Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej mowimy o wysokim grajku (skoro Ainge nie zatrzymal Jareda za smieszne 6mln/1year).
Jezeli chodzi o wymiany, to akurat to Danny wie. Inna sprawa ze on musi te picki trejdowac, bo c***owo draftuje ;)

Na poczatku po picku Browna czulem dosc duze rozczarowanie (liczylem na Buddyego), potem sobie to jakos wytlumaczylem, ale po tym co znowu widze w SL to krew mnie zalewa. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kogo moga wyciagnac tak realnie? Milsapa bo ma rok kontraktu? Czyli Atlanta bis? W DMC nie wierze choc akurat picki Nets za niego to uczciwa cena. Westbrook? Butler? W Bostonie pora ruszyc pucki od Nets w grubej wymianie, bo zespol potrzebuje by tutaj docisnac pedal gazu a na razie mamy zaciagniety ostro reczny i sam DA chyba nie wie, jak zrobic by ten zespol zrobil krok do przodu.

Na realgm ktoś spekuluje, że chodzi o Griffina. Przekazuje tylko to co wyczytałem, bo sam w to nie wierze za bardzo.

 

Pick od nets tak, ale ten z 2018. Podobno w 2017 jest mocna klasa, więc tego bym zostawił, zwłaszcza, że Nets raczej znowu dostarczą pick w top 5. Powtórzę się, ale Celtics nie mają co się spieszyć, trzeba być cierpliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mowimy o wysokim grajku (skoro Ainge nie zatrzymal Jareda za smieszne 6mln/1year).

Jezeli chodzi o wymiany, to akurat to Danny wie. Inna sprawa ze on musi te picki trejdowac, bo c***owo draftuje ;)

 

Na poczatku po picku Browna czulem dosc duze rozczarowanie (liczylem na Buddyego), potem sobie to jakos wytlumaczylem, ale po tym co znowu widze w SL to krew mnie zalewa. ;)

Tak wszyscy ponoć piszą o tym na realgm a Ty masz tylko tyle że możliwe że to będzie wysoki?

Myślałem że jakieś poważne ploty masz

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy ponoć piszą o tym na realgm a Ty masz tylko tyle że możliwe że to będzie wysoki?

Myślałem że jakieś poważne ploty masz

 Wybacz, Danny od paru godzin ode mnie nie odbiera, pewnie śpi.

 

 

Co do Blejka - jestem na nie, kompletnie go nie widze jako Celta. 

Nam by sie przydal Noel na 5tke.

 

IT-Bradley-Crowder-Horford-Noel > IT-Bradley-Crowder-Griffin-Horford

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jajec, Griffin w Bostonie to byłby świetny Fit.

Inna sprawa, że oddawanie picku (-ów) Nets za rok kontraktu czy to Griffina czy Westbrooka ma sens tylko przy pewności, że zostaną na dłużej.

W ogóle ten pick 2017 wygląda extra, bo draft, na ile zdążyłem się zorientować, w czubie wygląda kozacko - Giles czy Jackson idealnie wpisują się w potrzeby Bostonu.

Ja byłbym bardzo ostrożny w handlowaniu tym pickiem, bo ma niższą wartość niż to co może dać.

 

Sully. Być może jestem ostatnim na forum, który w niego wierzy, ale liczyłem że zostanie w Bostonie na jeszcze jeden rok i widząc jakie umowy zgarniają mniej utalentowani od niego, weźmie się za siebie.

Szkoda, że odchodzi bo to był, obok Smarta, mój ulubiony zawodnik Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jeśli Aingie będzie chciał wyciągnąć Wesbro to Presti go ładnie z assetów wyczyści.

Swoją drogą Danny robi cholernie dobrą robotę po cichu, ale też wszystko jest pokłosiem debilizmu Billyego Kinga, który oddał im niechronione picki nets do konca świata.

 

Horford z Westbrookiem to fajna para, ale też obaj mają mniejsze i wieksze historie urazów, a żeby powalczyc chocby o finały na wschodzi to na Jamesa i spółkę trzeba jednak jeszcze coś dokoptować.

