Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2016/17


matek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No panowie, może wam się zakład nie udać, bo jest szansa że Pacers nie wejdą do PO, co bardzo mnie cieszy.Z resztą chyba nie tylko mnie patrząc po ilości postów w tym temacie.Bardzo ciężko się ich ogląda, w dodatku George się zepsuł strasznie, jakby nie chciało mu się tam grać.Posmakował PO, bił się z Lebronem w ECF, a teraz musi niańczyć Turnera, czy męczyć się z Ellisem.Problem tylko polega na tym, że nie bardzo widać chętnego na miejsce Pacers w PO.Bulls, Pistons, Hornets, któraś z tych drużyn musiałaby się ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers skończą na 6 pozycji i zagrają z Toronto które będzie #3. Nie wiem co zrobi Bird przez rok, ale George może odpuścić kasę i zwinąć swoje talenty choćby do Lakers. Tam też rok w rok będzie dostawał maksymalny kontrakt więc jak pójdzie drogą LBJ to nic mu się nie stanie bo Indiana pewnego poziomu nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers skończą na 6 pozycji i zagrają z Toronto które będzie #3. Nie wiem co zrobi Bird przez rok, ale George może odpuścić kasę i zwinąć swoje talenty choćby do Lakers. Tam też rok w rok będzie dostawał maksymalny kontrakt więc jak pójdzie drogą LBJ to nic mu się nie stanie bo Indiana pewnego poziomu nie przeskoczy.

 

A w Lakers przeskoczy?

 

Indiana w tym sezonie to jeden z najdziwniejszych klubów w NBA. Bardzo mocny w domu. 25-10 0,714 i bardzo słaby na wyjazdach 11-25 0,305 i w generalnym odbiorze bardzo przeciętny.

 

Co do braku PO to raczej mało prawdopodobne.

W domu grają z Denver, Philly, Minnesota, Toronto, Bucks, Atlanta

Na wyjeździe: Memphis, Toronto, Cavs, Orlando, Philly

 

Jeden b2b, a ostatnie spotkanie z Hawks, (do których tracą jedno spotkanie) w przypadku zwycięstwa da im tiebreaker. 5 miejsce dość prawdopodobne, no chyba, że specjalnie spadną na 6/7 by nie trafić w drugiej rundzie na Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ze w Lakers chca wydawac pieniadze (Mitch zjebal epicko z dwoma umowami) a w Indianie nie to szybciej widze jakikolwiek sukces w barwach LAL niz Indiany.

 

Jednak co dla mnie najbardziej prawdopodobne to w 2018 George poszuka klubu ktory da mu mozliwosc gry o mistrzostwo, a tych ekip troche moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze Bird przed wydaniem oglada kazdego dolara po kilka razy. Nie widze tam szans na budowanie mistrzowskiej ekipy, bo po prostu nie chca placic podatku od luksusu.

 

Tylko do płacenia podatku od luksusu jeszcze daleka droga, najpierw trzeba by otoczyć trio Teague-PG-Turner jakimiś sensownymi graczami i to tutaj jest problem.

 

Lakers za to świetnie pokazali, że wydanie 40 mln. rocznie na "veteran presence" (absence?!) to dla nich nie problem. 

 

Jestem zdania, że Pacers stracą George'a i na jego miejscu bym pewnie szukał czegoś lepszego, ale nie uważam, by skąpstwo Birda miało być powodem odejścia. Żeby był sens płacić podatek od luksusu, to trzeba mieć przynajmniej kilku dobrych graczy na poziomie NBA.

Co z tym Turnerem w ogóle?Moim zdaniem jest mocno przehajpowany(w sensie jest spoko, ale w zeszłym sezonie trochę za bardzo został napompowany balonik), ale chciałbym poznać opinie jego fanów dlaczego nie ma szału?

 

A co z nim jest nie tak? Ma 20 lat, robi 14-7-2 blk na 50% z gry i 34% za 3, więc jest kozacko, a będzie lepiej.

Poprawił się w praktycznie każdym elemencie i nadal zanosi się na perfekcyjnego podkoszowego dzisiejszej i jutrzejszej NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo naczytałem się o tym, że będzie superstarem, nie wiem nawet czy nie na tym forum , miał konkretny poczzątek sezonu, stąd lekki zawód.Fajny podkoszowy ok, zgadzam się.Natomiast kompletnie nie widzę go jako GTG.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bez przesady z tym superstarem, ilu zawodników o takim statusie może być równocześnie w lidze?

