to find NBA topics this week. SO THANK YOU, KENDRICK PERKINS! The former OKC center had this to say on TNT tonight: “The night that Russ actually broke the record, I had text KD the next day […] and he said ‘Hey man, me and Russ had a nice conversation the other day.’ They’re back on talking terms, put their differences apart. And I wouldn’t be surprised if KD went back to Oklahoma cause, in my opinion, Russ isn’t going nowhere.”

 

Nie wiem czy KD kiedykolwiek rozważy powrót do Thunder ale w sumie fajnie jeśli razem z Russem sobie panowie wszystko wyjaśnili i zakopali topór wojenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaspokoi głód pierścienia to może zrobić powrót w stylu LeBrona. Durex też będzie miał wtedy inną pozycją i może zbudować super siłę w OKC właśnie wzorem Jamesa.

 

Not a fuckin chance. 

 

On nie jest związany z OKC tak jak LBJ jest związany z Ohio. Po drugie, póki LeBron jest w tej lidze nikt go naśladować nie ma szans. Po trzecie, to nie w jego stylu. Przytuli się do GSW na długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Thunder poważnie myśli o zastosowaniu stretch provision na Singlerze. W końcu.

 

nie wiem czy to taki dobry pomysł, ja bym najpierw spróbował go zepchnąć gdzieś z drobnym assetem, bo tak będą jak Bucks mu bulić do 2050 ;) niby 2,5 mln to mało, ale w kluczowym momencie może o sobie przypomnieć

 

wiem o czym mówię, bo u nas Josh Smith wisi do 2020 i jak się okazuje nie był to chyba tak dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.