Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2016/2017


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Warriors muszą zrobić wszystko co by nie powtórzyć historii Lakers w sezonie z DH. Kontrakty kończą się wielu graczom i jeśli nie będzie miśka to za rok z superteamu zostać mogą ochłapy. Nie życzę im tego ale prawda jest taka, że poszli mocno all in i albo dużo zyskają albo za rok będą znowu na początku drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie sobie uświadomiłem że Golden na swój super team mają wydatki które nie są nawet w TOP12 ligi......

W tej chwili jest 10 zespołów z pensjami ponad 100 baniek a jeszcze Cavs tam na bank dołączą

Zrobili niesamita przebudowe, strzal z currym co klepie 4ty sezon za 12kk$, dlugie kontrakty dla greena I thompsona. Tajming tez, I fart, Bo podpisywac dlugptermino na "starych zasadach" to wszystko zalezy od kiedy jaki graj ma wygasajacy contract. Juz za rok bedzie ciezko, 4 sstar I same fillery. Cos za cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili niesamita przebudowe, strzal z currym co klepie 4ty sezon za 12kk$, dlugie kontrakty dla greena I thompsona. Tajming tez, I fart, Bo podpisywac dlugptermino na "starych zasadach" to wszystko zalezy od kiedy jaki graj ma wygasajacy contract. Juz za rok bedzie ciezko, 4 sstar I same fillery. Cos za cos.

Tej a co Ty masz za dziwny zwyczaj że piszesz podwójne kk zamiast zwykłego mln ...

 

Inna sprawa że właściciel Golden raczej nie ma problemu z kasą więc dla niego danie nawet 4 maxów nie będzie złe i pamietaj jedno za rok oni mają tylko 66 baniek w kontraktach więc mogą dać komuś dużo pieniędzy i potem swoim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch-trzech rolsów czy więcej nie sumuje się do jednego superstara. Truizm.

Gwiazdy ciągną drużynę i robią innych lepszymi, tudzież pozwalają ukryć ich wady i wykorzystać atuty na dużej scenie.

Byle utrzymają całą czwórkę, to choćby do reszty składu łapali pokemony, to będzie git i miazga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej a co Ty masz za dziwny zwyczaj że piszesz podwójne kk zamiast zwykłego mln ...

 

Inna sprawa że właściciel Golden raczej nie ma problemu z kasą więc dla niego danie nawet 4 maxów nie będzie złe i pamietaj jedno za rok oni mają tylko 66 baniek w kontraktach więc mogą dać komuś dużo pieniędzy i potem swoim

Nie moga dac nikomu kasy skoro maja 66 w kontraktach a 48 w cap-ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz odpuscic Iggiego i Livingstona wiec tej kasy miec nie powinni

Mnie bardziej ciekawi jak będzie wyglądać przyszłe lato bo

 

A - w tym roku była słaba klasa zawodników a 2/3 ligi miało ponad 20 baniek do wydania więc po 15-16 baniek dostawały naprawdę średniaki

B - Za rok ponad 20 baniek będzie mieć 8-10 klubów i to pod warunkiem odpuszczania własnych graczy a klasa zawodników jest o wiele lepsza...

C- Jeśli maxa dostaną ci któzy mają dostać to nagle się okaże że średniacy będą dostępni za 8-10 baniek bo nikt nie będzie mógł im zaoferować więcej

 

Choć pewnie takie Brooklyn może na koniec sezonu otrzymac jakies prezenty w postaci kontraktów do upchnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie mam zamiaru wyciągać daleko idących wniosków po tym meczu, dlatego krótko.

Jedna piłka to za mało dla S5 GSW.

Nie ma jeszcze pomysłu na Duranta w GSW. Jakieś dziwne izolacje, wymuszone rzuty. Trochę wody przepłynie pod Golden Gate zanim to się zazębi.

Nie przypuszczałem, że tak bardzo będzie widać brak Boguta i Ezeliego. Zaza jako rimprotector i zbierający nawet nie stał obok dwóch poprzednich. Aż zęby bolały.

Kerr powinien zmienić rotacją na taką gdzie ktoś dwóch z czwórki SC, KD, KT, DG jest równocześnie na parkiecie. Nie robił tego w pierwszych dwóch kwartach. Mam nadzieje że na to wpadnie. Rotacja piątkami jest IMO bez sensu.

JaVale McGee. He is back. To dla niego 82 razy w tym sezonie odpale LP. Mam nadzieje że nikomu nie przyjdzie do głowy zwonienie go przed sezonem bo zmieniam bandwagon na 76ers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wyciągać jakiś dużych wniosków po jednym meczu preseasonu. Osobiście będę wyczekiwał powrotu Damiana Jonesa i tego, czy w tym sezonie dostanie jakąś większą szansę. Gość może być ważnym elementem ich układanki już od przyszłego roku, w dodatku za śmieszne pieniądze przez kilka lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ten mecz oglądałem to Zaza jest tragiczny. Jak tak to ma wyglądać z jego strony w obronie to tam jest jedna wielka dziura do której wszystkie LeBrony, Kawhie czy nawet Irvingi tej ligi będą wchodzić jak w masło. Największą nadzieją chyba jest obrona Greena bez tego może być cienko. Ale to tylko preseason  :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.