 

Turner jak dla mnie wygląda świetnie. Taki Noel (którego bardzo lubię) raczej nie zapowiada się na lepszego zawodnika a ogólnie jest 'propsowany'.

 

W kategorii U21 miałbym go w drugim tierze aktualnie. Wyżej tylko (future)superstarzy właśnie, jak KAT czy Giannis przykładowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ja dobrze rozumiem, że George musi się załapać do All-NBA W TYM SEZONIE, a w przyszłym już będzie za późno, żeby zakwalifikować się na supermaxa?

 

Bo czytam zasady i nie jestem pewien interpretacji.

Musisz być dwa razy w all nba w ciągu 3 ostatnich lat przed wyoptowaniem lub zakończeniem kontraktu

Był rok temu moze być za rok i będzie ok

Tzn Jendras kiedy pisze musisz nie oznacza że to Ty konkretnie musisz być by George załapał się supermaxa  :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że sam nie dam rady? ;]

 

No właśnie spotkałem się z interpretacją, że w przyszłym sezonie już będzie za późno (mówił tak choćby Amick), czyli że on by musiał to extension podpisać tego lata, a nie kiedy kontrakt mu się skończy. Choć sam rozumiałem ten zapis właśnie tak jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec calej tej rozmowy, to jestem ciekaw, czy Bird rzeczywiscie dostal oferte z 76ers za George... Kurde Noel, Turner, Covington, pick Sacramento zamiast picku Indiany plus pick Lakers to naprawde ciekawy pakiet dla takich Pacers. Od Bostonu Bird chcial po prostu za duzo. Pick Nets, i dwojka z trojki Smart/Crowder/Bradley to sie nie dziwie, ze Aigne odlozyl sluchawke. Ale tutaj byla szansa by wydoic 76ers i to bez deklaracji PG13 na temat pozostania w ekipie. Troche szkoda mi tej opcji, bo chcialbym zobaczyc piatke typu: Dennis Smith-Doncic-Covington-Turner-Noel jakby to ze soba gralo i funkcjonowalo.

 

A co do George mam obawy, czy on sie zalapie do ktorejs z piatek:

 

Westbrook-Harden-Durant-James-Leonard

Thomas-Cp3-Giannis-Davis-Gobert

Curry-Wall-Hayward-Jokic-Gasol/KAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Westbrook-Harden-Durant-James-Leonard

Thomas-Cp3-Giannis-Davis-Gobert

Curry-Wall-Hayward-Jokic-Gasol/KAT

Uwielbiam to ......i tu sie zrodzi ciekawa opcja czy w takiej sytuacji opłaca się Haywardowi wyoptować bo straci wprawdzie 13 baniek w 2017/18 ale jakby się załapał drugi raz do którejśc z piątek to ma super maxa gdzie odrobi te straty w ciągu 1,5 sezonu i będzie miał ogólnie 30 parę więcej

 

@ Jendras

O ile ten zapis nie brzmi inaczej bo widze tylko informacje prasowe to tam jest napisane

 

In order to qualify for the provision, players must have been named to an All-NBA team in the previous season or two of the previous three, or either be an MVP or Defensive Player of the Year in any of the previous three seasons. In addition to that individual achievement, players must also remain on the team they were on during their rookie contracts.

 

Previous a nie ostatnie 3 lata umowy  Przy okazji na miejscu George'a blokowałbym każdą wymiane bo starci prawo do supermaxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to ......i tu sie zrodzi ciekawa opcja czy w takiej sytuacji opłaca się Haywardowi wyoptować bo straci wprawdzie 13 baniek w 2017/18 ale jakby się załapał drugi raz do którejśc z piątek to ma super maxa gdzie odrobi te straty w ciągu 1,5 sezonu i będzie miał ogólnie 30 parę więcej

 

@ Jendras

O ile ten zapis nie brzmi inaczej bo widze tylko informacje prasowe to tam jest napisane

 

In order to qualify for the provision, players must have been named to an All-NBA team in the previous season or two of the previous three, or either be an MVP or Defensive Player of the Year in any of the previous three seasons. In addition to that individual achievement, players must also remain on the team they were on during their rookie contracts.

 

Previous a nie ostatnie 3 lata umowy Przy okazji na miejscu George'a blokowałbym każdą wymiane bo starci prawo do supermaxa

Zastanawiam się czy Hayward da radę być teraz w tej trzeciej piątce przed Butlerem, Georgem, Greenem i za rok to powtórzyć. Wg mnie może być ciężko i na jego miejscu szedlbym w opt out i nowy kontrakt. Ale gdyby się załapał to chłopak ma spory orzech do zgryzienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.