Skocz do zawartości

NBA Live Mobile


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

Na Google Play pojawiła się nowa gierka - NBA Live Mobile. Zapowiada się super. Wybierasz ekipę której chcesz być coachem/menagerem i dostajesz c***owy skład - w piątce gracze pokroju Damiena Inglisa czy Lu Amundsona. 

Potem wykonujesz zadania - początkowo tutoriale a potem już inne typu wygraj końcówkę itp. za ich wykonanie dostajesz nagrody - graczy. Co ważne gra polega na grze na boisku i ma przyjemną grafę - pełna licencja NBA. Nie doszedłem daleko bo dopiero ją zainstalowałem ale zapowiada się super. A i nie zajmuje początkowo za dużo miejsca. Ściąga się tylko jakieś niecałe 58 MB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka "przeróbka" Maddena Mobile tyle, że na koszykówkę. Skopiowało sobie EA to samo co ma w Maddenie - Live Eventy, H2H, ligi, setsy, etc. 

 

Zainstalowałem kilka dni temu (czekałem, aż ktoś założy temat ;)). Mam tam chyba 6 poziom, ale w porównaniu to Maddena w którego gram co chwilę to jakoś tak nijako. Może to dlatego, że nie potrafię grać na dotyku gdy jest za dużo przycisków do sterowania bo nie potrafię w nie trafiać w locie ;)

 

Własnie zagrałem pierwszy mecz sezonu z Bostonem i udało się wygrać (#BrukLinStrong). Tak to pykałem kilka live eventów. Jednak jeszcze daleko tej grze do Maddena. No, ale pewnie z czasem będzie coraz lepiej. 

 

 

Ps. Szkoda, że temat z ligą maddena mobile umarł... 

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Brakuje mi takiego NBA managera na wzór właśnie Football Manager. Single, prawdziwe nazwiska, odzwierciedlenie sytuacji finansowej i kadrowej poszczególnych organizacji. Wiem, że jest taka amatorska gra na komputery, ale to jednak mało w porównaniu do bogactwa FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Brakuje mi takiego NBA managera na wzór właśnie Football Manager. Single, prawdziwe nazwiska, odzwierciedlenie sytuacji finansowej i kadrowej poszczególnych organizacji. Wiem, że jest taka amatorska gra na komputery, ale to jednak mało w porównaniu do bogactwa FM.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fromthebenchgames.nbamanager15

:panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to, fajnie to wygląda ale nawet nie próbuję... wyleczyłem się z Maddena ... był mega zajebisty, ale żeby konkurować z tymi co za hajs kupują paczki to i budziki na aukcje miałem, i dużo czasu trzeba spędzać na tym ... co chwile przez to komórka w łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta gra, choć straszny złodziej czasu. Przez weekend natłukłem chyba lvl 14 (grając zwykły season szybko lvl leci)

H2H trochę porażka, bo przez weekend tylko 2 spotkania rozegrałem do 3 Q (reszta niedokończone)

 

Gra z dużym potencjałem P2W, choć nie płacąc też ta się wygrywać, ale wymaga to dużego nakładu czasu i zabawy w aukcje.

 

Huertes ma jakieś układy w EA, bo mimo, że był "bronze" zawodnikiem to robił co chciał.

 

Reddick jest super jeśli chodzi o rzuty za 3.

 

Mam trochę stary telefon (Samsung S3 neo) i na większych bardziej czułych modelach może gra się łatwiej, bo miałem problemy z powtarzalnością (dunki czy rzuty za 2, bo 3 to w sumie nieźle mi szły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainstalowałem, gram i cieszy gierka jako taki co jakiś czas klikacz ;)
Może nie jest tak rozbudowana jak madden, ale ma tą przewagę w postaci bycia grą o koszu. Dla mnie to mimo wszystko duża różnica tym bardziej, że maddena próbowałem ale nie udało mi się do niego przekonać (brak zainteresowania tym sportem robi sporą różnicę jednak).

Gracie jeszcze?

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram. W związku z moją słabą znajomością języka angielskiego mam pytanie dotyczące trybu "LEAGUES".

Na czym polegają te ligi? Dołączyłem właśnie do ligi z łączną ilością fanów ponad 10kk i pytanie co dalej?

W sezonach można podexpić, w live znaleźć itemy, w h2h zbierać fanów i pieniążki, za to w trybie ligi kasa marna, exp również- fanów w ogóle nie dodaje.

Więc jakie są profity w udziale w tym trybie? Czy trzeba dużo tam grać? Czytałem mimo miernej wiedzy angielskiego, że tam wygrane  (bodajże) nie wpływają na układ w tabeli więc jak to jest tak do końca? Pomóżcie :smile:

 

Pochwalę się niebawem moją ekipą. (już)

 

 

77186379057366643860.png

 

 

Oczywiście jest w tej grze wiele braków (zasady). Ktoś pisał o braku rzutów osobistych, ale te w grze jednak występują. Trzy czy cztery razy były już przeciw mnie odgwizdane. Szkoda też, że gdy do końca meczu jest mniej niż 24s to wystarczy zatrzymać się na własnej połowie jeżeli mamy conajmniej 1pkt przewagi i wygrana w kieszeni. Znalazło by się kilka takich niuansów na czele z trafiającymi centrami za 3 - ale raczej o kilku takich rzutach w meczu można zapomnieć? ;)

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ściągnąłem sobie tuż po premierze i po kilku grach stwierdziłem że to nie to, ale kilka dni temu pobrałem na nowo, pograłem dłużej i mocno się wkręciłem. Gra moim zdaniem warta uwagi, przynajmniej jeśli chodzi o te mobilne wersje koszykówki, ale odnoszę wrażenie że poza statystyką rzutów i rzutów za 3 żadne inne sie tu nie liczą. Wystarczy wyprowadzić jakiegoś dobrego scorera na dobrą pozycję i wpada prawie za każdym razem. Niektórymi można się pokusić nawet o swobodne rzuty za trzy przez ręce, nie trzeba się przy tym specjalnie starać.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki. Brakuje mi takiego NBA managera na wzór właśnie Football Manager. Single, prawdziwe nazwiska, odzwierciedlenie sytuacji finansowej i kadrowej poszczególnych organizacji. Wiem, że jest taka amatorska gra na komputery, ale to jednak mało w porównaniu do bogactwa FM.

 

niestety w tym temacie jest posucha wc***

 

jedyne w miarę sensowne nba-managery to indyki (i tu i tu są serie):

 

fastbreak bastketball

draft day sports pro basketball

 

.... no i tryb dynasty w nba 2k (szkoda, że nie da się wyłączyć tych głupich punktów)

 

niestety żadna opcja nie ma podejścia do FM (a szkoda, bo marzy mi się NBA-manager z prawdziwego zdarzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.