Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2016/17


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisalem ze kolejka do Dirka jest krotka i ze zaraz ktos go przebija. Durant byl brany niedawno z automatu jako 30k scorer. Teraz jak mu spadna cyferki to roznie bedzie. Moze Harden kiedys. Wierze w mlodych. Na moje niech nikt go nie dogoni, ale tak nie bedzie za 10-15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo role pelni Finley w organizacji?

 

 I’ve been working with the team for, I think, two years now. And, I’m pretty much ‘Mark’s assistant’ – Cuban, that is. He’s not big on titles. So, he said if I wanted a title, if anybody happens to ask, just tell them you’re ‘Mark’s assistant.’ So, I accepted that title with open arms. But, my duty really is just trying to learn as much as I can from both Mark and Donny Nelson. And I’m kind of like the liaison between the players, management, and ownership. Try to give Mark a player’s perspective of what’s going on…just trying to make the team a better ‘team’, and make the organization be one of the best in the NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu no to Cuban pokazał jak się szanuje legendy klubu. Odrobi szwab te miliony co odpuszczał.

 

 

http://espn.go.com/nba/story/_/id/16787564/dallas-mavericks-dirk-nowitzki-agree-2-year-40m-deal

 

 

Chciało by się powiedzieć nie to co brylantowy Pat.

Co odrobi? Na FA spokojnie by dostał porównywalną kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co odrobi? Na FA spokojnie by dostał porównywalną kasę.

Dirk chciał 20 na rok, Dirk dostał. Pewnie więcej mógł zgarnąć z FA, ale nie chciał się nigdzie ruszać, chciał wzmocnień, obaj z Cubanem są na tej samej stronie od niepamiętnych czasów jeśli chodzi o ambicje klubu. A odrobi, bo wcześniej specjalnie zszedł z kasy by Dallas mogło coś ogarniać na rynku.

 

Inna sprawa, że bym nie porównywał osobowości/profesjonalizmu Dirka i DW. Oraz przywiązania do miejsca, w którym się karierę spędza. Brylant chciał zagrać twardo, liczył na "logiczne" wyjście z sytuacji z kontraktem #3 i polowanie na FA. Wyszło jak wyszło.

 

Also, 39 lat i 20 milionów za sezon? 1/5 salary dla gracza, który równie dobrze dociągnąć może do końca kariery na 18/7 jak i spaść do obecnego poziomu Garnka/Duncana?

 

Dirk gets what Dirk wants

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A se wrzucę jeszcze raz bo pasuje do ostatnich postów ;]

 

 

“Dirk gets to do whatever he wants to do, period, end of story. Dirk gets to do what Dirk wants to do. If Dirk wants to be the head coach, we’ll move Rick over a little bit. Dirk’s [done] so much for this franchise that he’s earned that opportunity.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w ostatnich kilku latach odpuścił trochę banieczek. Skąd to zdziwko?

Że mógłby zarobić tyle na FA, gdyby mu Kuban dał maxa, to można by powiedzieć, że zarobił ekstra.

Gasol dostał ofert 40/2 chociażby.

 

Dirk ma 38 lat, nie 37. ;] 

W trakcie sezonu na b-r miał 37, źle sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Tak zupełnie znienacka Dallas rozegrali 2 spotkania. Mój ulubieniec Harrison Barnes zdążył już oddać 18 rzutów z gry z czego w ostatnim spotkaniu trafił tylko jeden na 10.

 

Rick Carlisle on Harrison Barnes' 1-of-10 shooting night: "I love the shots that he got tonight. He's going to make those shots. The important thing is that he sticks with the process."

 

Rick wspiera zawodnika, bo co innego ma robić.

 

Jestem ciekawy jak dalej będzie z Barnes, bo ma niewątpliwie sporo do uwodnienia.

 

Gorzej wykapany z braci Curry rozegrał świetne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry może być jakimś małym stealem. A Barnes jak to Barnes. Ja przecież nie liczę ze będzie robił co grę 20 punktów. On ma być elitarnym 3&D jak dla mnie. Trochę drogo wyszło, ale lepiej widać być nie mogło. Jak zdrowie pozwoli to naprawdę uważam ze Dallas w tym sezonie będą jedną z lepszych drużyn po bronionej stronie(oczywiście nie jakieś top5 czy cuś, żeby wszyscy mnie zrozumieli). Barnes, Matthews, Bogut, Anderson, nawet Powell nieźle broni. Carlisle wymyśli jakiś system w ataku i będzie sezon do przodu. Czyli znowu PO i może coś więcej, choć tutaj się na nic nie nastawiam. 

Prawda jest taka ze dopóki Dirk będzie na chodzie to Mavs są za dobrzy na tankowanie, za słabi na walkę o mistrza. Chyba ze w sezonie wydarzą sie jakieś szalone wymiany, jak ta z Rondo. Wtedy można zrobić z tą drużyna wszystko, szkoda tylko ze częściej są to różne szkody. No i głównym problemem będzie zdrowie Boguta/Williamsa. Nie daj Bóg cos im sie stanie na początku sezonu to już jest mogiła i tragedia. 

 

Co do meczów przedsezonowych to mam je tak głęboko gdzieś ze nawet niespecjalnie wiem kiedy grają Mavs. Potem patrze na boxscory i skróty i widze ze przez 3 kwarty meczu z Pelikanami było spoko, a w czwartej grały jakieś gagatki o nic niemówiących mi najczęściej nazwiskach. W sumie wysoka porażka. W sumie to i co z tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.