 

Z innej beczki - ciekaw jestem co Danny chciał oddać za Noela/Okafora, skoro nie doszli do porozumienia z Colangelo - w obecnej sytuacji jeden z tych 2 za #3 powinien ustawić obie stronny. C's mieliby pod koszem Horford/Noel ktore fituje doskonale, a Philly Dunna na PG. Nie zmienia to faktu, że temat pewnie będzie jeszcze wracał... tyle że ja wolałbym teraz z Celtics nie handlować - chyba , że będzie pick Netsów na stole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics robią fajne ruchy tylko od paru lat już jest bardzo podejrzane to jak draftuja, po rozpadzie big three mieli w sumie w c*** assetow a to co z nimi wybrali jest na tle ligi mierne

 

aaaaaaleee jeżeli w tym roku trafili jackpota to wszystko wybiela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sportingnews.com/nba/news/nba-trade-rumors-celtics-blake-griffin-russell-westbrook-trade-deal-teams-players/wawtozy6lu3g1v147g2d2t89z

 

The Celtics are up to something. Talk to any front-office executive here at the annual Summer League festivities, and the consensus is that a major deal involving Boston is coming soon.

 

 

Ciekawe. Deveney to nie jest przypadkowy gość z twittera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Griffin jest niedoceniany na forum to aż smutne. Goście pokroju niego, Lebrona czy Wesbrooka na e-nba mają strasznie pod górkę.

Szczerze to uważam go za lepszego od takiego Chrisa Webbera(którego wziąłem w ATF w I rundzie) czy Kempa - genialny ballhandling, przegląd pola, full package w ataku odkąd dodał post up i jumper, może być center piece jako pierwsza opcja, może współpracować jako druga dzięki byciu chociażby najlepszym w lidze rollującym, świetnie zbiera, w obronie jest przyzwoity, a u takiego Stevensa mógłby być nawet bardzo dobry, ma ogromne serce do gry. Ogólnie można mu długaśną laurkę jebnąć.

Problemem jest co z jego kolanami i czy mu wróci jego atletyzm, bez którego lipa i nie będzie tym kim był, ale poza tym - superstar pełną gębą. Wystarczy zobaczyć chociażby serię LAC-SAS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie przez fanów Bostonu na Griffina mając takich kozaków pod koszem, brzmi równie śmiesznie jak kręcenie nosem niektórych fanów LAL na Horforda.

Jeden fan póki co narzeka, więc proszę nie generalizować.

 

W wymianę uwierzę jak zobaczę. No ileż razy Celtics już za chwile, za moment mieli zrobić jakąś wielką wymianę? Mam wrażenie, że mnóstwo i póki co gówno z tego wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzeka i narzekac bedzie, od tego jest forum, zeby wyrazac swoje zdanie. Smieszne jest to, ze jak ktos ma odmienne zdanie to od razu jest wytykany palcem. NA FORUM.

Nie trawie typa, mimo tego ze w kosza gra dobrze i uwaga, mam do tego prawo. HELOL.

 

Griffin to wedlug mnie bardziej atleta niz bbplayer - jasne, coraz wiecej skillsow u niego, ale jednak gra zawsze opierala sie na atletyzmie. Poza tym Griffin w Bostonie oznacza Horforda na 5, a ja bym wolal isc w lineup gdzie Al bedzie na 4 a pod koszem bedzie stal jakis atletyczny dryblas.

Edytowane przez Maju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to jedyny zawodnik, który byłby lepszy pod kosz dla Horforda to DMC. Wtedy Horford wreszcie, po tylu latach mógłby grać PFa. 

 

A kiedy Horford grał na PF? W dzisiejszej lidze na PF jest za wolny. 

 

Btw, tak jak czesto sie z Raperem nie zgadzam, tak odnośnie BG trafia w punkt. Blake w Bostonie?? Any time, anywhere, always and snickers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trawie typa, mimo tego ze w kosza gra dobrze i uwaga, mam do tego prawo. HELOL.

 

Nie jęcz jak baba. Każdy ma też prawo wyśmiać taką opinię, tym bardziej jak taki post jaki napisał choćby Rappar postawić obok twojego TYLKO NIE ON i świetny argument "nie pasuje mi".

 

Nie doczytałem co Boston miałby niby oddać za Griffina, jeśli pick Nets tylko to raczej spoko. Ale nie wiem jak tam ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę Horforda na 4 w tej chwili, już za późno. Za stary, za długo grał na środku. Oczywiście, gdy wchodził do ligi, to była świetna czwórka. Teraz już raczej nie zda to za dobrze egzaminu, a na bank nie obok jakiegoś masywnego i wolnego C. Z drugiej strony chętnie zobaczyłbym, jak byłby ustawiony z takim Noelem... to mogłoby wypalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.